Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Γενικά]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Πριν απαντήσετε σε αυτό το θέμα, διαβάστε προσεκτικά τους κανόνες της συζήτησης: #s...p?tid=1329
exo ena laptop to opio exi windows vista kai exi kai ena koumpi pou leei wifi.
episis to internet mou emena ine me usb (diladi to sindeo sto usb kai exo internet).

erotisis:1) giati otan patao to koumpi wifi den mporo na sinde8o me to ds ???
2) prepi na alakso kati stis ri8misis tou gia na sinde8o ???
1)Κατ'αρχας για να συνδεθεις ασυρματα πρεπει να υπαρχει ενα ασυρματο σημειο προσβασης. Οταν μπαινεις στο ιντερνετ με USB δεν μπαινεις ασυρματα, μπαινεις τοπικα σε Local Area Network. Οποτε οταν πατας το κουμπι και ενεργοποιειται ο ασυρματος προσαρμογεας δικτυου δεν γινεται κατι, απλα μετα μπορεις να συνδεθεις σε ασυρματα δικτυα, αν ειναι διαθεσιμα.

2)Οχι, πρεπει να αγορασεις δρομολογητη (router) με κεραια, για να μπορεις να συνδεσεις το DS σου στο ιντερνετ, απο εκει.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

Edit: Το DS μπορεις να το συνδεσεις και με Nintendo USB Connector στο ιντερνετ, υπ'οψην.
thanks gia tin voi8ia !!!!!Smile

tora to mono pou mou meni ine na paro usb connector Toungue
Τι σημαινει το tl;dr (ή όπως αλλιώς γράφεται);
Σημαινει ''Too Long; Didn't Read''.
Τα συμπερασματα δικα σου.
hello χρονια πολλα μια ερωτηση? ποιο ειναι το link για το thread που κανονιζουμε ανταλλαγες pokemon διοτι το wifi trade γραφει thread closed.ευχαρηστω!
#f...php?fid=53
Προσοχή στους κανόνες ωστόσο, επισημαίνωτο ένα thread ανά άτομο
(06-01-2010 04:09 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]#f...php?fid=53
Προσοχή στους κανόνες ωστόσο, επισημαίνωτο ένα thread ανά άτομο
Ευχαρηστώ Arty2
να ρωτησω:χωρις να το καταλαβω μαλλον κατι εκανα στο control pannel και μου δειχνει το site σαν παλια αλλα τα forums μου τα δειχνει οπως το νεο και εχω μπερδευτει λιγο..τι να κανω?
Υπό φυσιολογικές συνθήκες, θα πήγαινες εδώ και θα άλλαζες στο layout που θες. Ωστόσο, Herc, λείπει το isotope από τη λίστα.
δηλαδη για την ωρα τιποτα ε?
ΕΣΕΙΣ ΠΙΑ ΕΠΙ8ΕΣΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΝ ΜΑ8Ο ΣΤΟ YANMEGA APO TIS (AIR SLASH ACIENT POWER U TURN BUG BUZZ HIPNOSIS
1st:wow,τι γραμματα!
2nd:εγω προσωπικα θα ελεγα bug buzz να μην του μαθεις αλλα ας πουν και αλλοι
ρε οταν λεμε οτι τα power items μειωνουν το speed ενοουμε οταν ανεβενι στατς θα παι αντι για + 3 +1
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's