Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon Heart Gold & Soul Silver
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Ναι ειναι επισημο. Θα κυκλοφορισουν νεες εκδοσεις ποκεμον βασισμενες στις παλιες καλες Gold και Silver.

Δεν γνωριζουμε τιποτα παραπανω απο οτι θα κυκλοφορισουν στην Ιαπωνια το φθινοπωρο.

Για περισσοτερες πληροφοριες : Pokemon Heart Gold & Soul Silver
παντως με βαση τη λογικη, εκτος του τζοτο και των θρυλικων ho oh & lugia, θα εχει και extras, οπως στη FR/LG...... ποια θα ναι ομως???

let's see........
Ποιος ξέρει; πάντως ανυπομωνώ να βγει. Το μόνο που μου τη χαλάει είναι τα ονόματα...
(08-05-2009 07:44 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Το μόνο που μου τη χαλάει είναι τα ονόματα...

μα μια χαρα μου φαινονται τα ονοματα....Angel

φαινονται ομως και λιγο ημω....Undecided
μια χαρα ειναι τα ονοματα.Και σιγουρα θα μας εχουν ετοιμασει κατι παραπανω σε αυτα τα remakes.Για να δουμε.Εγω δεν περιμενω να δω και πολλα αλλα μονο που εγινε τελικα το remake μου φτανει.
Για να'ρεσουν στον Torch ειναι ίμοοοοοο!!!

Πλακίτσα και σίγουρα θα τα αλλάξουν στα αγγλικά , οπότε δεν ανυσυχώ.

Έτσι κι αλλιώς τα ονόματα δε θα χαλάσουν το παιχνίδι....Wink
(08-05-2009 08:07 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]σίγουρα θα τα αλλάξουν στα αγγλικά

Εμ, Pokémon HeartGold και SoulSilver είναι τα αγγλικά ονόματα.

Βy the way, o Blue κάτι ετοιμάζει σχετικά με τα remakes, οπότε αναμείνατε. Και μην σπαμάρουμε αβέρτα ερωτήσεις του τύπου "τι είναι τι είναι τι είναι;;;". Κάθε πράμα στον καιρό του.
http://www.legendarypokemon.net/2009/05/...oul-silver

Ετοιμαστηκε λιγο βιαστικα για να προλαβουμε πριν βγει καποια παραπανω πληροφορια, αλλα νομιζω οτι ειναι μια καλη αρχη για ενδιαφερουσα συζητηση.
(08-05-2009 08:33 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Εμ, Pokémon HeartGold και SoulSilver είναι τα αγγλικά ονόματα.

κι αν οι ιαπωνεζοι τα αλλαξουν τα ονοματα σε μας, οπως τα ονοματα των επεισοδειων του ανιμε, που τα αλλαζουν???
Τι σκέφτηκες εκεί ρε Chaos714; WOW, σοβαρά, αυτό δε θα μπορούσα να το σκεφτώ με τίποτα, ούτε κι εάν η ζωή μου εξαρτώταν από αυτό. ;/

Λοιπόν, είδες έως τώρα να έχουν αλλάξει τα ονόματα των:
  • Pokémon Red;
  • Pokémon Blue;
  • Pokémon Yellow;
  • Pokémon Gold;
  • Pokémon Silver;
  • Pokémon Crystal;
  • Pokémon Ruby;
  • Pokémon Sapphire;
  • Pokémon Emerald;
  • Pokémon FireRed;
  • Pokémon LeafGreen;
  • Pokémon Diamond;
  • Pokémon Pearl;
  • Pokémon Platinum;
Όντως , έχεις δίκιο έχασα τις ελπίδες μου , αλλά δε μου αρέσει να λέω:


Παίζω την Χρυσή Καρδιά!

:/


Ενώ τα άλλα ονόματα είναι cuel!
(13-05-2009 08:28 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Παίζω την Χρυσή Καρδιά!

ΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕ ΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΜΟΥ ΚΑΗΜΠΑ!

Γιατί, όταν παίζεις Diamond λες "παίζω το διαμάντι" ?
Όλοι "πα να παίξω Diamond" λέμε, ή στη χειρότερη "πα να παίξω Pokémon".
Βασικά λέω πάω να παίξω την Διαμαντένια κασέτα. Αλλά μου ακούγεται λίγο γελείο , να τη λέω έτσι , καλά δεν με πειράζει θα το σηνηθήσω , έτσι κι αλλιώς θα πάρω την άλλην. Αρκεί να παίξω στην Jhoto , σε ds κι ότι να ναι ας είναι!

ΥΓ: πώς έβαλες τόνο στο Pokemon ;
ΥΓ2: λολ @
NM2 Wrote:ΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕ ΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΜΟΥ ΚΑΗΜΠΑ!
α ναι τωρα που το σκεφτηκα, αυτο σημαινει πως θα φτιαχτει και μια κατιγκεηΚρυσταλ αφου δουν οτι θα εχουν επιτυχια αυτες οι δυο
BodyCrystal ξερω'γω.XD
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's