Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
αφου εδω στην Ελλαδα με το λανσαρισμα των παιχνιδιων θα δωσουν το Keldeo το Genesect ποτε θα το δωσουν;
Το Genesect θα δωθεί μέσω Wi-Fi, δεν έχει καμία σχέση με τα events που διοργανώνει η Nortec σε καταστήματα. Θα μπορείς να το πάρεις μεταξύ 7/10 και 12/11 όποτε κι αν κάνουν το event για το Keldeo.
:O Πάρα πολύ γρήγορα. Άντε το περιμένω. Το καλύτερο θρυλικό Pokemon μετά το Zekrom. :3
Τώρα το Melloeta μένει να δούμε πότε θα δωθεί.Ελπίζω κοντά στα Χριστούγεννα
Το Genesect θα το παίρνουμε όπως το Victini?Και ν ναι πως γίνεται?Νομίζω πρέπει να πάμε στο menu και να πατήσουμε κάτι (δεν θυμάμαι τι)και μετά εμφανίζεται στο κέντρο pokemon ένας ταχυδρόμος και μας δίνει κάτι για να πάμε κάπου έτσι?Toungue
Ναι λογικά έτσι θα δωθεί. Πατάς στην επιλογή mystery gift και ύστερα σου έρχεται με τον ταχυδρόμο.
Ναι πατάς στο Mystery Gift recieve via Nintendo WFC και κατεβάζεις την κάρτα.Μετά μπαίνεις στο παιχνίδι και πηγαίνεις σε ένα κέντρο πόκεμον και το παίρνεις από τον ταχυδρόμο
Σε περίπτωση που δεν λειτουργεί σωστά το wi fi πρέπει να απευθηνθω κάπου? ξέρετε κάτι για αυτό? Γιατί από ότι καταλαβαίνω είναι κάτι απαραίτητο...
Αν μας εξηγήσεις τι εννοείς με το «δεν λειτουργεί σωστά» μπορούμε να σε βοηθήσουμε και εμείς πάντως, σε κάποιο βαθμό.
Ερώτηση για το τωρινό tournament...μπήκα στο tournament και θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με τους κανόνες...Έλεγε στο PGL ότι αν βγαίνεις από την μάχη χάνεις και μπορεί να σε βγάλουν από τα αποτελέσματα...Τι γίνεται όμως αν κοπεί το internet ή αν χαθεί η σύνδεση με το router για λίγο?Αν γίνει κάτι τέτοιο είναι σαν να φεύγω από την μάχη ή θα αναγνωριστεί το πρόβλημα?
Αν χαθει το σημα, νομιζω οτι αποκλειεσαι λογικα. Δεν ειμαι σιγουρος.Υπαρχουν και αυτοι που μολις δουν οτι χανουν βγαινουν απο την μαχη.

Παντως δεν αξιζει να συμμετασχεις στο τουρνουα αν δεν εχεις καλο σημα. Εγω απο ενα γειτονα "εκλεβα" και με το ζορι επιανα σημα. Αν μπορουσα θα συμμετειχα και εγω, δεν ειμαι αρχαριος στις μαχες
Έχω πολύ καλό σήμα και δεν νομίζω να κοπεί.Αλλά πες ότι κόβεται το σήμα(1 στο εκατομμύριο)τι θα γίνει?Θα είναι σαν να χάνω?Σε κάποιες μάχες μερικοί νομίζουν ότι είναι έξυπνοι και ότι αν βγουν δεν χάνουν,αλλά ευτυχώς το πρόβλεψαν κι αυτό.
(11-09-2012 10:04 AM)Arty2 Wrote: [ -> ]Αν μας εξηγήσεις τι εννοείς με το «δεν λειτουργεί σωστά» μπορούμε να σε βοηθήσουμε και εμείς πάντως, σε κάποιο βαθμό.

Προσπαθώ να συνδεθώ αλλά όταν βάλω τον κωδικό μου λέει ότι δεν μπορώ να συνδεθώ και μου βγάζει error code :51300 ... δηλαδή ότι δεν μπορώ να συνδεθώ και να κοιτάξω τα settings ... Μήπως έχει συμβεί αυτό σε κάποιον?
Είχες συνδεθεί επιτυχώς σε αυτό το router στο παρελθόν;

Το πιθανότερο είναι πως βάζεις λάθος τον κωδικό. Είναι πάντα μηδέν και όχι όμικρον τα στρογγυλά.

Αν ο κωδικός σου είναι σωστός, δοκίμασε να κάνεις μια επανεκκίνηση το router (άνοιγμα/κλείσιμο).

Ανπάλι δε μπορείς να συνδεθείς, από τς ρυθμίσους του ασύρμαρτου στο router, βάλε το στο κανάλι 11 ή 1 (για ακριβείς λεπτομέρειες πάρε τηλέφωνο την εταιρία σου)
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's