Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Τέτοιον είχε στο Zoroark event, εκεί τίποτα. Άλλωστε κ αυτή που ρωτήσαμε υπάλληλος ήταν, lol.
Όχι ρε, το event εκεί γινόταν απλώς εκείνη δεν είχε ιδέα. Δεν πρέπει να υπάρχει άλλο μαγαζί εκεί κοντά κι απ' ότι κατάλαβα από το site του Κωτσόβολου στο σωστό πήγαμε. Έτσι κι αλλιώς, αν δεν έχεις κασέτα δεν πα να πας ως τα κεντρικά της Nintendo, Pokémon δεν θα πάρεις Toungue
Σήμερα έκανα κάτι πρόβες αλλά τελικά χωρίς EZ-flash, backup τις κασέτες του event δεν παίζει να κάνω. Το περιμένω να έρθει. Δεν νομίζω να σας χάλαγε σε κάθε meeting να άνοιγα DS και να μοίραζα event Pokemon Toungue

προσέξτε όμως ότι στο site γράφει 11/7 !
http://www.kotsovolos.gr/site/stcontent....BEVPNWGUZO
Θα σας έχουν και Δευτέρα εκεί;

@Chuck Norris (Divided by Zer0 δηλ.) πολύ καλό avatar έχεις!
(09-07-2011 07:30 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Σήμερα έκανα κάτι πρόβες αλλά τελικά χωρίς EZ-flash, backup τις κασέτες του event δεν παίζει να κάνω. Το περιμένω να έρθει. Δεν νομίζω να σας χάλαγε σε κάθε meeting να άνοιγα DS και να μοίραζα event Pokemon Toungue

Ναι, ενώ με EZ-Flash θα σε άφηνε κάποιος που έχει την κασέτα του event να την κάνεις backup ενώ πρέπει να την προσέχουμε σαν τα μάτια μας. Toungue

(09-07-2011 07:30 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]προσέξτε όμως ότι στο site γράφει 11/7 !
http://www.kotsovolos.gr/site/stcontent....BEVPNWGUZO
Θα σας έχουν και Δευτέρα εκεί;

Όχι, απλά δεν ξέρουν να μετράνε.
(09-07-2011 07:59 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(09-07-2011 07:30 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Σήμερα έκανα κάτι πρόβες αλλά τελικά χωρίς EZ-flash, backup τις κασέτες του event δεν παίζει να κάνω. Το περιμένω να έρθει. Δεν νομίζω να σας χάλαγε σε κάθε meeting να άνοιγα DS και να μοίραζα event Pokemon Toungue

Ναι, ενώ με EZ-Flash θα σε άφηνε κάποιος που έχει την κασέτα του event να την κάνεις backup ενώ πρέπει να την προσέχουμε σαν τα μάτια μας. Toungue
Το event ήταν αφορμή για να βγω date με μία (μου άρεσε το T-shirt με το snivy-tepig-oshawott η ίδια ήταν μπάζο Sarcastic) τελικά δεν το προχώρησα (κάτι μου στράβωσε) αλλά γενικά το έχω σε κάθε event να κάνω τον άλλο ότι θέλω Diablo

πολιτική μηχανική λέγεται αυτό (Social engineering), το μαθαίνεις τελευταίο έτος στην νομική.
ρε παιδια εχασα το event mε το liberity pass, θα βγει κανα αλλο event για το Victini;
Πιθανόν όχι, γιατί έχουν ήδη γίνει τρία.
οκ. ρωταω επειδη πηγε ενας φιλος μου στον κοτσοβολο και του ειπαν πως τον σεπτεμβρι θα ξανα εχουν το event για το victini
Αλήθεια; Δεν αποκλείεται αλλά, ως κάτι επίσημο δεν έχει ακουστεί. Αν γίνει τελικά είσαι τυχερός Toungue
τα 3 pokemon ( Keldeo, Meloetta, Genesect ) θα βγουν σε Event?
Πολύ αμφιβάλλω. Το event που έγινε στον Κωτσόβολο ήδη ήταν μετά την προθεσμία της Nintendo γι' αυτό κι ανακοινώθηκε ελάχιστες μέρες πριν, έγινε κάπως "κρυφά" ας πούμε. Τώρα δεν ξέρω αν θα μοιραστεί το Victini που δώθηκε στην Ιαπωνία με την ταινία αλλά Liberty Pass event δεν νομίζω να ξαναδούμε σύντομα.

(29-07-2011 12:18 PM)ntalaras Wrote: [ -> ]τα 3 pokemon ( Keldeo, Meloetta, Genesect ) θα βγουν σε Event?

Δεν ξέρουμε.
μηπως ξερετε αν το Ζorua η το Zoroark θα βγουν σε Event; γιατι δεν μπορω να τα πιασω με το celebi και τα suicune , entei και raicu....
Το Zoroark έχει ήδη βγει σε event, ακόμα και στην Ελλάδα.
Επειδή μάλλον θα αργήσουν να ξαναβγούν, καλύτερα να ανταλλάξεις με κάποιον μέσω internet, ακόμα και στην τύχη από το GTS, υπάρχουν πάρα πολά Zorua.
Ξέχασα γι'αυτό το Victini που αναφέρει ο Ninjomewtwo. Αυτό ναι, λογικά θα έρθει. Όσο για το Zorua και το Zoroark προτείνω αυτό που είπε ο Arty2. Και μπορείς μετά να κάνεις αβγά.
Den mas xezeis re ntalara? An itheles as phgaines sto event otan ginotan. Twra perimenoume ki elpizoume gia to pokemon movie Victini!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's