Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
ok peke πάντως και εγώ τώρα θα πάω.και όπως θα διάβασες θα είναι και ο NM2.Αν δεν μπορείς όμως ελπίζω να σε δω στην επόμενη forumική συνάντηση.
Πάρτε και τις πληροφορίες για το επόμενο event: http://www.legendarypokemon.net/2011/07/...on-victini

Όποιος άργησε να πάρει BW έχει άλλη μια ευκαιρία για το Liberty Ticket.
Εγώ θα είμαι στον Κωτσόβολο στο Mall αν θέλει κανείς να περάσει για βόλτα.
Μικρή έλευση θα υπάρξει σίγουρα. 2 ακόμα ευκαιρίες υπήρχαν Toungue
Παιδια αν διαγραψω την καρτα μπορω να ξαναπαρω το Victini ή επειδή έχω το έχω πιάσει δεν θα κάνει respawn?οπως και να εχει εγω λεω να ερθω μια βολτα απο mall εστω για να μαζευτούμε
Αν εννοείς την Wondercard, όχι, ακόμα κι αν τη διαγράψεις δεν μπορείς να ξαναπάρεις το event.
Η τελευταία μου ευκαιρία!! (μάλλον όχι αλλά ακούστικε δραματικό)
Quote:Κωτσόβολος Megastore Αεροδρόμιο (10ο χλμ. Επαρχιακού δρόμου Θεσσαλονίκης)


I'll be there. Όποιος θέλει να πάμε παρέα PM με να κανονίσουμε.
Μπορεί να έρθω κι εγώ με έναν φίλο για παρέα, αν βολέψει. Το Victini το προλάβαμε αλλά καλά θα 'ταν να μαζευτούμε όσοι μπορούμε από Θεσσαλονίκη, να κάνουμε mini-meeting.
Θα έρθεις Χρήστο, πρέπει να πάρω την ρεβάνς! Toungue
Τελικά δεν μπόρεσα να έρθω.Ελπίζω να τα πούμε σύντομα όμως.Καλό καλοκαίρι σε όλους
πηγα τελικα και τα πηρα.. καλη φαση.. κανενα Mystery gifr tha εχουμε??
Ωραίο σέρβις, ούτε καν τι είναι το DS δεν ήξερε. Όχι σαν το Zoroark με το μπλουζάκι Black & White.
Τελικά Victini δεν πήρα αλλά περάσαμε πολύ ωραία.
Ναι όντως, εκείνη θα μας πουλούσε κανά 3DS αν καθόμασταν λίγο ακόμα μαζί της.

Πάντως, αν βολεύει κι άλλα άτομα από Θεσσαλονίκη ας έρθουν την επόμενη φορά. Δεν περνάμε κι άσχημα και ως γνωστόν όσο περισσότεροι, τόσο πιο το καλύτερα.
Χαχαχαχ, κακά τα ψέματα, είναι δουλειά μας να προωθούμε τα προϊόντα της Nintendo στα events, κι εγώ σήμερα έδωσα ένα 3DS και τουλάχιστον 5-6 Black/White.

Στο Mall πάντως γινόταν χαμός, και τις 5 ώρες που ήμουν εκεί δε σταμάτησε να έρχεται κόσμος. Δεν το περίμενα κιόλας, το Victini έχει μοιραστεί άλλες δυο φορές, περίμενα να είμαι μόνος μου αλλά σήμερα ήρθαν όλοι. Και μόνο ένας ήταν από το LP. Toungue
Μα αυτή δεν ήξερε καν για το event, και μόλις της δείξαμε τα DS μας στέλνει στον διάδρομο με τα 3DS. Και δεν ήταν και κανείς άλλος για το Victini εκεί, μήπως πήγαμε στο λάθος κωτσοβολο; Αυτός στο Cosmos δεν ήταν;
Αυτό είναι μια καλή ερώτηση, δεν είμαι από Σαλόνικα οπότε δεν ξέρω καν τι εστί Cosmos. Toungue
Ήταν εκεί κανείς με T-shirt με Reshiram/Zekrom ή υπάλληλο του Κωτσόβολου ρωτήσατε; Τελικά Victini μοιραζόταν εκεί ή μπα;
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's