Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(21-12-2011 05:31 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(21-12-2011 04:23 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]ξερουμε μηπως μεχρι ποτε θα ειναι διαθεσιμο?

Δεν είναι Wi-Fi event, event σε κατάστημα είναι, κατά πάσα πιθανότητα μια μέρα για 5-6 ώρες θα είναι, το πολύ πολύ να είναι δύο μέρες.

(21-12-2011 05:06 PM)Grovyle Wrote: [ -> ]Ξέρουμε σε ποιο κατάστημα θα γίνει;

Χωρίς να είναι απόλυτα σίγουρο, μάλλον σε Κωτσόβολους, όπως ήταν και το τελευταίο Victini event. Όταν ανακοινώσει κάτι η Nortec θα το ποστάρω εδώ πάντως.
Να παρει.........Μ[πορει καποιος απο εδω να το παρει και να μας το στιλει? (εχω τουλαχιστον μπορω να το κλονοποιησω)
Με νόμιμους τρόπους από όσο ξέρω δεν μπορείς να το κλωνοποιήσεις Toungue
(21-12-2011 05:50 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Με νόμιμους τρόπους από όσο ξέρω δεν μπορείς να το κλωνοποιήσεις Toungue

legit>legal=νομιμο. Δλδ παραπανο απο απλος νομιμο. Μια χαρα ειναι.
Χρησιμοποιείς άλλη συσκευή για να το κλωνοποιήσεις (γιατί χρησιμοποιούμε ακόμα αυτή τη λέξη) διπλασιάσεις, άρα αυτομάτως παράνομο για αρκετούς.
(21-12-2011 06:18 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Χρησιμοποιείς άλλη συσκευή για να το κλωνοποιήσεις (γιατί χρησιμοποιούμε ακόμα αυτή τη λέξη) διπλασιάσεις, άρα αυτομάτως παράνομο για αρκετούς.

Οπως νομιζεις. Απω εδω και περα ειναι γ γνωμη του καθε ενα. αν ειναι στειλτε μου το να το διπλασιασω οποιος το παρει και θα προσεξω να κρατισω εγω το κλωνοποιημενο. και να σας δωσω εσας το προτοτυπο. (αν και δεν εχουν καμια απολυτος διαφορα Confused )
http://www.nintendo.gr/el-gr/News.aspx?E...85f2089757

Να μαστε...
Θα πάω στο Κωτσόβολος Megastore στην Λεωφόρο Συγγρού. Υπάρχει περίπτωση να συναντήσω κανέναν; Λογικά Κατά τις 12 θα είμαι εκεί αλλά δεν θα κάτσω πολύ. Μα παραμονή πρωτοχρονιάς βρήκαν...
Oh come on.... δύσκολη μέρα.
Αν θα πάω κάπου, θα ναι αυτό στο Mall αλλά με την κοσμοθάλασσα που θα έχει παραμονή στο Mall πιθανότερο το βλέπω να το αποφύγω.

Θάνο, μπας θα είσαι εσύ εκεί;
Τώρα γύρισα, είχα πάει να πάρω το cartridge. Toungue

http://www.legendarypokemon.net/2011/12/...krai-event

Στο Mall θα είναι ο Βασίλης, εγώ θα είμαι στο Smart Park. Ομολογουμένως χάλια η επιλογή της μέρας αλλά τι να κάνουμε.


Αυτό είναι και το Darkrai που θα πάρετε: (Click to View)
Παιδιά, να συνενοηθούμε με PMs κτλπ όσοι πρόκειται να πάμε στο event Θεσσαλονίκης. Κυρίως για την ώρα, αφού το κατάστημα είναι ένα (με βολεύει κι όλας Smile ). Άντε, αν μπορούμε να μαζευτουύε αρκετοί να κάνουμε μια μικρή συνάντηση Pokéfan στη Θεσσαλονίκη. Πείτε και κάναν φίλο άμα ενδιαφέρεται και τον βολεύει, κι ας μην είναι στο LP. Μην είμαστε εγώ και ο Phoenix πάλι.
Φυσιολογικό Darkrai, με τίποτα το ιδιαίτερο αλλά μου αρκεί καθώς το άλλο που είχα το έχασα Toungue

Εκεί που θα πάω θα πετύχω κανέναν από εδώ; Θα έχω 3DS μαζί μου btw.
(28-12-2011 08:42 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Φυσιολογικό Darkrai, με τίποτα το ιδιαίτερο

Είναι ο μόνος τρόπος να αποκτήσεις Enigma Berry στις B/W. Toungue
Αχαχα δεν το πρόσεξα αυτό Toungue Ωραία τότε. Αλλά και πάλι ένα Berry είναι Toungue
Καλά ήτανε σήμερα, μαζευτήκαμε εγώ ο Phoenix, o Pokemaniac και άλλα 2 παιδιά στον Κωτσόβολο Θεσσαλονίκης. Πήγαμε και βόλτα στο Cosmos μετά, κάναμε και trades και battles και όλα τα καλά. Μόνο που τελικά δεν ήρθε ο Argente αλλά δεν πειράζει Smile

Και άλλη φορά ένα λίγο καλύτερο Pokémon θα ήταν πιο ενδιαφέρον για event. Αλλά δυστυχώς δεν τα αποφασίζουμε εμείς αυτά.
Πολύ pro κατάσταση, κρίμα που δεν ήρθαν κ άλλοι από το forum.
Υπαρχει περιπτοση να μου το δωσει καποιοσ μονο γεια το ποκεντεξ εμενα και ενοσ φιλου μου και μετα σασ το επιστρεφουμε (ο kmatzaro ειναι ο φιλοσ μου);Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's