Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(11-02-2012 07:09 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Εμ, μπορεί να έχεις το Victini στον ταχυδρόμο, αλλά να πάρεις το Mystery Gift του Mewtwo. Βεβαια μην σβήσεις το Wonder Card του Victini.
α ευχαριστω Smile δεν το ηξερα. Μπορω ακομα να παρω το Mewtwo ετσι?
Ναι εννοείται. Δεν έχει αρχίσει καλά καλά το Event Toungue
Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε κιόλας, Lucario από Global Link active και σε 4 μέρες, Wi-Fi Reshiram/Zekrom, περισσότερα στη main page.
Κανα Keldeo μαζι με την ταινια δεν θα δωσουν;
Στην Ιαπωνία ναι. Όσοι κλείσουν εισητήριο για την ταινία πριν αυτή προβληθεί θα πάρουν το Keldeo και κατά τη διάρκεια της προβολής θα μπορούν να κατεβάσουν τη Meloetta. Κάποια στιγμή θα έρθουν κι αυτά στα μέρη μας, από το Shaymin και μετά έχουμε πάρει όλα τα events από τις ταινίες.
H ταινία ποτε θα προβληθεί ?Ανυπομονω να τα πάρω Toungue

Υ.Γ : Ας είναι καλά το Greeklish to Greek, γιατί δεν θα μπορούσα να ποστάρω στα Ελληνικά με τα Windows 8 που έβαλα και δεν μπορώ να βγάλω ...
Υ.Γ.2 : Ποστ #100 Smile
Bασικά όσο αφορά για τα (Reshiram) και το (Zekrom)..Στο Wifi Event:λέει ότι αυτοί που έχουν την (Black) παίρνουν το "Zekrom" και το αντίθετο..μετά είδα ότι λέει αν συνδεθώ κ βάλω πχ Tuck το Zekrom θα πάρω το" Skin" του για το C-Gear.. αν βάλω το Reshiram από την ίδια μου την κασέτα "Black" θα μπορώ να πάρω και Skin του Reshiram? Δηλαδή να τα έχω και τα 2 γίνεται?
Εκτός και αν γίνεται να δώσει κάποιος το Reshiram από το Event στον φίλου του που έχει την Black και να μπει με το event ποκεμον στο DreamWorld.. και να δώσει μετά πίσω αυτό που πήρε ώστε να τα έχει και τα 2?
Yay, θα πάρω ένα φλογερό κοτόπουλο! Ελπίζω να έχουν σειρά το Shiny Hydreigon και το Shiny Golurk...
(06-03-2012 04:37 PM)IsdCode Wrote: [ -> ]Bασικά όσο αφορά για τα (Reshiram) και το (Zekrom)..Στο Wifi Event:λέει ότι αυτοί που έχουν την (Black) παίρνουν το "Zekrom" και το αντίθετο..μετά είδα ότι λέει αν συνδεθώ κ βάλω πχ Tuck το Zekrom θα πάρω το" Skin" του για το C-Gear.. αν βάλω το Reshiram από την ίδια μου την κασέτα "Black" θα μπορώ να πάρω και Skin του Reshiram? Δηλαδή να τα έχω και τα 2 γίνεται?
Εκτός και αν γίνεται να δώσει κάποιος το Reshiram από το Event στον φίλου του που έχει την Black και να μπει με το event ποκεμον στο DreamWorld.. και να δώσει μετά πίσω αυτό που πήρε ώστε να τα έχει και τα 2?

Στο account σου στο PGL μπορείς να συνδέσεις μια Black και μια White. Αν έχεις και τα δύο παιχνίδια και στείλεις στο Dream World τα Reshiram και Zekrom από το ανάλογο παιχνίδι, θα έχεις και τα δύο skins και στα δύο παιχνίδια. Δεν ξέρω αν γίνεται να πάρεις το skin στέλνοντας ένα Pokémon που πήρες από ανταλλαγή, θα το δοκιμάσω όταν ξεκινήσει το event.
(06-03-2012 06:09 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(06-03-2012 04:37 PM)IsdCode Wrote: [ -> ]Bασικά όσο αφορά για τα (Reshiram) και το (Zekrom)..Στο Wifi Event:λέει ότι αυτοί που έχουν την (Black) παίρνουν το "Zekrom" και το αντίθετο..μετά είδα ότι λέει αν συνδεθώ κ βάλω πχ Tuck το Zekrom θα πάρω το" Skin" του για το C-Gear.. αν βάλω το Reshiram από την ίδια μου την κασέτα "Black" θα μπορώ να πάρω και Skin του Reshiram? Δηλαδή να τα έχω και τα 2 γίνεται?
Εκτός και αν γίνεται να δώσει κάποιος το Reshiram από το Event στον φίλου του που έχει την Black και να μπει με το event ποκεμον στο DreamWorld.. και να δώσει μετά πίσω αυτό που πήρε ώστε να τα έχει και τα 2?

Στο account σου στο PGL μπορείς να συνδέσεις μια Black και μια White. Αν έχεις και τα δύο παιχνίδια και στείλεις στο Dream World τα Reshiram και Zekrom από το ανάλογο παιχνίδι, θα έχεις και τα δύο skins και στα δύο παιχνίδια. Δεν ξέρω αν γίνεται να πάρεις το skin στέλνοντας ένα Pokémon που πήρες από ανταλλαγή, θα το δοκιμάσω όταν ξεκινήσει το event.

Εγώ έλεγα ότι αν έχω μόνο την μια κασέτα (Black) , έχω και τα 2 ποκεμον το Reshiram της κασέτας και το Zekrom από το Wifi Event..Και τα στείλω και τα 2 στο Dreamworld κάνοντας "Tuck" θα έχω και τα 2 τα Skins?Δηλαδή δεν θα παίζει ρόλο αν θα είναι το Reshiram από την κασέτα μου ?
Ναι, μόνο τα Reshiram και Zekrom από το event θα μπορούν να ξεκλειδώσουν τα skins.
(07-03-2012 02:12 AM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Ναι, μόνο τα Reshiram και Zekrom από το event θα μπορούν να ξεκλειδώσουν τα skins.

Οπότε καταλήγουμε ότι τα άτομα τα οποία έχουν μόνο μια κασέτα θα έχουν το αντίστοιχο Skin του Ποκεμον που θα πάρουν από το Wifi Event.. Anyway..
Περιμένουμε να κάνεις το τεστ όταν έρθουν στις 10 του μήνα.. Smile
Darkrai; Δεν το περίμενα το συγκεκριμένο. Ωραία Big Grin
Εντάξει εμείς στην Ελλάδα τουλάχιστον το είχαμε και στις 31 Δεκέμβρη οπότε δεν με ενθουσίασε να πω την αλήθεια
(25-04-2012 06:56 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]Εντάξει εμείς στην Ελλάδα τουλάχιστον το είχαμε και στις 31 Δεκέμβρη οπότε δεν με ενθουσίασε να πω την αλήθεια

Ακριβώς. Κι εμένα επειδή με λείπουν αρκετά παλιά θρυλικά ήλπιζα για κάτι άλλο.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's