Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
αν έχεις κάποιο πρόβλημα άντε λής το. δεν γουστάρω να ασχολούμαι με μαμόθρεφτα. και δεν είναι κακό να ρωτάς άμα έχεις να παίξεις αρκετό καιρό ποκεμον
Sevasmos.Eimai megalyteros sou.Pou tha me peis kai mamothrefto. Kai den einai kako na kaneis ena quick search sto google pou kai pou.Gi' auto yparxei. Pantws den fainetai na exeis kairo na paikseis mias kai ksereis ta Keldeo,Meloetta,Genesect.
Γεια σου φιλε καλωσηρθες.Την ιδια ερωτηση εκαναν πριν λιγο καιρο αν κοιταξεις θα δεις πως εχει ηδη δωθει με event.Αν χρειαζεσαι ενα μπορεις να το παρεις μεσω gts(αν εχεις wi-fi) γιατι δεν ειναι legendary και υπαρχουν αρκετα.Αν δεν εχεις wi-fi μπορεις να ζητησεις στο αντιστοιχο thread για ανταλλαγες.(αν δεν βιαζεσαι μπορω να σου δωσω εγώ αλλά όταν γυρίσω αθήνα δηλαδή τέλη του μηνα)
Κι αφού το ξεκίνησαν ήδη οι Γερμανοί, γιατί να μην το αποκαλύψουμε κι εδώ; Toungue
Το σούπερ φοβερό μυστικό Pokémon που θα μοιραστεί το Δεκέμβρη είναι Darkrai λοιπόν, ακόμα δεν ξέρουμε πού και πότε αλλά κατά πάσα πιθανότητα θα είναι σε Κωτσόβολους πάλι.

Κι όπως είχα πει, το Pokémon είχε μοιραστεί στην Ιαπωνία, σε κάτι αεροδρόμια. Toungue
http://bulbanews.bulbagarden.net/wiki/Da...d_in_Japan
^
Πολύ ωραία, μου έλειπε από το Pokédex και δεν νομίζω να μπορούσα να πάρω ένα δικό μου με άλλον τρόπο Smile
Good αλλά κακώς το ψήφισα στην ψηφοφορία Toungue
Έρχεται και Croagunk σύμφωνα με το Pokexperto(αν κατάλαβα καλά) :3

chris_ace

Ωραια βλεπω εχουμε και wi-fi Victini με V-create και Fusions και Darkrai το Δεκεμβρη!!
Victini Wi-Fi event active, πάρε κόσμε.
http://www.legendarypokemon.net/2011/12/...stribution
Virtuoso Victini Toungue
Virtuoso Victiny

Victory after Victory


Cool
Ερωτηση , τωρα που πηρα το victini απο το mystery gift αλλα δεν το εχω παρει απο τον ταχυδρομο , μπορω να το κανω ακομα RNG?
Ναι, τα IVs/nature καθορίζονται όταν μιλήσεις στον ταχυδρόμο.
(05-12-2011 12:01 AM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Ναι, τα IVs/nature καθορίζονται όταν μιλήσεις στον ταχυδρόμο.

Τελεια , ευχαριστω Smile
Εγω καθομουν σαν τον χαζο 2 σχεδον ωρες και ημουν ανοιξε-κλεισε το DS για να μου βγει Adamant με 31 στην Attack (ουτε καν στα αλλα stats.) Toungue
Εγώ το τσάκωσα έτσι όπως ήταν και τώρα έχω 2 Victinia, αλλά το πιο πιθανόν με fail stats και τα δυο τους. Ελπίζω να έχουν internet μέσα στο box τους γιατί δεν πρόκειται να το εγκαταλείψουν σύντομα.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's