Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Χρήστο τόσο πολύ το θες το Keldeo; Toungue
Αυτή τη βδομάδα βγαίνει το Wii U και η Nortec οργανώνει ένα κάρο launch events, το Keldeo το έχουν σε δεύτερη μοίρα. Λογικά από βδομάδα η ανακοίνωση με μέρες και μέρη.
Keldeo στις 15 του Δεκέμβρη λοιπόν, από τις 10 μέχρι τις 6, σε καταστήματα Μουστάκας. Δεν ξέρω ακόμα σε πόσα και ποια αλλά εγώ θα είμαι στης Νέας Ερυθρέας.
Θα είναι και κάποιος άλλος από το forum σε άλλο κατάστημα;Πείτε μου για να ξέρω σε ποιο να πάω.
εγω λεω να ειμαι μουστακα νεο ηρακλειο μιας και με μεσα θα ερθω. Να παρω και black και black 2 θα το παρω και στις 2?
Οκ αν μάθουμε τα καταστήματα σύντομα και βρω κάποιο κοντά σχετικά θα πάω λογικά.
(06-12-2012 05:12 PM)NM2 Wrote: [ -> ]Keldeo στις 15 του Δεκέμβρη λοιπόν, από τις 10 μέχρι τις 6, σε καταστήματα Μουστάκας. Δεν ξέρω ακόμα σε πόσα και ποια αλλά εγώ θα είμαι στης Νέας Ερυθρέας.

What the... Μουστάκας; Αυτά δεν είχαν κλείσει; Toungue Τέλος πάντων, περιμένω κάποια αναλυτική λίστα...
Μόλις το είδα στο nickelodeon για το Keldeo event στον μουστάκα.
Παίζει να είδες σε ποια καταστήματα είναι; Όποιος δει τη διαφήμιση, ας πει σε ποια είναι γιατί ακόμα δεν έχει βγει ανακοίνωση στο nintendo.gr.
Αντε;! εβγαλαν διαφημιση; δεν την προσεξα. Μονο το Nickelodeon την παιζει ε; Also

NM2: οκ. Ειμαι στημενος μπροστα στην τηλεοραση, εχω βαλει το Nickelodeon, και μια βλεπω μια χαζη σειρα περιμενοντας να παιξει την διαφημιση Big Grin

Ποιοι θα πανε να το παρουν; εγω μαλλον δεν θα μπορεσω να παω Resent Μηπως θα μπορεσει να μου το δωσει καποιος αλλος;
Στο τέλος την πέτυχα και δεν μπόρεσα να δω σε πια καταστήματα θα είναι.
μολις ειδα την διαφημιση για το Keldeo, αλλα δεν ειπε κατι καινουργιο, που δεν ξεραμε. Ειπε μονο για το ποτε και τι ωρα θα γινει και το τι χρειαζομαστε για το Event
Btw στην διαφήμιση λέει για b/w όχι για b2/w2, το έκαναν αυτό επειδή ίσως κάποια άτομα δεν έχουν b2/w2 οπότε να μπορέσουν και εκείνοι να πάρουν το Κέλντιο; Στην διαδήμιση το λένε Κελντίο το οποίο μου φαίνεται λάθος, πείτε μου πως το προφέρω σωστά.
Εγώ «Κέλντιο» πρότεινα, πως πήγε ο τόνος στην παραλήγουσα δεν ξερω...
Δεν έχω δει ακόμα την διαφήμιση, αλλά ελπίζω σήμερα να βάλουν ανακοίνωση.
(09-12-2012 07:20 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Btw στην διαφήμιση λέει για b/w όχι για b2/w2, το έκαναν αυτό επειδή ίσως κάποια άτομα δεν έχουν b2/w2 οπότε να μπορέσουν και εκείνοι να πάρουν το Κέλντιο; Στην διαδήμιση το λένε Κελντίο το οποίο μου φαίνεται λάθος, πείτε μου πως το προφέρω σωστά.

Και γω βασικά στην πρώτη συλλαβή το τονίζω, που απ' ότι νομίζω είναι και το σωστό. Καλά, πολλά πραματα αλλάζουν στην ελληνική μετάφραση οπότε και πάλι δεν είναι και τόσο χάλια.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's