Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Έχει ο Oak, Rottom;
(02-08-2013 10:10 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Έχει ο Oak, Rottom;

ναι το επιασε σε ενα απο τα τελευταια επεισοδια
(02-08-2013 10:13 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]
(02-08-2013 10:10 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Έχει ο Oak, Rottom;

ναι το επιασε σε ενα απο τα τελευταια επεισοδια

Αααα οκ, μια χαρά.
Sorry, λιγο ασχετο αλλα μηπως ξερει καποιος αν το Relocator βρισκει μονο αυτα τα pokemon απο events ή οτι να ναι?
(03-08-2013 10:21 PM)1st generation rules Wrote: [ -> ]Sorry, λιγο ασχετο αλλα μηπως ξερει καποιος αν το Relocator βρισκει μονο αυτα τα pokemon απο events ή οτι να ναι?

το relocator χρησιμευει στο να μεταφερεις το Celebi, το Raikou, το Suicune και το Entei απο τα event που εγιναν στην 13η ταινια. Οταν λες ο,τι να ναι εννοεις να μεταφερει τα ιδια pokemon απο αλλα events ή να μεταφερει κι αλλα pokemon περα απο αυτα; γιατι αυτο δεν γινεται
Ok τοτε γιατι τα εχω αλλα το relocator δεν τα εντοπιζει.... Επισης μου τα εχοθν στειλει αλλοι οποτε δεν ξερω απο ποιο event ειναι... Ευχαριστω παντως!!!Big Grin
για να τα εντοπισει πρεπει απο ενα δευτερο DS να βαλεις την κασετα (τεταρτης γενιας) στην οποια εχεις τα event και να πας στο Download Play το εχεις κανει αυτο;
Ναι το εχω κανει... απλα μαλλον δεν ειναι απο το συγκεκριμενο event.... Toungue
Μπορεί να έχει κουράσει να το ρωτάμε συνέχεια αλλά το Meloetta θα δωθεί ή όχι;Παίζει να γίνει τη μέρα που κυκλοφορεί η 6η γενιά όπως είχε γίνει με το Celebi στην HG/SS τη μέρα που κυκλοφόρησαν οι B/W;
Ούτε Genesect έχει γίνει, σωστά; Άρα μάλλον θα τα δώσουν μαζί (ίσως και το shiny trio).
Meloetta ναι θα το δώσουν, για Genesect δεν υπάρχει ενημέρωση, ούτε έξω από Ιαπωνία το 'χουν δώσει.
Ααα οκ, λάθος μου, νόμιζα πως το είχαν δώσει και εκτός Ιαπωνίας.
(16-09-2013 10:24 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Meloetta ναι θα το δώσουν, για Genesect δεν υπάρχει ενημέρωση, ούτε έξω από Ιαπωνία το 'χουν δώσει.

Κάνεις λάθος.
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/L...a_Genesect

Εκτός αν μιλάς για το shiny Genesect που είχαν δώσει σε Ιαπωνία και Ταιβάν,αν δεν κάνω λάθος.
(16-09-2013 10:55 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]
(16-09-2013 10:24 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Meloetta ναι θα το δώσουν, για Genesect δεν υπάρχει ενημέρωση, ούτε έξω από Ιαπωνία το 'χουν δώσει.

Κάνεις λάθος.
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/L...a_Genesect

Εκτός αν μιλάς για το shiny Genesect που είχαν δώσει σε Ιαπωνία και Ταιβάν,αν δεν κάνω λάθος.

Για κανονικό event μιλάει, όχι wi fi.
You dare question our webmaster? Toungue
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's