Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Darkrai event active. Όπως είχε γίνει και με το Victini πέρσι το Μάρτη, είναι το ίδιο με αυτό που μοιράστηκε στον Κωτσόβολο, όσοι το πήραμε από εκεί δεν μπορούμε να το ξαναπάρουμε.
Έλεος Sad Και περίμενα ένα δεύτερο Darkrai..
Manaphy event δεν είχε γίνει ποτέ στην Ευρώπη, ο μόνος τρόπος να το πάρεις είναι από τα 3 Pokémon Ranger παιχνίδια. Jirachi είχε μοιραστεί τον Ιούνιο του 2010 μέσω Wi-Fi για ευρωπαϊκά παιχνίδια.
Btw, επειδή από ότι βλέπω πέρασε απαρατήρητο, υπάρχει Porygon Event στο PGL. Porygon με Analytic, Porygon2 doll και Porygon Z C-Gear skin.

Επίσης, γίνεται μια ψηφοφορία στο pokemon.com για θρυλικά Pokemon. Από ότι φαίνεται ίσως το δώσουν αυτό που θα νικήσει. Α, και το Arceus έχασε Big Grin
(28-07-2012 07:22 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Btw, επειδή από ότι βλέπω πέρασε απαρατήρητο, υπάρχει Porygon Event στο PGL. Porygon με Analytic, Porygon2 doll και Porygon Z C-Gear skin.

Επίσης, γίνεται μια ψηφοφορία στο pokemon.com για θρυλικά Pokemon. Από ότι φαίνεται ίσως το δώσουν αυτό που θα νικήσει. Α, και το Arceus έχασε Big Grin

(Edit: για καποιο λογο νομιζα πως ειμασταν στο spam...Toungue)
HELL YES , απο celebi κιολας Smile ωρεα Toungue εντομεταξι δεν μπορω να παρω το porygon :/ ξερει κανεις το pass?
Porygon: PORYEUROGAMERNET
PorygonZ C-Gear: PORYZCGEAR2012
(29-07-2012 12:09 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Porygon: PORYEUROGAMERNET
PorygonZ C-Gear: PORYZCGEAR2012

Thanks Smile εντομεταξι , τι γινεται με τα magnemites? Το ζητανε πιο πολα ατομα και απο το Zekrom/Reshiram o.O
Να το και το ευρωπαϊκό Keldeo.. Big Grin Κανένα νέο για το που και το πότε θα έρθει Ελλάδα;
Οταν θα βγουν και τα sequels των Black and White δεν θα δωσουν και το Keldeo; οπως εγινε και με το Victini. Στην ψηφοφορια για τα θρυλικα ψηφισα Celebi και Mew
Δεν έχουμε χάσει κανένα από τα τελευταία events, οπότε θα το πάρουμε και το Keldeo. Από Σεπτέμβρη που θα έχει ανοίξει πάλι η Nortec, θά ξέρουμε σίγουρα.
Παιδια η ψηφοφορια για τα Legendaries εληξε και νικησε το Mew. Τωρα στις 6 Σεπτεμβριου θα το δωσουν αν καταλαβα καλα, και ενα ακομα κενο θα καλυφθει στο pokedex μου.
Όχι το Mew... Sad Τουλάχιστον δεν το είχα στο Pokedex, κάτι είναι και αυτό..
Καλυτερα που κερδισε το Mew. Το Rayquaza το βρισκεις και in-game. Εγω για παραδειγμα ακομα εχω το Rayquaza που επιασα στη Sapphire, και το μετεφερα στην White ενω το Mew ειναι πιο δυσευρετο
(24-08-2012 09:10 PM)Water Gym Leader Wrote: [ -> ]Καλυτερα που κερδισε το Mew. Το Rayquaza το βρισκεις και in-game. Εγω για παραδειγμα ακομα εχω το Rayquaza που επιασα στη Sapphire, και το μετεφερα στην White ενω το Mew ειναι πιο δυσευρετο

Quote:As a special reward for winning, Mew will be recognized here on Pokemon.com with a special homepage takeover, as well as a digital prize pack for everyone to download on September 6th!

εγω παντος απο αυτο καταλαβαινω μαλον Wallpapers κλπ.... τωρα mew... τι να πω Confused τεσπα.
Οκ σορρυ, τα αγγλικα μου δεν
ειναι πολυ καλα οκ; υπεθεσα οτι ηταν
Event
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's