Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(01-01-2012 12:30 AM)Phoenix Wrote: [ -> ]Πολύ pro κατάσταση, κρίμα που δεν ήρθαν κ άλλοι από το forum.

+(δεν χωραει ο αριθμος)
(31-12-2011 08:13 PM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]Καλά ήτανε σήμερα, μαζευτήκαμε εγώ ο Phoenix, o Pokemaniac και άλλα 2 παιδιά στον Κωτσόβολο Θεσσαλονίκης. Πήγαμε και βόλτα στο Cosmos μετά, κάναμε και trades και battles και όλα τα καλά. Μόνο που τελικά δεν ήρθε ο Argente αλλά δεν πειράζει Smile

Και άλλη φορά ένα λίγο καλύτερο Pokémon θα ήταν πιο ενδιαφέρον για event. Αλλά δυστυχώς δεν τα αποφασίζουμε εμείς αυτά.

πω.......και εγω θα ηθελα να ημουν Sad

Τεσπα.......Ποιος μπορει να μου το δωσει για λιγο , να το κλονοποιεισω και να του το ξαναδωσω? Αν θελεται θα προσεξω να σας δωσω πισο ακροιβος αυτο που μου δωσατε. (αν και ειναι το ιδιο πκμν σε αλη χρονικη στιγμη Confused )
Και αν θελετε σας δινω και ενα δικο μου πκμν.....(εσεις δωστε ενα patrat για αυτο.)
poloys 8esalonikeis exoyme xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo.tespa ti blakeia eixe to event?
Θα μου δωσει κανεις το darkrai και θα του δωσω το victini μου Big Grin
makari na eixa wif fi kai 8a to ekana Big Grin
Δεν το λες και "ελληνικό" event, αλλά θα το πάρουμε κι εμείς.
http://www.legendarypokemon.net/2012/01/...stribution
Όπα; Και Mewtwo; Και που νόμιζα ότι θα έμενε exclusive στην Ιαπωνία. Τουλάχιστον δεν κάναμε και καμιά γκάφα, και δεν ψηφίσαμε Mewtwo στην ψηφοφορία για το Event. Ωραίος ο Φεβρουάριος, με Arceus και Mewtwo.
(25-01-2012 08:28 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Όπα; Και Mewtwo; Και που νόμιζα ότι θα έμενε exclusive στην Ιαπωνία. Τουλάχιστον δεν κάναμε και καμιά γκάφα, και δεν ψηφίσαμε Mewtwo στην ψηφοφορία για το Event. Ωραίος ο Φεβρουάριος, με Arceus και Mewtwo.
y μαζεμενα ερχονται τα events Toungue Καμια σχεση με Gen 4 που βλεπαμε 1-2 event τον χρονο.
^ Ή την Gen II που δεν είδαμε κανένα event ποτέ. Toungue
Από την Pt άρχισε αυτό αλλά τώρα είναι στα καλύτερα του. Θυμάμαι που είχα πάρει Pt βιαστικά μόνο για να προλάβω το κλειδή για τις Extra μορφές του Rotom Toungue Πάντως πολύ καλά είναι έτσι. Το Dream World βοήθησε πολύ.
Άντε, άλλο ένα για τη συλλογή. Αν και ήδη έχω Mewtwo, οχι τιποτα σπουδαίο, δεν βλάπτει ποτέ άλλο ένα. Μέσω wi-fi είναι έτσι κι αλλιώς οπότε δεν έχει και τρέξιμο.
Ε οκ κατι ειναι και αυτο.
Τελικα το Mewtwo ηρθε νωριτερα Toungue Μολις το πηρα xD
Μόλις το πήρα και εγώ. Ωραίο. Ελπίζω να έρθει πάντως και σε εμάς το Event για Reshiram/Zekrom :3
egw dn pira to mewtwo gt eixa to victini ston taxydromo pou perimenei na tou kanw RNG :/ Alla pira to iaponeziko pio palia apo ton GCPM11 arra eimai ok Toungue
Εμ, μπορεί να έχεις το Victini στον ταχυδρόμο, αλλά να πάρεις το Mystery Gift του Mewtwo. Βεβαια μην σβήσεις το Wonder Card του Victini.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's