Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Το θεμα ηταν να βγει εκτος Ιαπωνιας το event. Απο την στιγμη που βγαινει στην Αμερικη καποια στιγμη θα ερθει και στην Ευρωπη αρα και σε εμας. Παντως κακως που δεν ειναι WiFi Event
Από ότι φαίνεται, σύμφωνα με την Nortec θα το δούμε μάλλον κατά το Πάσχα το event σε εμάς, χωρίς να έχει κλείσει ημερομηνία. Άντε να τελειώνει αυτή η γενιά σιγά σιγά...
α ναι σωστα μολις τωρα το διαβασα και εγω. Ξερουμε αν θα ειναι WiFi το Event; αν οχι ελπιζω να βρεθει καποιος να μου το δωσει

EDIT: ειμαι πολυ stupid τελικα. Εννοειται πως ΔΕΝ ειναι WiFi Event
Θέλουμε Meloetta! Θέλουμε Meloetta! Heart
Εν αναμονή της Meloetta, παίρνουμε Deoxys για την ώρα.
Καλή περίπτωση το Deoxys. Αν αποφασίσω να ξεκινήσω ποτέ την White θα έχω και τις τρεις μορφές καθώς το event είναι για όλες τις κασέτες της γενιάς.
Τα Shiny Dialga,Palkia, Giratina που θα έρθουν το φθινόπωρο Αγγλία παίζει να έρθουν εδώ;
Προσωπικά δεν νομίζω. Τοπικό event θα είναι και μέχρι εκεί. Αν δίνονταν στην Ιαπωνία μπορεί να ελπίζαμε να έρθουν και εδώ μέσω Wi-Fi. Αλλά αφού αυτά δίνονται μόνο στην Αγγλία δεν νομίζω να βγουν σε Wi-Fi.
Μπα… ας μην το αποκλείουμε έτσι απλά :P
Μακάρι αλλά δεν νομίζω... Πιστεύω θα το έκαναν απευθείας ευρωπαϊκό άμα ήταν... Ας ελπίσουμε να γίνει πάντως Big Grin
(29-07-2013 08:34 PM)SonicPKMN Wrote: [ -> ]Μακάρι αλλά δεν νομίζω... Πιστεύω θα το έκαναν απευθείας ευρωπαϊκό άμα ήταν... Ας ελπίσουμε να γίνει πάντως Big Grin

Μου απάντησαν και από την Nortec, θα γίνει αλλά δεν έχει κλείσει η ημερομηνία. Πάντως και μόνο ο Arty2 να το έλεγε θα ήταν αρκετό για επιβεβαίωση. Toungue
Και το Meloetta και ίσως Genesect παίζει να έρχονται τότε πάντως...
Ναι; Για BW2 υποθέτω μόνο. Άντε με το καλό να έρθουν να μαζέψουμε και αυτά γιατί είναι ο μόνος τρόπος να αποκτήσουμε.
To Meloetta ήταν να γίνει πολύ νωρίτερα, αλλά δεν έκατσε καλά, οπότε θα γίνει μαζί με τα άλλα τρια κάποια στιγμή.
Επιβεβαιώθηκαν και για την Αμερική.

Three Legendary Pokémon Approach!

[Image: 998856_384490161672934_1310345928_n.jpg]
Κάτι άκουσα ότι στην Ιαπωνία θα έχει events:
Ash's Pikachu (9001% πιθανότητα να έχει Volt Tackle καθώς και Light Ball για item,imo)
Iris' Axew
Cilan's Pansage
Prof.Oak's Rotom

Japanese Pokémon Center to distribute four Pokémon from Best Wishes series

Όσο για το Creation Trio,όλο και κανένα Multirama/Public θα έχει event,νομίζω.Ή κανένα παιχνιδάδικο.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's