Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Δεν είπα πως είναι χάλια, αλλά δεν θα ήταν τόσο κακό να το προφέρουν σωστά.

http://www.youtube.com/watch?v=UW2y1PNKhkA

Κέλντιο τον λέει και ο/η Virizion (Βαράιζιον κρίμα εγώ το προφέρω ΒιρίζιονToungue)
Μάλλον στο Ν.Ηράκλειο θα περάσω, είναι όλα τα καταστήματα στρατηγικά τοποθετημένα μακριά από το μετρό εκτός από αυτό.
Θάνο λυπάμαι, αλλά η Βαρυμπόμπη πέφτει μακριά :/
Ηρακλή εκεί έχει "κοντά" προαστιακό και μετρό;
http://www.moustakastoys.gr/gr/ShopList.html

Πρέπει να είναι γύρω στο δεκάλεπτο με τέταρτο από τον σταθμό Ειρήνη, αλλά και αυτο στο Περιστέρι όπως βλέπω δεν είναι και τόσο μακριά από Αγ.Αντώνιο... χμ...
Το site είναι τραγικό, με μπέρδεψε περισσότερο χτες/προχτές που το κοιτούσα. :/
Το Keldeo δεν μπορουμε να το παρουμε στις Black 2 and White 2;
Απο όσο ξέρω σε όλα τα παιχνίδια της 5ης γενιάς
Στο Περιστέρι βλέπω να πηγαίνω εγώ πάντως, που είναι δίπλα στον σταθμό Αγ. Αντωνίου. Γενικά δεν μπορούσαν να διαλέξουν κάτι καλύτερο; Sad Λογικά θα περάσω απλά από εκεί και μετά θα φύγω..
(11-12-2012 09:11 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Στο Περιστέρι βλέπω να πηγαίνω εγώ πάντως, που είναι δίπλα στον σταθμό Αγ. Αντωνίου. Γενικά δεν μπορούσαν να διαλέξουν κάτι καλύτερο; Sad Λογικά θα περάσω απλά από εκεί και μετά θα φύγω..

Ε... ναι... Ο Μουστακας εχει πολυ παιδικα παιχνιδια, για παιδια του δημοτικου μην σου πω και νηπιαγωγειου. Δεν μπορεις να μεινεις παραπανω

Arty2 Wrote:Απο όσο ξέρω σε όλα τα παιχνίδια
της 5ης γενιάς

Ρωταω επειδη στην διαφημιση ελεγε μονο για τις Black and White
http://www.ninty.gr/content.php?r=2092-P...ent-Greece

Με βάση το ninty.gr μάλλον μόνο στην b/w θα το δώσουν και όχι στις b2/w2.
Δεν το δίνουν, το παίρνετε, δεν θα ελέγξουν ποιο παιχνίδι έχετε δηλαδή.
Από όσο ξέρω απευθείας από την Nortec, περνάει και στις δυο.
Μια χαρά τότε αλλά δεν είναι κακό να έχετε και τις 2 μαζί σας, έτσι καλού κακού.
Βασικα άμα διαβασετε τι λεει μπορεις να το περασεις μετα σε B/W 2 και μαθενει το secred sword αλλα παλι η Nintendo κοιταει τα λεφτα και δεινει σε σιγκεκριμενα καταστηματα τα θριλικα με αποτελεσμα να μην μπορουμε ολοι να το παρουμε και για μια μερα μονο.Angry
Είναι λίγο διαφορετική η αλήθεια... δεν πληρώνει ο κάθε Μουστάκας για να έχει αποκλειστικότητα του event, τα μόνα λεφτά που δίνουν τα καταστήματα είναι αυτά της διαφήμισης συνήθως, και πάλι δεν ξέρω αν τα καλύπτουν όλα.

Αντιθέτως η ίδια η Nintendo (μέσω της Nortec στην Ελλάδα) πληρώνει για να γίνονται τα events. Δεν είναι λεφτά που χάνονται, γιατί πρόκειται για ένα είδος διαφήμισης, αλλά θα πρέπει να υπάρχει και αντίστοιχη συμμετοχή. Όταν πηγαίνει το παιδί που δουλεύει στο τάδε μέρος και περνάνε όλη τη μέρα 10 άτομα, δεν το λες και επιτυχημένη επένδυση χρημάτων.

Μην νομίζετε πως στο εξωτερικό συμβαίνει κάτι διαφορετικό, 5-10 σημεία σε όλη τη χώρα, για μια μέρα, και αυτό ήταν είτε πρόκειται για Αγγλία είτε για Αμερική. Η Θεσσαλονίκη έχει σχεδόν 1 εκατομμύριο κόσμο, συν άλλα 4 η Αθήνα, έχουν καλύψει την μισή χώρα πληθυσμιακά. Πάλι καλά να λέμε που γίνονται και αυτά...
Confirmed: το Keldeo έρχεται μόνο στις Black/White και όχι στις Black 2/White 2. That was unexpected.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's