Legendary Pokémon

Full Version: Ποιες σειρες παρακολουθειτε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Απο τις ελληνικες σειρες παρακολουθω ''Στο Παρα Πεντε'' και καμια φορα ''ΠΕΝΗΝΤΑ-ΠΕΝΗΝΤΑ''Toungue
Απο τις ξενες σειρες παρακολουθω τους ''Αγνοουμενους (LOST)'' Μου αρεσει παρα πολυBig Grin

Ξεχασα να πω ''Τα φιλαρακια''.... πολυ γελιο.......Big Grin

Εσεις ποιες σειρες παρακολουθειτε?
Παρά 5 φυσικά, Κων/νου και Ελένης FTW, Σ'αγαπω - Μ'αγαπάς είναι 3 απο τα faves ελληνικά.

Απο ξένες, Charmed, Lost, FRIENDS, Desperate Housewives και που και που κανά Sex & the City για να γελάσουμε λίγο. Big Grin
Παρα 5, Κων/νου και Ελένης, Καφε της Χαρας και Θα βρεις το δασκαλο σου.

Απο ξενες, Charmed, Friends, Φιλοι για παντα (One tree hill) και οποτε εχει νεα επεισοδια ή βαζουν τα παλια σε επαναληψη, California Teens (The OC) και Superman τα χρονια της νιοτης (Smallville).
Ελληνικές δεν παρακολουθώ συστηματικά...Λίγο έχω δει το Καφε της Χαρας και το Παρά 5(από τις καινούριες).Το Κωνσταντίνου κ Ελένης το έχουμε μάθει απ'εξω πια(αν το βλέπω ακόμα)... Και φυσικά της Ελλάδος τα παιδιά!!Cool
Από ξένες Friends,Gilmore Girls, Nόμος και Τάξη.Παλιά έβλεπα και Charmed και ακόμα πιο παλιά X-Files
Παρα 5, Friends, Lost και Sex and the city όταν το πετυχαίνω. Έβλεπα και Charmed αλλά κάποια στιγμή το γύρισαν σε επαναλήψεις και το βαρέθηκα...
Ποπο!!!! Κανεις σας δε βλεπει Lost?
Το παιζει 19.00-21.00 στη ΝΕΤ! Βαλτε να δειτε και τα λεμε....
Ash Wrote:Ποπο!!!! Κανεις σας δε βλεπει Lost?
Το παιζει 19.00-21.00 στη ΝΕΤ! Βαλτε να δειτε και τα λεμε....
Ahem... *points up*
Ash Wrote:Ποπο!!!! Κανεις σας δε βλεπει Lost?
Το παιζει 19.00-21.00 στη ΝΕΤ! Βαλτε να δειτε και τα λεμε....
Και να ηθελα δεν προλαβαινω με το προγραμμα του φροντιστηριου και τα διαβασματα...
Εμένα ειναι το αγαπημένο μου αλλά δε προλαβαίνω (κλάψ) παλιά έβλεπα και εγώ charmed (όλοι παλιά) και αμα προλάβω βλέπω ένα γιαπωνέζικο στη Nova.
Eγω τα συνιθησμένα... παρα5, 50-50, κοννου και Ελενης, F.R.I.E.N.D.S and desperate housewifes.
Το μόνο που βλέπω τακτικά (αν μπορεί να θεωρηθεί τακτικά το "αν το πετύχω") είναι εκείνη η σειρά στο star που είναι ο μπαμπάς με τα 5 παιδιά και ένα σκύλο. Κυριακή Μεσημέρι. Δε θυμάμαι πώς λέγεται όμως. Το καλοκαίρι όμως έβλεπα απόλυτα τακτικά NIGHT RIDERS(Ιππότες της Ασφάλτου). Αγαπημένη σειρά ανέκαθεν!
vensires Wrote:Το μόνο που βλέπω τακτικά (αν μπορεί να θεωρηθεί τακτικά το "αν το πετύχω") είναι εκείνη η σειρά στο star που είναι ο μπαμπάς με τα 5 παιδιά και ένα σκύλο. Κυριακή Μεσημέρι. Δε θυμάμαι πώς λέγεται όμως. Το καλοκαίρι όμως έβλεπα απόλυτα τακτικά NIGHT RIDERS(Ιππότες της Ασφάλτου). Αγαπημένη σειρά ανέκαθεν!
Complete Savages Wink Αυτο δεν το κόψανε?
νομίζω απλά το αραιώσανε. βέβαια έχω 2 βδομάδες να το ψάξω οπότε δεν ξέρω να απαντήσω.... μου άρεσε πάντως
vensires Wrote:νομίζω απλά το αραιώσανε. βέβαια έχω 2 βδομάδες να το ψάξω οπότε δεν ξέρω να απαντήσω.... μου άρεσε πάντως
Εχουν βάλει FRIENDS και τις 2 ημέρες.
Nαι, το εχουνε βγαλει τελειως.....
Δεν ειχε περαση....
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Reference URL's