Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικά Pokémon Events
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Νέο thread για τα παιχνίδια της 5ης γενιάς, συνέχεια του thread του pekinoua από εδώ.

Τα περισσότερα events, αν όχι όλα, φαίνονται στο πλαίσιο στο δεξί μέρος του site, θα υπάρχουν posts κι εδώ για να το θυμίζουμε στον κόσμο που δεν κοιτάει καν το site, κλπ κλπ.
(05-06-2011 10:07 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Multirama Τσιμισκή


Θα είμαι εκεί τις 11 τουμηνός.
Πέρα από τον DBZ ποιοί άλλοι θα είναι εκεί; Θα είχε φάση να βρεθούμε Toungue
Nice! Λοιπόν, εγώ θα είμαι στις 18 στο The Mall. Θα είναι κανείς άλλος;
Οκ, λίγο άκυρο αλλά βλέπω στα ιαπωνικό anime, στο τέλος λέει συχνά πως μοιράζονται κάτι Satoshi's Τάδε και Dent's Δεινά.

Υπάρχει περίπτωση να μας δωθεί η περίπτωση να αποκτήσουμε τέτοια ή συνήθως δεν βγαίνουν από την Ιαπωνία;

Επίσης, φαντάζομαι πως και με το release της ταινίας θα γίνει κάτι.
Έχουν ήδη μοιραστεί στην Αμερική το Pidove του Ash, το Axew της Iris και το Pansage του Cilan. Για Ευρώπη δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα ακόμα.

Για την ταινία, στην Ιαπωνία έχουν ήδη ανακοινωθεί Victini με ticket pre-booking, Reshiram/Zekrom κατά τη διάρκεια της ταινίας και Hydreigon/Golurk μέσω Wi-Fi. Κάποια από αυτά θα έρθουν κι εδώ, έχουμε πάρει τα τελευταία χρόνια αρκετά Pokémon από ταινίες.
Και κλασσικά δεν έχει Καλαμάτα. Εδώ μίκρυναν το κατάστημά μας ρε συ... Sad
Το Σάββατο αυτό Πειραιά και το άλλο Σάββατο Θεσσαλονίκη αλλά δεν ξέρω σε ποιο από τα δυο μαγαζιά.
Ελπίζω να μπορέσω αυτό το Σάββατο...
(10-06-2011 08:03 PM)trig4 Wrote: [ -> ]Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:cool:pokemon

Lmao dont spam!
Btw αύριο, 12 στης Τσιμισκή cya there.
τι εγινε? αδικα η χαρα? να παω το αλλο σαββατο η δν εχουμε κατι το ιδιαιτερο?
Δεν είναι θρυλικό αλλά αξίζει να πας.
Peke θα είμαι και εγώ στο Mall αύριο.Τι ώρα θα πας;Αν είναι να βρεθούμε.Και κάτι ακόμα,τα shelmet karrablast έχουν κάποιο special move ή απλά τα δίνουν για trade evolution και δεν έχουν κάτι ξεχωριστό;
Το ιαπωνικό event λεγόταν 'Trade for Evolution!' οπότε τίποτα, απλά για την ανταλλαγή και μόνο.

Αύριο θα είμαι κι εγώ στο Multirama του Mall, δεν ξέρω ακριβώς ώρα αλλά λογικά μετά τις 12.
Δεν πήγα τελικά. Toungue
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's