Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Τώρα δε γίνεται. Μόνο μέσω κάποιου Nintendo Event μπορείς. Με άλλα λόγια, δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Mystery Gift τώρα.
Με την Ruby μπορεί να γίνει κάτι με το Mystery Events;
οπως σου ειπε και ο φρ3 πρεπει να πας σε καποιο event της nintendo, και μην αρχισεις να ρωτας για emerald, saphire k.a.

αυτο ισχυει για ολες
τελος.
Αν μηδενίσω τη FireRed θα μου μείνει το Aurora Ticket απο το event ή όχι? Υπαρχει τρόπος να σταλθεί απο κασέτα σε κασέτα??
Den xero an tha sou meinei pantos nomizo stelnete apo kaseta se kaseta me mystery gift
Ένας ξάδερφός μου έχει στην LeafGreen του το Mystery Gift από το Nintendo Event πού έγινε στο Jumbo.Μπορώ να το ματεφέρω στην δικιά μου LeafGreen;
Δε νομίζω να του έδωσαν το εισιτήριο για να πιάσει τα θρυλικά Pokemon. Απλά του τα έδωσαν(τα Pokemon) κατευθείαν όπως γίνεται σε κάθε event που γίνεται στην Ελλάδα. Μπορείς όμως να ψάξεις στα Key Items του, και αν έχει το εισιτήριο, μάλλον θα μπορείς να το μεταφέρεις στην κασέτα σου.
ginetai na metafero to aurora ticket se alli kaseta 8a i8ela poli na xero an ginetai
sta event pigeneis kai pianeis ta pokemon opos se afto me ton deoxys otan piga ego se event gia lugia kai ho-oh mou ta balane stin e3ada mou kai dn mou dosane ta ticket na pao na ta piaso
ναι.Στην αμερικη σου δινουν εισητηριο.Στην ελλαδα σου δινουν το ποκεμον.Που και ποτε ειχε ηβεντ?
Έλεος ρε παιδιά, δεν μπορείτε να συνεννοηθείτε λιγάκι... Στο event που είχε παίξει πριν κάτι χρόνια για τον Deoxys απλά σου δίναν το περίφημο Aurora ticket και εσύ τον έπιανες (τον Deoxys). Στο 10Anniv event απλά σου έδιναν τα Pokémon. Ευχαριστημένοι;
ok thanx stin mystery dungeon afou anevo tous 100f sto buried relic meta gia ala 9rilika???
αν δεν γραψεις το ποστ σου στα ελληνικα σου υποσχομαι οτι οποιαδηποτε απαντηση παρεις θα την διαγραψω
σε μια κασετα pokemon που ονομαζεται pokemon mystery dungeon BLUE RESCUE TEAM το pokemon lombre σου λεει να πας στο buried relic.Μετα
θελω να παω σε αλλα θρυλικα τι πρεπει να κανω:
A ναι,και μην κανεις τυχαια Line breaks.Μας την σπανε.Και βαζε σωστα σημεια στιξης ΚΑΙ εχε ενα αλφα συντακτικο-νοημα
Reference URL's