Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Από ποια καταστήματα μπορώ να αγοράσω Gameshark;
αν και απαγιρευεται να οσυ πω θα κανω μια εξαιρεση για να το ξεκαθαρισω μια και καλη ΚΑΙ επειδη γραφεις ελληνικα.ενηγουεη.δεν ειναι και πολυ ευκολο να βρεις,συνηθως εχουν οι τοπικοι πειρατες(τυποι που αντιγραφουν παιχνιδια ps2 κλπ) ή κατι σε στυλ γερμανος ή παλαιων πατρων μουλτιραμας.ακομα παιζει και πλαισιο
Ξέρει κανείς αν το deoxys που δίνουν στην αμερική ασύρματα 8α το δίνουν και μέσω wi-fi
Μόνος σου το είπες Bills, στην Αμερική το δίνουν... μόνο Toungue
Μια ερωτηση προσωπικα στον Arty2. Γιατι διεγραψες εκεινο το thread με τα παιχνιδια ? ( εννοω αυτα με το pacman, tetrix κ.τ.λ )
Πού μπορώ να βρω ένα καλώδιο για να συνδέσω το GBA μου με τον υπολογιστή μου;
George7 Wrote:Μια ερωτηση προσωπικα στον Arty2. Γιατι διεγραψες εκεινο το thread με τα παιχνιδια ? ( εννοω αυτα με το pacman, tetrix κ.τ.λ )
Δεν διεγράφη, απλά το forum αναβαθμίστηκε σε νέα έκδοση και το plugin αυτό δεν ήταν πια συμβατό.

Mewthree X Wrote:Πού μπορώ να βρω ένα καλώδιο για να συνδέσω το GBA μου με τον υπολογιστή μου;

Δεν υπάρχει τέτοιο καλώδιο καθώς δεν υπάρχει λόγος να συνδέονται, τι να εξάγεις, εικόνα; Μπορείς να αναζητήσεις άλλα πράγματα όπως flashcards που μάλλον και ψάχνεις στο Google όμως σε αυτό το φόρουμ δεν κάνει ναμιλάμε για αυτά όταν χρησιμοποιούνται για κακούς λόγους.. *cough*roms*cough*
Πως μπορω να βρω Μew στην Εmerald;
πηγαινεις καμποσες σελιδες πιο πισω σε αυτο το θρεντ ή κοιταζεις το main site και βλεπεις οτι το mew το παιρνεις μονο απο nintendo event
Πως μπορω να βρω Liechi, Salac, Petaya και Ganlon berries;
τσεκαρε εδω: http://www.legendarypokemon.net/berrydex
επισης να προσπαθεις να μαζευεις τις ερωτησεις σου σε ενα ποστ λολ.
Μια ακομα ερωτηση.... τι κερδιζει κανεις στο Βattle Tower;
Battle Points,που χρησιμευουν για να παιρνεις items απο εκεινα τα δυο κτηρια καθως πας στο Βattle Tower.
Eπισης εξασκεις στρατηγικες x3
Επίσης στο Battle Tower, αξίζει να αναφερθεί ότι στις 50 συνεχόμενες νίκες (στα σετ των 7) κερδίζεις ένα αστέρι για την Trainer Card. Για κάποιους αυτό είναι πολύ πιο σημαντικό καθώς δεν είναι και ότι πιο εύκολο, αλλά και για πολλούς άλλους λόγους ^^΄-λολ ελπίζω να τα θυμάμαι σωστά αυτά.
Celesi Wrote:Επίσης στο Battle Tower, αξίζει να αναφερθεί ότι στις 50 συνεχόμενες νίκες (στα σετ των 7) κερδίζεις ένα αστέρι για την Trainer Card.
Άμα ήταν στις 50, θα είχα 10 αστεράκια στην trainer card... Δυστυχώς είναι στις 100 συνεχόμενες νίκες.
Reference URL's