Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Στον west πόσα lvl είσαι? Πάντως στον East υπάρχουν καλύτεροι παίκτες απ' ότι στον West Toungue
(18-06-2015 12:04 AM)Killer Heel Wrote: [ -> ]Στον west πόσα lvl είσαι? Πάντως στον East υπάρχουν καλύτεροι παίκτες απ' ότι στον West Toungue

30lv

(18-06-2015 12:04 AM)Killer Heel Wrote: [ -> ]στον East υπάρχουν καλύτεροι παίκτες απ' ότι στον West

Ouuuuuute kaaaaaaaaaaaaan
@fr3quency
Καλά ρε ολόκληρο video/trailer από το KH 3 πόσταρα (προηγούμενη σελίδα) και δεν έχεις να πεις τίποτα; Toungue

(με τον KillerHeel τα είπαμε Toungue )
Δεν ξέρω πώς στο διάολο ήρθε αυτή η Shell,αλλά όπως θα'λεγε ο Mikeius ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ! -.-
"I see you played Portal for 1 hour,so you definitely finished it,so it's OK to post some spoilers".
Που να της brickάρει ό,τι ηλεκτρονική συσκευή έχει. Αυτό χρειάζονται τύποι και τύπισσες που spoilάρουν. -.-
@Grim ti na pw gia to KH................................................................ O,ti kai na pw tha einai ligo. WHAT THE FK DID I WATCH!!!

[Image: tumblr_m2eul7TjAl1qgpa39.gif]
Να μαζέψεις λεφτά να πάρεις το KH ddd (στο 3ds) για να συνηθίσεις λίγο, αυτό που είδες να γλιστράει μετά το blizzard και στον τοίχο που χοροπήδησε υπάρχει από το παιχνίδι στο 3ds.
(16-06-2015 11:12 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]ναι και εγω ειχα προβλημα με ιο μαλλον και κολλουσε ο υπολογιστης καθε φορα που πατουσα να ανοιξω τον οπερα... τελικα τον απεγκατεστησα, και τον κατεβασα απο την αρχη και ολα οκ...

επισης προσεξα οτι δεν με αφηνει να κανω ανανεωση στον υπολογιστη επειδη λεει λειπουν καποια αρχεια και μου ζητα μεσο εγκαταστασης ή ανακτησης των windows...

τι antivirus εχετε εσεις;

στο τσακ ημουν να κανω φορματ στον υπολογιστη
AVG (το premium όχι το free)
60 Ευρώ έχει το internet security, για 2 υπολογιστές και 2 χρόνια support. Για τα λεφτά του το καλύτερο κατά τη γνώμη μου. Το firewall που έχει εντοπίζει τα πάντα χωρίς να γονατίζει το σύστημα. Cool

Παλιώτερα είχα το Zone Alarm premium. Είναι και αυτό εξίσου καλό και το προτείνω σε πελάτες.
το ειχα κατεβασει, αλλα το εσβησα για το avira... πες μου την γνωμη σου για αυτο...

επισης στην αρχη οταν κολλουσε ο υπολογιστης, οταν πηγαινα να ανοιξω τον οπερα μου ελεγε οτι δεν ηταν δυνατο το ανοιγμα του καταλογου του χρηστη επειδη δεν εχω τα απαραιτητα δικαιωματα... στα καλα καθουμενα... πηγα στις ρυθμισεις και εκανα οτι επρεπε αλλα τιποτα... ουτε καν να απεγκαταστησω τον οπερα μπορουσα... καποια στιγμη μπορεσα (εκανα σαρωση για ιους και βρηκε εναν) και οταν το κατεβασα απο την αρχη ξεκολλησε... απο τοτε λοιπον μονο μια φορα μου εβγαλε το ιδιο μηνυμα αλλα μετα ανοιξε
κόλλησες trojan η rootkit που δεν το έβρισκε το άλλο antivirus. Τρέξε μια το malwarebytes antimalware.
Δοκίμασε το Bitdefender αν θες antivirus, Mr.94.
Το AVG έχει χαλάσει τον τελευταίο καιρό.

Προσωπικά έχω το eset nod32 για antivirus και απλά βρίσκω κλειδιά (σχεδόν) 1 φορά τον μήνα ώστε να το ανανεώνω.
Bitch please!

Microsoft Security Essentials Toungue (και δεν έχω ιδέα αν είναι καλό ή όχι)
λοιπον το κατεβασα αυτο το προγραμμα ποκεμανιακ και μου εβγαλε 216 απειλες μεσα στον υπολογιστη... απο αυτες μονο μια ηταν στο κοκκινο ενω οι υπολοιπες ηταν "πιθανον ανεπιθυμητες"

ευχαριστω για την ενημερωση Smile
Εκτός από το antivirus καλό είναι να έχεις και ένα antimalware, το malwarebytes antimalware
έχω και εγώ, μάλλον το καλύτερο που υπάρχει.
τι λέει boys?
πότε θα γίνει μήτινγκ τώρα που είμαι στα πάτρια ; Toungue
Πρέπει να γίνει μιας και (99% σίγουρος) ο ΝΜ2 απολύθηκε από το στρατό Toungue
Reference URL's