Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Εν τω μεταξύ κάτι παιδιά παίζουν στον δρόμο και κάποιος (κανένας γονιός λογικά) βάζει καρεκλάκια στην διασταύρωση να μην περνάνε τα αυτοκίνητα. Φταίω εγώ να βγω στο μπαλκόνι να τους πω "Η παρεμπόδιση διέλευσης αυτοκινήτων είναι αθέμιτη,παράνομη,επονείδιστη,απεχθής και μη βιώσιμη. Οπότε σταματήστε,αλλιώς θα ενημερώσω την αστυνομία" (με ύφος Κωνσταντοπούλου εννοείται) ή δεν θα φταίω?
oxi den tha ftais
(20-09-2015 04:51 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]
(20-09-2015 03:42 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Είμαι δουλειά, έχω δει 5 επεισόδια πόκεμον, 1 μικρό μου pony, έχω διαβάσει ιστορίες και blogs, και μάλλον θα συνεχίσω να βλέπω το catdog και στο σχόλασμα θα παω και να ψηφίσω Rolleyes τι κουραστική μέρα.

1) η δουλεια σου ειναι να βλεπεισ παιδικα;
2) τα τελευταια επεισοδια βλεπεις; δηλαδη απο XY;
1)όχι, απλά όποτε δεν έχει κίνηση βάζω καμια σειρά να δω, και Κυριακές η καθημερινές απόγευμα βγάζουμε τσουγκράνα Toungue (στο Κόκκαλη ειμαι btw)
2) S18 στο 27, ε λίγο ακόμη και φτάνω στο 32.
βαλε να δεις φινεα και φερμπ
Τον βλέπετε τον κακό καιρό? Αυτό για να μην μπαίνει η Κωνσταντοπούλου στη βουλή! Toungue
Με Σύριζα στον σφύριζα, part ii.mkv
σύντομα σε τόρρεντ Toungue
https://www.facebook.com/industrydisrupt...6642414878

ψηφίστε εδώ τη City Tales οε οε οε
Εν τω μεταξύ αυτή η Cynesthesia έχει φάει ban απ'το μισό Purplesurge (απ'τα chatrooms εννοώ),συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου,καθώς και του LP, και πρέπει να έχει φάει zline απ'το Purplesurge (αν κατάλαβα καλά) για ban evasion. ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΣΤΟ LP? -.-
wtf is the "zline"?
zline=permaban απ'το Purplesurge
xtyphmenos kosmos=xtyphmenos

Aggelia: Onomazomai Skorp Skorpidhs, eimai 35 kai 8elw na ginw to Umbreon kapoiou
(23-09-2015 01:35 AM)skorp Wrote: [ -> ]xtyphmenos kosmos=xtyphmenos

Aggelia: Onomazomai Skorp Skorpidhs, eimai 35 kai 8elw na ginw to Umbreon kapoiou

σε λαθος μερος την ανεβασες.... ωπα κατσε για να καταλαβω τετοια εκανε αυτη που εφαγε το μπαν;
(23-09-2015 01:35 AM)skorp Wrote: [ -> ]xtyphmenos kosmos=xtyphmenos

Aggelia: Onomazomai Skorp Skorpidhs, eimai 35 kai 8elw na ginw to Umbreon kapoiou
η πρώην μου ήταν; WTF?
google δεν είχαν στο χωριό της;

και οκ, καλα βραπέτευσε από την team rocket, αφού την έδωσα όπως ήταν. Έπρεπε να το σκάσει κιόλας;
τι αναποφάσιστα πόκεμον που υπάρχουν Toungue
@ Mister94: Oxi, xeirotera. H agaphmenh ths frash einai "I-I t-think I will d-d-depixelate". Den thn leei poly. Mono 15 fores th mera......ka8e mera

@ Pokemaniac: Ela re dikia sou einai? Ela na thn mazepseis na oume
(23-09-2015 11:14 AM)skorp Wrote: [ -> ]@ Pokemaniac: Ela re dikia sou einai? Ela na thn mazepseis na oume
εντάξει, μισό να πιω το φραπέ και θα φέρω τον μπόγια Toungue
κατς καλα να ουμ
Reference URL's