Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(11-04-2015 07:13 AM)fr3quency Wrote: [ -> ]Θυμάμαι το είχα πει στην κοπέλα μου και μου λέει "τι;;; είσαι μοντ; δε σε πιστεύω!" mfw της έδειξα τι ισχύει. *sunglasses deal with it coming from above* Toungue

Τα γυαλιά είναι κλεμμένα απ'τα Thug Life vines,ε? Toungue

Οδηγός fr3 για να φλερτάρετε κοπέλες:
1)Γίνετε mod σε κάποιο forum (LPF=best choice)
2)Δείξτε το profile page σας στην κοπέλα
3)???
4)Profit!



Κι εγώ κάθομαι εδώ,ως VladGR στο chat να σκέφτομαι αν το "Is your name Mina? Because I'm Vlad and I want to impale you!" είναι καλή ατάκα. Σίγουρα είναι πρωτότυπη πάντως Big Grin
Έχω κάτι ποιο σίγουρο αλλά θέλει δεξιότητα στο κολύμπι.

Αφού είστε στο βυθό, και δείτε ένα δόλωμα, πιάστε το, η misty θα σας τραβήξει έξω στη στεριά και από τότε θα ξεκινήσει η περιπέτεια στο κόσμο της παράνοιας και των pokemon.

Pokemon logic xD


(19-04-2015 04:17 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]


Ωραία φαίνεται για την ώρα, θα την έβλεπα ούτως η άλλος Toungue
Έχω την εντύπωση ότι ξέμειναν από ιδέες, με σχέση κάτι χρόνια πριν που έβλεπα ταινίες εντυπωσιακές. Toungue
το man of steel μια χαρα ταινια ηταν... και το green lantern και το amazing spider man 2 που διαβασα οτι σε καποιους δεν αρεσε αλλα εγω δεν ειχα κανενα παραπονο... μια χαρα ευχαριστα περασε η ωρα

για τις σειρες τωρα μονο στην τριτη season του Once Upon a time ειχα παραπονο στο πρωτο μισο της season με τον Peter Pan... ειχα σκεφτει να το σταματησω κιολας αλλα οταν εκαναν reboot στην καταρα εφτιαξε η σειρα... και ναι νταξει ειναι μερικα επεισοδια του TVD και του Supernatural που ειναι βαρετα φετος αλλα τωρα τελευταια πηραν ξανα τα πανω τους...
έχω τόσο μεγάλη ταινιοθήκη btw, που έχει γεμίσει ο 2tb δίσκος μου.
Τον μεθεπόμενο μήνα πρέπει να πάρω μερικούς, αλλά προτρέχει να πληρώσω τελωνείο σε λίγο καιρό Confused
[Image: bXrMRFD.jpg]
KODI FTW!!!!! (μόνο πιο γρήγορο internet να είχα + raspberry pi + HDTV και θα ήταν όλα καλά Toungue)

(22-04-2015 03:40 PM)fr3quency Wrote: [ -> ][Image: bXrMRFD.jpg]

Γιατί καταστρέφεις RAM ρε; Toungue
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΩΡΑ!

Τι σειρά να δω?

1)Game Of Thrones

2)Supernatural

3)Συνέχισε Better Call Saul πρεεεεε!

Btw,πρέπει να βρω και torrents και subs Toungue
(22-04-2015 04:43 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]KODI FTW!!!!! (μόνο πιο γρήγορο internet να είχα + raspberry pi + HDTV και θα ήταν όλα καλά Toungue)
Στη δουλειά έχω 100MBps (Direct connect στον κόμβο). 10MB/s αληθινά. Κατεβαίνει 25GB blu ray σε λιγότερο από ώρα, και γεμίζεις τον δίσκο πριν το καταλάβεις xD

Αν και πρακτικά, με 20Mbps adsl είμαι υπερ-ευχαριστημένος για τη 1 ώρα που θα συνδεθώ σπίτι Toungue
Game of Thrones... εγω κατεβαζω απο το kickas torrent αφου πρωτα ψαχνω το επεισοδιο που θελω να κατεβασω στο torrentz.eu... υποτιτλους κατεβαζω απο εδω http://subz.blog-spot.gr/archio-ipotitlon-2/

εγω παντως εχω μεχρι τωρα δυο εξ. δισκους... ο ενας 1 TB και ο αλλος δεν θυμαμαι ακριβως... νομιζω 650 GB της Toshiba

ΥΓ... Το Daredevil στο Netflix ανανεωθηκε για δευτερη season
αγόραζε (όσο είναι καιρός) 2tb δίσκους, ελπίζω να μην ανεβούν οι τιμές όπως πριν ένα διάστημα. Τώρα έιναι χώμα και αξίζει το κόπο.
(22-04-2015 09:50 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΩΡΑ!

Τι σειρά να δω?

1)Game Of Thrones

2)Supernatural

3)Συνέχισε Better Call Saul πρεεεεε!

Btw,πρέπει να βρω και torrents και subs Toungue

GoT και αν έχεις όρεξη/θέληση, μετά Better Call Saul. Το άλλο έχει 200+ επεισόδια οπότε εκτός και αν έχεις πραγματικά όρεξη να δεις μια τέτοια σειρά, go for it. Προσωπικά μου είναι εντελώς αδιάφορη και αμφιβάλλω για το αν η όποια ποιότητα του Supernatural θα είναι διαρκώς η ίδια. Με άλλα λόγια, προβλέπω με binge-watching να βαρεθείς την ίδια σου την ζωή. Αλλά GoT δεν υπάρχει περίπτωση να μην δεις, σε οποιαδήποτε περίπτωση. Προλαβαίνεις να το τελείωσεις και πριν την 5η season.

Επίσης, επίτρεψε μου να σου προτείνω και το True Detective. Μυστηρίου, με δυνατούς χαρακτήρες και αρκετή δράση όταν χρειάζεται. Άνετα στις καλύτερες σειρές που έχω δει(αν μπορούμε να το αποκαλέσουμε σειρά, καθώς είναι ακόμα νωρίς) και το μέγεθος της (8 episodes x 1h) την καθιστά μη-κουραστική. Σε μια εβδομάδα με χαλαρή παρακολούθηση την βλέπεις άνετα. Αν σου άρεσε το Breaking Bad και για αυτό που ήταν πέρα από τα «Science, bitch!», είμαι σίγουρος πως θα σε αφήσει ικανοποιημένο. Έρχεται σύντομα και η 2η season εκεί...
Το GoT παίζει να το διαβάσω κιόλας Toungue Οπότε θα δώσω προτεραιότητα στο να δω τις 6 ταινίες Star Wars, ενώ θα κατεβάσω μάλλον και τον 1ο κύκλο GoT.
Reference URL's