Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Εγώ σπίτι μου, έκανα rest, έχω να πάω εκκλησία από το 2007 και θα κάνω εκδήλωση το 2017 για τα 10 χρόνια χαράς με την σκοτεινή πλευρά Toungue
Χρόνια πολλά σε Grim Ripper, GeorgeSlayer και σε όσους άλλους γιορτάζουν!
Ευχαριστώ. Smile
Εμείς λογικά θα τα πάρουμε αργότερα.


1)Χρόνια πολλά για όσους γιόρταζαν.

2)Βγήκαν όλοι να μιλήσουν για το θαύμα της Λέστερ και για τον Ρανιέρι, βγήκε κι ο Stan...
http://www.sport-fm.gr/article/podosfair...et/3163254
ποναει το να βλεπεις στο amazon κουκλες Mega Charizard X, Mega Sceptile, Mega Garchomp και να μην μπορεις να τα παρεις επειδη για καποιο λογο δεν μπορουν να τα στειλουν ελλαδα...

εγω βασικα για ενα Cyndaquil doll εψαχνα
Μήπως βλέπεις στο Amazon.com;
Για κοίτα και σε Amazon. uk/fr/de.
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
[Image: VWE0Shn.jpg]

[Image: 8zj5hza.jpg]
o.O fixed shinies ή έχεις να κοιμηθείς 60 ώρες από το SR? Toungue
Events ρε. Ούτως ή άλλος είναι shiny locked σε X/Y οπότε δεν μπορώ να κάνω κάτι με το SR.
Έχουν ανέβει στους server αλλά για την ώρα δεν έχει ξεκινήσει ο διαμοιρασμός.


Τρόποι υπάρχουν για να τα πάρεις αν ξέρεις. Toungue
Προτείνω μπαν για τσίτινγκ. Μισώ τους τσίτερς.



ΠιΕς: Έχω κάνει κάτι σάινι λόκντ λετζίτ σάινι στην τζεν5... :π
(05-05-2016 12:54 AM)skorp Wrote: [ -> ]ΠιΕς: Έχω κάνει κάτι σάινι λόκντ λετζίτ σάινι στην τζεν5... :π

ε???
Λέω, έχω κάνει σάινι πόκεμον που δεν γίνεται να είναι σάινι αλλά τα έχω κάνει να είναι και τα έχω βάλει και σε γουάι-φάι τουρνουά της νιντέντο που τα χακαρισμένα δεν μπορούν να μπουν. Στην ουσία μοντάρεις το σάινινες ενός στέισιονερι πόκεμον και το πιάνεις. Δεν χακάρεις το πόκεμον, μόνο το σάινινές του. Neither cat nor damage :p
Reference URL's