Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Assassin's Creed: Η Αναγέννηση SPOILERS! 1ο βιβλίο της σειράς, βασισμένο στο AC2 (Click to View)
τα ματς που ανέφερες παιχτήκαν;

από την άλλη βδομάδα θα είμαι 6κάναλος! Big Grin
(23-01-2016 11:56 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]τα ματς που ανέφερες παιχτήκαν;

από την άλλη βδομάδα θα είμαι 6κάναλος! Big Grin

Το είπα πιο πάνω. 3/6 οι άσοι Toungue Ευτυχώς δεν τα έπαιξα.

Btw,τι εννοείς 6κάναλος?
Θα έχω 5.1 ήχο στο home cinema (από 2.1 που είχα πρίν). Next step θα ήταν το dolby Atmos αλλά δεν έχω όρεξη να βάζω ηχεία στο ταβάνι.

1400W RMS μέχρι τώρα το ηχοσύστημα.
τον παραδεχομαι τον σκαι... εκλεισε για το προγραμμα του το the messengers... δεν εχει σημασια που κοπηκε περσι... το θεμα ειναι φερνει φρεσκο πραγμα...




Dubsmash.
*κολοκυθένιο* Dubsmash.
Και *κολοκυθένια* ωμή διαφήμιση.

Να το έχω υπόψιν να μην συμμετάσχω σε διαγωνισμό της MediaMarkt.
Μπήκα στο πρόγραμμα της Βουλής των Εφήβων. Στην αρχή έπρεπε να απαντήσω σε 30 ερωτήσεις, έχοντας 30 δεύτερα για κάθε απάντηση.
Γτπ το site πάντως. Εκεί που έπρεπε να πατήσω το "Επόμενο" για την επόμενη ερώτηση δεν πατιόταν πάντα. Αν ήταν καλύτερο το site, θα είχα περάσει το στάδιο των ερωτήσεων απ'το σχολείο που κάναμε τις ερωτήσεις πρώτη φορά. -.-
Τέσπα,τώρα πρέπει να βγάλω μια φωτογραφία που να δείχνει τι σημαίνει για μένα σχολική ζωή. -.-


14/2
Ερωτευμένοι/σε σχέση: του Αγίου Βαλεντίνου
Singles: σουβλάκια
Εγώ: Άστον Βίλα-Λίβερπουλ

#SadButTrue
ο Hiro Kanagawa βρισκεται παντου... σε οποια σειρα διαλεξω να δω, κανει και απο μια εμφανιση... πρωτα στο iZombie, μετα στα Heroes Reborn, The Returned, X Files, The Magicians... κατι σαν τον διαβολο, οποια πετρα και να σηκωσω αυτον βλεπω
14/2
Ερωτευμένοι/σε σχέση: του Αγίου Βαλεντίνου
Singles: red light
Εγώ: Έλαβα τα χρήματα από τη πρώην, και πιθανά να με πληρώσει για να βγώ και μια ώρα μαζί της Cool
μόνο μάρβελ παιδιά , τι ν αυτά;;; Toungue !!
(09-02-2016 01:44 AM)Aldark Wrote: [ -> ]μόνο μάρβελ παιδιά , τι ν αυτά;;; Toungue !!

Ουουουουουουου

DC FTW!!!
Reference URL's