Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(06-12-2015 01:50 AM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]Απ'όσο έχω ακούσει,αυτή τα έχει με έναν μπάτσο,οπότε δεν μου φαίνεται τόοοοοσο περίεργο που πέταξε τόσες μπαρούφες μαζεμένες.

εχμ....

για την συμμαθητρια σου λες τωρα;

φταιω τωρα να ρωτησω ποσο ειναι η συμμαθητρια σου και ποσο ο μπατσος που λες οτι τα εχει;

εκτος αν εκεινη η τυπισσα ηταν καμια καθηγητρια
[Image: iXS5qFK.jpg]
Dude, u got no SIM.

[Image: bMymnbk.jpg]
(06-12-2015 02:11 AM)Mister 94 Wrote: [ -> ]φταιω τωρα να ρωτησω ποσο ειναι η συμμαθητρια σου και ποσο ο μπατσος που λες οτι τα εχει;

Η συμμαθήτριά μου? 16-17 (όσο εγώ δηλαδή). Ο μπάτσος υποθέτω 20-23? Τι να πω?
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον fr3quency που με βοήθησε με την custom rom και τα gapps για το nexus 4 μου. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Tο ξέρω πως δεν έχω sim, σήμερα την έβαλα. Toungue

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα.
Xronia polla gia ton Arty2 aurio Toungue
@VladdyHawkward πολύ απλά θα την είχα μπλόκ από τη 1η αφορμή αυτήν για το προφανή λόγο που ξέρεις. Θα της έκοβα για πλάκα και το καλημέρα η ακόμη και αν μου το λέει αυτή θα κάνω τον κινέζο.

Είδα προβοκάτσια tv και έλεγε για σουίγκερς και πολυάμορους. Απορώ γιατί το βάλανε αφού και που ρώτησαν περαστικούς μόνο για σούσι δεν το περάσανε τον ορισμό.
(06-12-2015 04:39 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]προβοκάτσια tv

Μπογδάνο ορέ βλέπεις? Toungue
μίλαγε μια σεξολόγος εκεί.

Βέβαια ξέρω ένα φίλο που έτσι και ήταν στο πλατό θα είχα λυθεί στα γέλια με τις ατάκες του.


Έχω σκοπό να επεκταθώ και πέρα από Youtubing και την ποίηση. Toungue Τι εννοείτε δεν έχω αρχίσει ακόμα Youtubing? Τι εννοείτε τα ποιήματά μου είναι χάλια? Toungue Τέσπα, σκεφτόμουν να φτιάξω έναν ιντερνετικό ραδιοφωνικό σταθμό. Έχει κανείς σας εμπειρία στο θέμα αυτό? Θέλω να μπορώ να βάζω κάποια playlist να παίζει,αλλά να μπορώ να μιλάω κι εγώ πού και πού. Toungue Ξέρει κανείς σας τι να κάνω?




επρεπε να ηταν και το Quilava στην λιστα.... ειδικα το Quilava
(03-12-2015 03:47 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]Στο κάτω κάτω δεν κατάλαβα! Εκείνος που έγραψε "άσπρα τα στήθη σου σαν τα γάλατα γαργάλατα γαργάλατα" πώς περνιέται για ποιητής? Toungue

μολις ακουσα αυτην την φραση σε ενα dubsmash... lol... ουτε που ειχα καταλαβα οτι πηρες απο καπου αλλου την φραση
[Image: 144940_screenshot20151208095019.png]
(07-12-2015 03:04 AM)Mister 94 Wrote: [ -> ]



επρεπε να ηταν και το Quilava στην λιστα.... ειδικα το Quilava
το quilava μόνο του; Να υποθέσω θα είχε Typhlosion (βαριέμαι να το δω τώρα Toungue)
edit:unown? Really? Togepi? Τι φάση;
(08-12-2015 10:51 AM)fr3quency Wrote: [ -> ][Image: 144940_screenshot20151208095019.png]
me jealy bout that android 6
Reference URL's