Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
WTF GRIM? :O
Καλορίζικα! Πολύ καλή προσφορά πάντως. (αν σκεφτείς ότι σε e-bay θα έπιαναν αρκετά Toungue )
Αφού ήθελε να τα ξεφορτωθεί. Toungue
DS Phat: 2 mou exoun meinei sta xeria, oute tsampa den to epairna Sad
GBA tribal: Memories Cray
Εεεεεεεεεεεεεν τω μεταξύ, το επ 22 του τσούπερ ήταν πολύ καλό και μπάντας,κτλ,κτλ. Σε κάποια φάση πίστεψα ότι άρχισαν να βγάζουν πάλι 22 ανά σεζόν, νόμιζα πως έβλεπα το τελευταίο. Και λέω "ποτς γκιένεν ατό?". Αφού τώρα είμαστε έτοιμοι για την 12η. Αλλά μετά πήγε η τέτοια του Τέτοιου και έκανε εκείνο που Τον σήκωσε ψηλά και έσβησε το αυτό της και το αυτό του άλλου, οπότε λέω "οοοοοπ, τι γίνεται εδώ?". Αλλά μετά λέει "γκουντμπάι νέφιου" και σκοτώνει τον εκείνον μωρέ, οπότε σκάλωσα πάλι. Και λέω "έχει γούστο να βλέπω το τελευταίο, και μακακία, δεν έχω και ποπ κορν να μασουλάω τσάκα τσούκα να ούμε..." αλλά μετά μας είπε η τέτοια του Τέτοιου αυτό που μας είπε και λέω "α, εντάξει. Θα της κόψουν τον απ'αυτόν στο τελευταίο επ..." αλλά μετά ξαναματασκάλωσα γιατί ποιός θα της τον κόψει αφού δεν έμεινε κανένας? Και γενικά δεν ξέρω τι θα παίξει αλλά με προβλημάτισε. Έτσι μου έρχεται να το βάλω στάτους στο εφ-μπι-άι Confused

Skorp Undecided feeling undecided
Μου την δινει οταν αντι να απολαμβανω τα επεισοδια που βλεπω καθομαι και σκεφτομαι με τον τροπο που σκεφτεται ο σκορπ για το 22ο επεισοδιο... Αν αρχισω να σκεφτομαι με αυτον τον τροπο μετα ξενερωνω και δεν εκτιμαω το επεισοδιο με τον τροπο που θα ηθελα και τα βαζω με τον εαυτο μου μετα...

Στάλθηκε από το 4045D μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Mister94, το 4045D είναι μέγεθος σουτιέν που ποστάρεις; Toungue
(21-05-2016 07:36 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Mister94, το 4045D είναι μέγεθος σουτιέν που ποστάρεις; Toungue

4045D? Δεινόσαυρος με μέτρια μπαλούνς. Αυτό θέλω να το δω.
Αλλά ναι, παίζει.

Στάλθηκε από το laptop μου χρησιμοποιώντας Chrome
Άμα ξέρεις να φτιάχνεις λειτουργικά ρε παιδί μου. Toungue
https://support.microsoft.com/en-us/kb/3053711

@skorp
Έκανες update στα 10;
Let's talk about breeding mechanics. (δεν έχει spoiler, speculations είναι)
Στην 4η γενιά βγήκε το Masuda Method στο breeding. Egg moves μόνο από male.
Στην 5η γενιά βγήκε το Oval Charm για να παίρνεις eggs πιο γρήγορα και το Shiny Charm για να αυξηθούν οι πιθανότητες για shiny, ενώ αυξήθηκαν οι πιθανότητες για shiny στο Masuda Method. Egg moves μόνο από male ακόμα. Βγήκαν τα hidden abilities και τώρα αν το female την έχει, 60% πιθανότητα να την κληρονομήσει (και στις B2/W2 άλλαξε σε 80% ανεξαρτήτου ability, αν δεν κάνω λάθος).
Στην 6η γενιά βγήκε το Destiny Knot κι έγινε πολύ πιο εύκολο να breedάρεις ένα 5IV/6IV ενώ επανήλθαν τα Oval/Shiny Charm και διπλασιάστηκαν τα chances για shiny. Egg moves τώρα και απ'τα 2 mons. Επίσης, τώρα απ'το female κληρονομείται η Pokeball και το hidden ability κληρονομείται και από male (με Ditto) ή genderless.
Στην 7η γενιά τι θα έχουμε?


PS: Θα το γράψω και στο S/M discussion. lol
(22-05-2016 12:32 AM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]@skorp
Έκανες update στα 10;

Μπα. Δεν το κρίνω απαραίτητο αφού με τα 7 είμαι καλά. Άσε που έχω και κάποια προγράμματα που έχουν θέμα στα 10 γιατί χρειάζονται κάποιους drivers, π.χ virtual driver για botting(driver για να στέλνει εντολή το πρόγραμμα σε πληκτρολόγιο και ποντίκι να κάνουν ενέργειες μέσω εντολών χωρίς να πατάς τίποτα), που δεν έχουν ασχοληθεί ακόμα να φτιάξουν. Που να μπλέκω τώρα? Toungue
Μόνο στο laptop τα έχω βάλει σαν 2ο λειτουργικό, δεν μπαίνω ποτέ όμως. Toungue
Στα 7 μπαίνω συνέχεια.
γινεται να επιλεξεις με ποιο λειτουργικο θα ανοιξεις τον υπολογιστη καθε φορα??
(22-05-2016 12:32 AM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Άμα ξέρεις να φτιάχνεις λειτουργικά ρε παιδί μου. Toungue
https://support.microsoft.com/en-us/kb/3053711
τι στο... ;
εδώ μιλάμε για critical bug (πάλι καλά που δεν αφορά τα win10).

(22-05-2016 06:18 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]γινεται να επιλεξεις με ποιο λειτουργικο θα ανοιξεις τον υπολογιστη καθε φορα??
εδώ και χρόνια..

ανέβασα νέο βίντεο, έστω και με καθυστέρηση μόλις 3 ημερών. Το επόμενο θα ανεβεί στην ώρα του.

https://www.youtube.com/watch?v=9oITxxdWFzs
GP Channel , Pokemon640 , Facebook Page.
tip: βαλτο σε τουρμπο μοουντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!

ωραίο αλλά πιο αργό κι απ την καθυστέρηση ρε παιδί μου Toungue
κάνουμε αρκετό commentary , στο επόμενο θα έχουμε και σφηνάκια από εθνικούς στάρ Toungue
Reference URL's