Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
τα ποκεμον που θα βρισκουμε απ ο,τι καταλαβα εξαρταται απο την τοποθεσια μας... αλλα ποκεμον θα βρισκουμε ελλαδα, αλλα στην ινδια, αλλα στην ακτη ελεφαντοστου, αλλα στην βενεζουελα... θα πρεπει να παμε και στο ηφαιστειο της σαντορινης εαν εκει υπαρχουν location exclusive pokemon και θα βγαινουμε εκτακτη ειδηση
(11-09-2015 07:15 PM)skorp Wrote: [ -> ]Naiii! Etsi tha kseroume oloi tous kryfopokemonakides Toungue
Fantazesai twra na einai o allos me thn kopela tou sto pagkaki kai na ton plhsiaseis na tou peis "to Charmander to antallaseis?"

Μπορεί και χειρότερα...

-Σου δίνω 6IV Shiny Gardevoir για την κοπέλα σου.
-Σύμφωνοι
ει παιδια το εψαξα το θεμα και βρηκα οτι υπαρχει κι αλλο location based παιχνιδι της niantic, το ingress πριν λιγο το κατεβασα, και νομιζω εχει ενδιαφερον... εχει και τσατ απο κατω...

δηλαδη καπως ετσι θα ειναι το pokemon go;
Ναι κάπως έτσι θα είναι, δεν θα τα βλέπουμε μέσα από τη κάμερα.
καλυτερα, δεν θα ηταν καλη ιδεα να περπατας με το κινητο μπροστα στα ματια σου... σαν γελοιοι θα ειμασταν
Μια χαρά ιδέα θα ήτσν. Απλά θα κοίταζες στο κινητό μέσω της κάμερας όταν έβρισκες το pokemon ώστε να το δεις να το πιάνεις είτε σπίτι σου όταν θα ήθελες να τα εκπαιδεύσεις.
Καλά σαν το τρέηλερ δε θα είναι αλλά ή θα ναι πολύ καλό ή μάπα ;ρ

(λολ με πέρασε σε ποστ ο Γκριμ Ρίππερ?! )
αν ηταν να εμφανιζονται με καμερα θα υπηρχε προβλημα με τα παρεμβαλομενα αντικειμενα...

θα ειναι πολυ ωραιο αν ειναι σαν το ingress, και εχει και chat απο κατω, και εχει missions... τι ακριβως missions δεν ξερω...

συμπτωματικα το ειχα κατεβασει το ingress πριν λιγα χρονια, και σκεφτομουν τι καλα που θα ηταν το παιχνιδι σε pokemon version
Με κάρτες AR όπως έχει το ps vita και το 3ds μια χαρά θα ήταν. Έστω και σε μικρή κλίμακα.
http://pastebin.com/iFpdjSxF
Όσοι θέλετε το shiny rayquaza. Τρέξτε.

Τα 475/485 τα πήρα εγώ.

Συγγνώμη για το διπλό ποστ.
(14-09-2015 02:55 AM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Συγγνώμη για το διπλό ποστ.

Διπλό ποστ στο spam corner?
Θάνατος! Στην πυρά!
(11-09-2015 09:39 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]
(11-09-2015 07:15 PM)skorp Wrote: [ -> ]Naiii! Etsi tha kseroume oloi tous kryfopokemonakides Toungue
Fantazesai twra na einai o allos me thn kopela tou sto pagkaki kai na ton plhsiaseis na tou peis "to Charmander to antallaseis?"

Μπορεί και χειρότερα...

-Σου δίνω 6IV Shiny Gardevoir για την κοπέλα σου.
-Σύμφωνοι
αν υποθέταμε ότι το Gardevoir ήταν και αυτό κοπέλα, η επίσημη ορολογία είναι "Swingers", τα ζευγάρια που κάνουν ανταλλαγές συντρόφων. Ηλικιακά η πλειάδα εκεί είναι 40-φεύγα παντρεμένοι/ες xD
ΑΝ όμως τα pokemon υπήρχαν, και ερχόταν trainer να μου κάνει τέτοια πρόταση ανταλλαγής, και με τη προυπόθεση ότι είμαι δυσαρεστημένος, θα του έλεγα ναι. Ας πάρω το Gardevoir Toungue

Είμαι δουλειά, έχω δει 5 επεισόδια πόκεμον, 1 μικρό μου pony, έχω διαβάσει ιστορίες και blogs, και μάλλον θα συνεχίσω να βλέπω το catdog και στο σχόλασμα θα παω και να ψηφίσω Rolleyes τι κουραστική μέρα.
(20-09-2015 03:42 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Είμαι δουλειά, έχω δει 5 επεισόδια πόκεμον, 1 μικρό μου pony, έχω διαβάσει ιστορίες και blogs, και μάλλον θα συνεχίσω να βλέπω το catdog και στο σχόλασμα θα παω και να ψηφίσω Rolleyes τι κουραστική μέρα.

Κωνσταντοπούλου? Big Grin
Αν όχι,τότε είσαι παράνομος,αθέμιτος,απεχθής,επονείδιστος και μη βιώσιμος. Toungue
(20-09-2015 04:17 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]
(20-09-2015 03:42 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Είμαι δουλειά, έχω δει 5 επεισόδια πόκεμον, 1 μικρό μου pony, έχω διαβάσει ιστορίες και blogs, και μάλλον θα συνεχίσω να βλέπω το catdog και στο σχόλασμα θα παω και να ψηφίσω Rolleyes τι κουραστική μέρα.

Κωνσταντοπούλου? Big Grin
Αν όχι,τότε είσαι παράνομος,αθέμιτος,απεχθής,επονείδιστος και μη βιώσιμος. Toungue
Όχι, στο Κόκαλη είμαι,
καθημερινά το κάνω,
Φαντάσου το αφεντικό μου πρότεινε να βλέπω Catdog, ποιο άρωστη σειρά πεθαίνεις xD Ο Μπομπ ο σφουγκαράκης παναγία είναι μπροστά του. Toungue
(20-09-2015 03:42 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Είμαι δουλειά, έχω δει 5 επεισόδια πόκεμον, 1 μικρό μου pony, έχω διαβάσει ιστορίες και blogs, και μάλλον θα συνεχίσω να βλέπω το catdog και στο σχόλασμα θα παω και να ψηφίσω Rolleyes τι κουραστική μέρα.

1) η δουλεια σου ειναι να βλεπεισ παιδικα;
2) τα τελευταια επεισοδια βλεπεις; δηλαδη απο XY;
Reference URL's