Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: WAcjBE4.jpg]
300 dexnav ralts encounters αργότερα βρήκα το female shiny ralts μου Big Grin (8 encounters σε chain έκανα και το βρήκα, 410 κ 710 dexnav)

Έναs φίλοs μου ψάχνει shiny absol male και έχει βρει 2 shiny female. Τώρα έχει κάνει 2-3 φορέs reset το chain/level (μετά από 100 συνεχόμενα encounters χωρίs να σπάσει το chain τότε το level του poke γυρίζει πάλι στην αρχή).
2 φορέs το έχω κάνει και εγώ αλλά δεν ήταν συνεχόμενεs. Το dexnav level το έχει πάει 999.
Προσπαθησα να κανω shiny chain και καποια στιγμη βαρεθηκα... Δεν βρηκα τιποτα και τα παρατησα... Ασε που καποια στιγμη μου ξεφυγε και ετρεξα και τρομαξα το ποκεμον...

Εχω και εγω το shiny charm
[Image: 2l9pcfn.jpg]
Μετά από περίπου 50 eevee dexnav encounters βρήκα αρσενικό shiny eevee Big Grin
Το dexnav level όπου το βρήκα ήταν 80. Πάω να βρω το θηλυκό τώρα. Toungue

Edit:
Μετά από 24 dexnav encounters βρήκα θυληκό shiny taillow (300->324).
χα... βρηκα και εγω το shiny eevee μου... το level search εφτασε το 291...

εκανα περιπου 40 encounters με chain, καποια στιγμη εσπασε το chain, αλλα παρ ολα αυτα... το βρηκα... σε τι να το εξελιξω τωρα; εγω λεω σε Umbreon...

τωρα θα αρχισω να ψαχνω για Zorua
337 eevee dexnav encounters (17 ήταν σε αυτό το chain που άρχισα σήμερα και 1 pidove) βρήκα το θυληκό shiny eevee μου Big Grin
80->417 dexnav level
τωρα εγω θελω shiny Braviary αλλα μεχρι να μου τυχει το Mirage Mountain που θελω πρεπει να ψαχνω τυχαια στον ουρανο... μονο ενα shiny Murkrow βρηκα
Grim πήγαινε κανε κανά μπανάκι Toungue Θα πάθεις ποκεμονίαση πρώτου βαθμού Toungue
ειναι ηδη σε διακοπες απ ο,τι εχω καταλαβει... αλλα μπορει να κανω λαθος
Ναι διακοπέs είμαι αλλά τρόπο να πάω στην παραλία δεν έχω :/


Βρήκα το αρσενικό shiny tailow πριν λίγο. 5 encouters είχε το chain Big Grin

Τώρα θέλω sandshrew και zorua αρσενικά (για τώρα).
που ειναι το χωριο σου αν επιτρεπεται;

εισαι μακρια απο παραλια;
Στη Λέσβο και βρίσκομαι περίπου 10-12χλμ από την κοντινότερη παραλία.
(19-08-2015 01:36 AM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Στη Λέσβο και βρίσκομαι περίπου 10-12χλμ από την κοντινότερη παραλία.

lol!! rip
Η συμπόνια σου ξεχιλείζει fr3quency Toungue
Reference URL's