Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(09-04-2016 09:00 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]
Warning! Extreme bullshit ahead! (Click to View)

ξεκινησα να το διαβαζω απο το κινητο αλλα καποια στιγμη βαρεθηκα να scrollαρω και σταματησα
Ημέρα Δωρεάν Παγωτού από τα Ben 'n' Jerry's σήμερα Τρίτη. Big Grin
Θα πάω στο Golden Hall να πάρω.
ποιο πολύ θα μου κοστίσει η ώρα να πάω golden hall παρά το παγωτό,
το ποιο κοντά είναι η στάση πανεπιστήμιο σε μένα, ίσως πάω μετά.
λοιπον ξερω οτι δεν ασχολειται κανεις με το anime αλλα θελω να το πω αυτο...

η 19η season των ποκεμον εχει ενδιαφερον γιατι εκαναν διαλλειμα απο το μοτιβο "πηγαινω απο πολη σε πολη, μαζευω εμβληματα" το οποιο εχει γινει βαρετο και εφτιαξαν ενα σεναριο με το Zygarde, τις υπολοιπες μορφες που εχει, και το Ash Greninja... αμα ειναι ετσι, το προτιμω που αυτες οι μορφες του Zygarde ειναι anime exclusive μορφες
εγώ το έφτασα 100 level (στο shuffle) και έχω 2 mega speedup.
αυτην την φωτο απο το coro coro τωρα την βλεπω πρωτη φορα... πως μου ξεφυγε; δεν την ειδα στην αρχικη του σερεμπιι
Den yparxei sto serebii. O theios mou einai o Junichi Masuda kai mou thn edwse prin kykloforhsei to periodiko (kai to anarthsa sto parapanw site) sto evry koino.
[Μόλις τώρα παρατήρησα ότι έγραφα γκρίκλις και βαριέμαι να τα ξαναγράφω (σόου φακ ιτ)]

Φέικ είναι, έτσι? Μην λέτε ότι σας παραπληροφορώ Toungue
αντε ρε που ειναι fake... εχεις για θειο τον junichi masuda και δεν ελεγες τιποτα;
Grim είδα το digimon για να μη λες. Toungue
Ωραίος. Smile
Degitaru monsuta. O.o Degitaru warrudo! o.O
(20-04-2016 10:42 PM)skorp Wrote: [ -> ]Den yparxei sto serebii.

http://www.serebii.net/news/2016/20-April-2016.shtml

Τι είπατε?
(22-04-2016 09:00 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]Τι είπατε?

την εικονα που λεει οτι ειναι fake εννοει χατσι
Το να ποστάρετε νέα (έστω και fake) σε spoiler για τις Sun & Moon στο σωστό θέμα δεν παίζει, ε;

Προσωπικά απέχω από νέα για Sun & Moon, θέλω να μην ξέρω πως θα είναι οπότε να βάζεται spoilers όπου γίνεται.
Reference URL's