Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(13-01-2016 10:43 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]
(13-01-2016 10:14 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]
(13-01-2016 09:52 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]π.χ δίπλωμα οδήγησης, μεγάλη αναβάθμιση στο pc. (GTX980Ti)

Corrected. Thank me later Toungue
* VladdyHawkward runs

Όχι, δεν με νοιάζει να έχω τόσο δυνατή κάρτα γραφικών. Παιχνίδια δεν παίζω ούτως ή άλλος.

SSD, RAM (8gb), GPU (κάτι απλό). Αυτά. Άντε ίσως κάνα δεύτερο HDD 1TB.

https://www.skroutz.gr/s/5895583/Samsung...view_72367
Αυτό από SSD ή κάτι πιο φθηνό σκέφτεσαι?
Δεν έχω καθόλου λεφτά οπότε δεν σκέφτομαι καθόλου τι να πάρω.
μακρυά από τον EVO, είχε ελατωματικές παρτίδες μνήμης, είχε βγεί και είδηση.
Οικονομικός και καλός είναι ο Crucial και ο Kingston HyperX (όχι ο V).
Όσο καλός και να είναι, δεν είχα σκοπό να το πάρω.

Κάπου 60€ θα έδινα αλλά και πάλι πρέπει να βρω τα λεφτά (και να δω αν θα τα δώαω για ssd).
(15-01-2016 08:07 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]μακρυά από τον EVO, είχε ελατωματικές παρτίδες μνήμης, είχε βγεί και είδηση.

5 χρόνια εγγύηση όμως. Smile

Θέλω να φτιάξω Spam Thread με συμβουλές για στοίχημα (τύπου Ιωάννης Τσιλιγγίρης) Toungue Αλλά δυστυχώς δεν μπορώ γιατί δεν έχω το ανάλογο access. Να το κάνω σε Γενική Συζήτηση και αν είναι περιμένω τον Herc να το πάει στο spam ή να περιμένω τον Herc να μου δώσει προσωρινή άδεια ή τίποτα τέτοιο? Toungue

Herc εσύ τι λες? Toungue
Οι υπόλοιποι? Toungue
γράφε τα εδώ, δεν λέει να μην είναι 342987 σελίδες το spam thread.
bli bli bli bli bli bli bli bli bli bli σπαμμαρω bli bli bli bli bli bli bli bli bli bli
εντελώς τρολλ,
αλλά από τότε που χωρίστηκαν τα 2 στρατόπεδα χειρότερα έγιναν τα πράγματα.
Ώρα να σας κάνω πλούσιους!
Προτάσεις για στοίχημα by VladdyHawkward! 17/01/2016
Ή θα πάτε κουβά ή ταξιδάκι στην Κούβα! Big Grin Μάλλον το 1ο (με αποδόσεις ΟΠΑΠ)

1)Ανζέ-Μπορντό (19:30) κωδ:1809

Η Ανζέ είναι 3η, Η Μπορντό 10η. Αλλά δεν μας νοιάζει. Είναι κύπελλο. Η Ανζέ είχε νικηφόρα πορεία που διακόπηκε απ'την Νις. Αντίθετα, ώρα να γκελάρει η Μπορντό που στους τελευταίους αγώνες δεν έχει ηττηθεί (6-3-0). Οπότε επιλογή μου είναι ο άσος, ο οποίος έχει ενδιαφέρουσα απόδοση.
1: 2,40

2)Ντόρτμουντ-Σπάρτα Πράγας (20:05) κωδ:1813
Ντόρτμουντ. Η ομάδα του Σωκράτη (Παπασταθόπουλου), του Πιέρ-Έμερικ (Αουμπαμεγιάνγκ), του Μάρκο (Ρόις) και του Ιλκάι (Γκουντογκάν). Πρόκειται για διεθνές φιλικό, οπότε λογικά δεν θα βάλουν το 100% των δυνάμεών τους. Θα έλεγα κι εδώ άσο, χωρίς να έχει ιδιαίτερη απόδοση, αλλά παρ'όλα αυτά και το over είναι ενδιαφέρον.
1: 1,37 Over 2.5: 1.45

3)Μπρίστολ Σίτι-Γουέστ Μπρομ (21:45) κωδ:1827

FA Cup time! Η αναμενόμενη πρόταση θα ήταν η Γουέστ Μπρομ. Λάθος! Εδώ λέω Μπρίστολ Σίτι γιατί στον προηγούμενο αγώνα ήρθε 2-2 στην έδρα της Γουεστ Μπρομ. Άρα άσος!
1: 3,45

4)Νάπολι-Ίντερ (21:45) κωδ:1843
Κύπελλο Ιταλίας τώρα. Η Νάπολι του Ιγκουαΐν έχει πάρει φωτιά. Θα κάψει άραγε την Ίντερ? Εγώ προτείνω άσσο ή over.
1: 1,58 Over 2,5: 1.68

5)Παρί Σεν Ζερμέν-Τουλούζ (22:00) κωδ:1848
Βλέπω Παρί Σεν Ζερμέν, λέω πάλι άσσο ή over.
1: 1,23 Over 2.5: 1.40

6)Άστον Βίλα-Γουίκομ (21:45) κωδ:1823
Πάλι FA Cup. Οι επιλογές μου είναι προφανείς.
1: 1,28 Over 2.5: 1,72

Καλούς κουβάδες! Καλά κέρδη!
(19-01-2016 12:49 AM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]εντελώς τρολλ,
αλλά από τότε που χωρίστηκαν τα 2 στρατόπεδα χειρότερα έγιναν τα πράγματα.

? ποια στρατοπεδα;
(19-01-2016 03:43 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]
(19-01-2016 12:49 AM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]εντελώς τρολλ,
αλλά από τότε που χωρίστηκαν τα 2 στρατόπεδα χειρότερα έγιναν τα πράγματα.

? ποια στρατοπεδα;

Υποθέτω άνδρες-φεμινίστριες
ε δεν θέλει πολύ μυαλό να το μαντέψεις,
προφανώς μιλάω για φεμινισμό
hachi τι παιχνιδια παιζεις στο twitch? θες να γινεις απο τους gamers που παιρνουν λεφτα απο τους θαυμαστες τους;
Δεν θα ασχοληθώ με Twitch για την ώρα. Εδώ καλά καλά δεν έχω πάρει PC ακόμα για να κάνω Youtubing Toungue
Για Twitch θέλω:
1)Στάνταρ χρόνο (που δεν θα έχω)
2)Καλή σύνδεση στο ίντερνετ (χαχαχαχαχαχα)
Πέρα από καλό PC φυσικά. Toungue

Αλλά σαφώς κι αν ασχοληθώ με Twitch θα βάλω Donate button. Με τα χρήματα να πηγαίνουν είτε σε μένα κατ'ευθείαν (δηλαδή για προσωπική χρήση) είτε για κάποιον άλλον λόγο που θα σημαίνει καλύτερο content (αν πχ βάλω έναν στόχο για μια κάρτα γραφικών ώστε να βλέπουν σε ακόμα καλύτερη ποιότητα ή για άλλον εξοπλισμό,αυτό το θεωρώ αποδεκτό)

Οι άσοι μου σας έδωσαν ένα 3/6. Toungue
Reference URL's