Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
@Pokemaniac, katarxas vale W10 mias kai vgike to RTM (10240) OEM .iso apo ton WZOR. Ti einai auto? XP h 7 me ekeino to lame theme? :/

Shmera eiha polu eleu8ero xrono mias kai arazw sto spiti, opote vrika kapoia tweaks gia ta Windows10p tha valw otan paw Patra:


Remove Universal Apps (Click to View)

Also, kales m diakopes. Toungue

[Image: 11348300_1690948251186761_1793711424_n.jpg]

[Image: 10661076_500840566734239_1900206797_n.jpg]


@Grim epaize h xristina shmera bbs kai nikhsa ekeinon ton tupo me thn maska thn 1h fora p ton sunadas kai ena robot p petaei lazer kai ginetai komatia(podia xeria mlkies istories) gt den borouse.Toungue Xwris pot xwris tpt. the kh spirit is alive!
Χαχαχαχαχαχα μια χαρά είσαι, ναι ξέρω ποιο robot λες ήταν μαζί όλοι και οι 3 Toungue

Σκέφτομαι να βάλω τα 10 στο laptop αλλά βαριέμαι να περνάω τα 8.1 πρώτα και μετά τα 10 και άντε πάλι όλα τα προγράμματα. Μάλλον θα περιμένω για iso ώστε να κάνω clean install.
η αυτοματη ενημερωση σε windows 10 πως ακριβως θα γινει; και ποτε; θα εμφανιστει κι αλλο μηνυμα σαν το πρωτο που θα λεει οτι ειναι ετοιμη η αναβαθμιση;
@grim ehei vgei hdh RTM .iso edw kai mia evdomada kai x8es egine leak to OEM RTM .iso

@mister ta w10 logika tha vgoun se waves sris 29/7 kai meta. Logika tha s deixei eite mhnuma eite sto windows update oti eheis update gia windows 10

Kapoia pragmata to note gia esas p 8a kanete upgrade apo 7/8.1 se 10(egw 8a kanw install ta w7 kai activate me dazloaderkai meta upgrade se w10 gt me auton ton tropo einai 100% legit for a limetime(xwris KMS ana 180 meres opws kanw tosa xronia me ta w8.1))

Loipon, an kanete opws eipa upgrade apo 7/8.1 se 10 meta na kanete ena refresh alla kata protimish ena reset. An einai legit ta 7/8.1 sas, tote tha eiste mia xara gt tha einai sa na ehete kanei clean install. Tha me rwthsete gt. Giati polla pragmata einai broken sto upgrade opws to neo start menu kai ta jump lists. Opote me to reset/refresh(einai 2 diaforetikes epiloges kante google gia na deite ti kanei h ka8emia) tha fugoun oooola ta bugs. Eutuxws me ton tropo p eipa oti 8a kanw egw sto pc m tha einai 100% legit opote ade geia. Toungue Ektos an perimenw key apoto panepisthmio alla who cares.

epishs uparxei kai h epilogh tou kms sta w10 mias kai einai to idio kms(kmsv6) p vrisketai sta w8.1(ta w8 eihan kmsv5) allame to w7+dazloader -> upgrade se w10 einai activated for a limetime!
@fr3, στο pidgey μου τα w10 Toungue, αυτο που postαρα ειναι windows 2008 R2 server. Σε server δεν μας ενδιαφερει τα aero και οι 500 βλακειες στα γραφικα. Βασικό GUI χωρίς κρασαρίσματα. Στη περιπτωσή μου o server δουλεύει 24ώρο χωρις restart από τον Ιανουάριο του 2014.
..και Ρώτα πρώτα πριν θάψεις με τη μια.
Σε όλα τα μηχανήματα (σπίτι και εταιρια που δουλεύω), έχουμε ακόμη 7άρια. Έναν server με windows server και άλλον εναν με πειραγμένο BSD. Μόνο ένα laptop έχει 8άρια που ζητάει επανεκινήσεις για updates, και η ειρωνία είναι που το πετάει σε λωριδα ενώ τρέχει το πρόγραμμα της εταιρίας.
Για να κάνω μετάβαση σε w10 η 9 η 8, πρέπει να ψάχνω ένα ένα όλα τα επαγγελματικα προγράμματα ΑΝ ειναι συμβατά, και ΑΝ τρέχουν με το hardware που έχω (και ειναι πολλών χιλιάδων ευρώ μηχανήματα οχι απλά PC). Μια μετάβαση σε έναν επαγγελματια δεν είναι εύκολη όπως τη βλέπεις εσύ που έχεις απλά ένα laptop η ένα PC.
Από την 1η Αυγούστου θα είναι αναγκαστικό να βάλουμε έναν τηλεφωνικό αριθμό στο outlook. :|

@fr3 εγώ λογικά θα κάνω restore τα 8.1 (with bing) από το recovery partition και μετά θα κάνω το update (εάν αποφασίσω να το κάνω).
νομιζω οτι ο υπολογιστης προετοιμαζεται για την αναβαθμιση σε w10... πολλες αναβαθμισεις κανει τελευταια...
(24-07-2015 10:55 AM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]@fr3, στο pidgey μου τα w10 Toungue, αυτο που postαρα ειναι windows 2008 R2 server. Σε server δεν μας ενδιαφερει τα aero και οι 500 βλακειες στα γραφικα. Βασικό GUI χωρίς κρασαρίσματα. Στη περιπτωσή μου o server δουλεύει 24ώρο χωρις restart από τον Ιανουάριο του 2014.
..και Ρώτα πρώτα πριν θάψεις με τη μια.
Σε όλα τα μηχανήματα (σπίτι και εταιρια που δουλεύω), έχουμε ακόμη 7άρια. Έναν server με windows server και άλλον εναν με πειραγμένο BSD. Μόνο ένα laptop έχει 8άρια που ζητάει επανεκινήσεις για updates, και η ειρωνία είναι που το πετάει σε λωριδα ενώ τρέχει το πρόγραμμα της εταιρίας.
Για να κάνω μετάβαση σε w10 η 9 η 8, πρέπει να ψάχνω ένα ένα όλα τα επαγγελματικα προγράμματα ΑΝ ειναι συμβατά, και ΑΝ τρέχουν με το hardware που έχω (και ειναι πολλών χιλιάδων ευρώ μηχανήματα οχι απλά PC). Μια μετάβαση σε έναν επαγγελματια δεν είναι εύκολη όπως τη βλέπεις εσύ που έχεις απλά ένα laptop η ένα PC.

Blablabla. Den ixera kan oti einai server kai loipes tl;dr mlkies p eipes. Katse na murisw ta nuxia m hmmm.

(24-07-2015 11:44 AM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Από την 1η Αυγούστου θα είναι αναγκαστικό να βάλουμε έναν τηλεφωνικό αριθμό στο outlook. :|

@fr3 εγώ λογικά θα κάνω restore τα 8.1 (with bing) από το recovery partition και μετά θα κάνω το update (εάν αποφασίσω να το κάνω).

An einai na beis ston kopo na valeis w8.1, gt den kaneis upgrade se w10? Are you on drugs dude? :X
Θα βάλω τα 8.1 εάν αποφασίσω να κάνω update στα 10, όχι για να τα κρατήσω. Φυσικά και προτιμώ τα 10 από τα 8.1.
http://www.pokemoncenter.com/Shirts-Tops...rchSize=60

... den mporo na agoraso kati apo kei? ηθελα ενα t-shirt
@Mr.94

Πέραν του ότι δεν μπορούμε να κάνουμε αγορές από το εξωτερικό, για τώρα, το pokemon center στέλνει μόνο στην Αμερική. Δηλαδή και να μπορούσαμε να κάνουμε αγορές από το εξωτερικό και πάλι δεν θα μπορούσαμε να πάρουμε από εκεί.
ναι το προσεξα και εγω τελικα... κακως ομως... εμεις τι φταιμε, να τα στερουμαστε; Toungue

εκτος απο τον Jared Padalecki που εβγαλε στο μεταξυ κι αλλο μπλουζακι, εβγαλαν μπλουζακια, ο Robbie Amell μαζι με τον Paul Wesly και τον Ian Somerhalder... ουτε απο αυτα μπορω να παρω...
Greetings and Salutations 2015 Gishers!
On behalf of Misha Collins and the gishwhes Team, I’d like to welcome you to the 2015 Gishwhes Hunt!

8a paw sthn Costa Rica me ton Misha ^^
τι ακριβως ειναι το gishwhes hunt; και τι ακριβως θα κυνηγησεις; καλο κυνηγι

το εισητηριο για κοστα ρικα πληρωμενο;
Mpaineis se mia omada, kaneis diafora pragmata, vgazeis photo h' video, to stelneis kai mazeveis pontous.
Reference URL's