Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
http://subz.blog-spot.gr/apantisi-sto-re...-piratias/

στο μεταξυ ειχα προβλημα οταν ανοιγα τα theards εδω στο φορουμ απο το οπερα στο κινητο... δεν μπορω να το εξηγησω ακριβως... αλλα τωρα τα ανοιγω κανονικα... μην το γρουσουζεψω κιολας
Ekleise to animetake. Oxi re file :'(
Αν λες αυτό εδώ http://animetake.tv/ εμένα μου ανοίγει χωρίς πρόβλημα Toungue
παντα θα προσπαθουν να κλεισουν τετοια sites που βλεπεις τζαμπα οτι θελεις... αλλα παντα θα βρισκεται τροπος να μοιρασεις αυτο που θελεις στο ιντερνετ... ΖΗΤΩ Η ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ Toungue

Θα επρεπε να φερουν το netflix στην ελλαδα αλλα υπαρχουν συγκεκριμενα συμφεροντα που το εμποδιζουν

καταλαβαινω οτι η πειρατεια προκαλει ζημια σε εταιριες διανομης dvd για παραδειγμα και στα εισητηρια στο σινεμα αλλα συμφερει τους δημιουργους των εργων... η τηλεθεαση του Game of Thrones αυξηθηκε λογω της πειρατειας..

Οποτε οσο αρνουνται να φερουν μια αντιστοιχη υπηρεσια ή ακομα και το ιδιο το netflix εδω η πειρατεια θα συνεχιζεται

Το ξερω οτι η σελιδα που λεει ο fr3 ειναι για streaming και οχι για downloading
(19-03-2015 01:11 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Αν λες αυτό εδώ http://animetake.tv/ εμένα μου ανοίγει χωρίς πρόβλημα Toungue

kissanime > animetake.tv

milaga gia to animetake.com p vlepeis ti anime vgainoun ka8e mera kai exei direct dl
Αααα οκ, καλά ναι ρε και εγώ το kissanime χρησιμοποιώ (βασικά κατεβάζω τα eps μέσω ενός plugin του ff).
εγω αυτο το plugin το ειχα βρει τυχαια οταν επαιζα ενα βιντεο στο tumblr και με ειχε βολεψει... φαντασου τωρα βιντεο που τραβαμε εσυ και εγω απο το κινητο κατεβασμενα... τωρα που ξανακατεβασα τον firefox εψαξα για αυτο το plugin στο google αλλα δεν νομιζω οτι λειτουργει με τον ιδιο τροπο,
Το download flash & video έχω και με έχει βολέψει στα anime. Κατεβάζω 720p και τα βλέπω στην tv μέσω αποκωδικοποιητή + usb stick Toungue

Ορίστε το link για το plugin
https://addons.mozilla.org/el/firefox/ad...serprofile
αυτο κατεβασα αλλα τωρα πια δεν λειτουργει στο tumblr... στο youtube λειτουργει

βρηκα το προγραμμα που εψαχνα
(20-03-2015 03:57 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Αααα οκ, καλά ναι ρε και εγώ το kissanime χρησιμοποιώ (βασικά κατεβάζω τα eps μέσω ενός plugin του ff).

akoma den ehw katalavei gt den ta katevazeis mesw torrent.
μπορει να μην εχουν υποτιτλους τα τορρεντ που θελει
(21-03-2015 12:36 AM)fr3quency Wrote: [ -> ]akoma den ehw katalavei gt den ta katevazeis mesw torrent.

Ε αφού με βολεύει και είναι το ίδιο πράγμα, σιγά δεν έγινε και κάτι.
θα με βολευε ο δικος σου τροπος grim αν ηθελα να δω αυτα που βλεπω στην τηλεοραση, επειδη εχω και εγω σαν εσενα καποιες παραξενιες και θελω να αφηνω τα τορρεντ που κατεβαζω στην θεση τους

αλλα στην τηλεοραση δυσκολα μενω καθηλομενος... μπορει μετα απο λιγη ωρα να ανοιξω το κινητο να χαζεψω στο ιντερνετ... για να καταλαβεις τον πρωτο κυκλο του κατω παρταλι απο τον υπολογιστη την ειδα
(22-02-2015 07:44 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Είμαι ο μόνος που δεν έχει καταλάβει τι κακό έχουν οι επεξεργαστές AMD? :\
κανένα κακό δεν έχουν, 8 πύρηνο amd έχω από το 2012 Big Grin και είναι ίσο με τον νέο mac pro. Αν θα αλλάξω θα παω σε AMD zen το 2016. Ποιό εύστοχο σαν αλλαγή (αν θα έκανα σήμερα) θα ήταν μια Nvidia Quadro η Titan Z (και οι 2 στο χιλιάρικο είναι).
(23-02-2015 10:30 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]
(22-02-2015 07:44 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Είμαι ο μόνος που δεν έχει καταλάβει τι κακό έχουν οι επεξεργαστές AMD? :\

που ειναι ο Pokemaniac οταν τον χρειαζεσαι ε; αν ηταν εδω θα σου απαντουσε
Είμαι σε υψηλόβαθμη θέση στον ΟΤΕ, γιαυτό και το ωραριό μου είναι χάλια, από την αλλή δεν έχω παράπονο, οι απολαβές είναι αρκετά καλές μπορώ να πω Cool (χωρίς να υπολογίσω το "φακελάκι")

α, και +1 που με θυμήθηκες, το εκτιμώ ιδιαίτερα Wink
(21-03-2015 10:30 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]
(22-02-2015 07:44 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Είμαι ο μόνος που δεν έχει καταλάβει τι κακό έχουν οι επεξεργαστές AMD? :\
κανένα κακό δεν έχουν, 8 πύρηνο amd έχω από το 2012 Big Grin και είναι ίσο με τον νέο mac pro. Αν θα αλλάξω θα παω σε AMD zen το 2016. Ποιό εύστοχο σαν αλλαγή (αν θα έκανα σήμερα) θα ήταν μια Nvidia Quadro η Titan Z (και οι 2 στο χιλιάρικο είναι).

Πάντως,εγώ σκέφτομαι να πάρω PC όπως κατάλαβες. Τον Αύγουστο/Σεπτέμβριο θα τον πάρω,αλλά ετοιμάζω από τώρα τι θα μπορούσα να πάρω.

Τέσπα,χθες έφτιαξα αυτό (Click to View)
Στο Σκρουτζ μου βγήκε λιγότερο από 700,οπότε πρόσθεσα κι αυτόν τον SSD και μου βγήκε 740κάτι. Toungue Το μόνο που μου μένει είναι να βρω ηχεία. (ποντίκι και πληκτρολόγιο θα βρω τίποτα απλά για να κάνω την δουλειά μου και οθόνη έχω μία για να βολευτώ μέχρι τα Χριστούγεννα,που θα έχω μαζέψει λεφτά να πάρω μια καλή)
Αν έχει κανείς καμία καλύτερη ιδέα μέχρι 750 ευρώ,ας μου το πει.

@Grim-Ripper είναι το PC που σου έδειξα χθες στο chat Toungue
Reference URL's