Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.




Το δυνατό της σημείο... δεν μου φαίνεται καν ωραίο. -.- Γενικότερα δεν μ'αρέσουν οι χοντρές. -.- Αλλά είναι κι αυτή...
(16-02-2016 10:04 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]



Το δυνατό της σημείο... δεν μου φαίνεται καν ωραίο. -.- Γενικότερα δεν μ'αρέσουν οι χοντρές. -.- Αλλά είναι κι αυτή...
Το 80% στην Ελλάδα έτσι είναι παρόλο που υποτίθεται έχουμε κρίση, στη δουλειά έχω μια υπάλληλο που είναι λιγάκι χοντρή, την έκραζα αρκετά μέχρι που ξεκίνησε γυμναστήριο εδώ και 6 μήνες. Τώρα της λεω να παχύνει στο "πάνω από τη κοιλιά μέρος" για να κάνει πλαστική Toungue
Ρουμανία η Βουλγαρία να πας καμία σχέση, το ποιό δύσκολο εκεί είναι να βρείς μέτρια η χάλια, όλες προσέχουν τη γραμμή τους.
o arty2 fainetai na xa8hke? tha ton doume pali to 2017 Toungue
Όχι δα, πάντα εδώ τριγύρω είμαι ;P
ΘΑΥΜΑ! Δεν έχει posts για τον Παντελίδη εδώ!
Εντάξει,πέθανε. Νέος άνθρωπος,κτλ. Αλλά αυτό πια να ασχολούνται παντού... νισάφι πια! Αφήστε τον στην ησυχία του τον νεκρό. -.-
Πάντως,μπορεί να μην μου αρέσει η μουσική του,αλλά τον παραδέχομαι που το πάλεψε κι αναδείχτηκε μόνος του.
(18-02-2016 07:15 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]ΘΑΥΜΑ! Δεν έχει posts για τον Παντελίδη εδώ!
Εντάξει,πέθανε. Νέος άνθρωπος,κτλ. Αλλά αυτό πια να ασχολούνται παντού... νισάφι πια! Αφήστε τον στην ησυχία του τον νεκρό. -.-
Πάντως,μπορεί να μην μου αρέσει η μουσική του,αλλά τον παραδέχομαι που το πάλεψε κι αναδείχτηκε μόνος του.
Το ξεκίνησες εσύ όμως Toungue
ναι +1

ελπίζω να μην ήταν από γκολ του.. γνωστού παίχτη.. κατονόμαστου ξαδέρφου του.. ξέρετε Toungue
Ο Άαρον Ράμσεϊ νομίζω είναι τραυματίας. Αλλά και να μην είναι, στον τελευταίο αγώνα που έπαιξε η Άρσεναλ (κόντρα στην Λέστερ) δεν έβαλε γκολ. Αν εννοείς αυτόν δηλαδή. Toungue

Τέσπα, όργια κάνει η Βαλένθια με την Ραπίντ Βιέννης, η Λίβερπουλ ελπίζω να νικήσει την Άουγκσμπουργκ κι ο Ολυμπιακός έχασε 1-0 απ'την Άντερλεχτ.
Θέλω να αφιερώσω έναν στίχο στον VladdyHawkward...

Δεν ταιριάζετε σου λέω
τόσο αντικειμενικά στο λέω
κι άστηνε να πάει μάλλον (μ'άλλον)
τώρα στο χωριό....

Ξέρεις εσύ ;-)

Καληνύχτα... ή καλημέρα, όπως το δει κανείς.
@VladdyHawkward, always use backups, ποτέ δεν έφτασε μια, πιάσε περισσότερες gym leaders Toungue
@Skorp

Άι χέητ γιου.

@Pokemaniac

lol έννοια σου και κάτι θα κάνω Toungue

Και η διαρκής αναστάτωση λόγω κουβάδων (Προφήτευσα στο fb ότι θα έρθει το Παρί-Τσέλσι 2-1 και δεν το έπαιξα! -.- Τα επόμενα στοιχήματα πήγαν κουβά. Είχα μέρες να ασχοληθώ), λόγω διαφόρων άλλων ατυχιών και λόγω φημών για πιθανή συναυλία των Muse στην Ελλάδα συνεχίζεται!
Εγώ πάντως αύριο έχω museακά Toungue




Έχω να ακούσω τόσο χάλια τραγούδι από.................χθες που άκουσα Bizzy Boo. Αλλά αυτό είναι πολύ χειρότερο. >.<


ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ MUSE ΕΛΛΑΔΑ! ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ! Sad
Νέο Pokemon Direct αυτή την Παρασκευή στις 5 το απόγευμα (ώρα Ελλάδος).
5 λεπτά μάλλον θα είναι οπότε μην περιμένετε νέο game.





Το έχουν βάλει όλα τα official nintendo twitter accounts οπότε μάλλον είναι αρκετά σημαντικό. Τελικά ίσως να είναι νέο παιχνίδι. Toungue
Serebii Wrote:A Pokémon Direct is to be held this Friday. It is unknown what this will reveal but we will provide all the news straight away and will host the stream here. This Pokémon Direct is to last for 5 minutes.
The timing is as follows
UK: 15:00
Europe: 16:00
US (East Coast): 10:00
US (West Coast): 07:00
Japan: 00:00


Ωραίος Grim.
fsdfsdfsdfs
Reference URL's