Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ευχαριστουμε γκριμ


na to official



ενα μπραβο στον σκαι που εκλεισε για το φετινο του προγραμμα το Teen Wolf... και το X Factor
Πήγε κανείς σας στο athenscon;
γενικα ο ΣΚΑΪ παιζει καλες σειρες... για παραδειγμα το Doctor Who απο τον ΣΚΑΙ αρχισα να το βλεπω
(15-11-2015 06:33 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]γενικα ο ΣΚΑΪ παιζει καλες σειρες

(13-11-2015 09:37 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]ενα μπραβο στον σκαι που εκλεισε για το φετινο του προγραμμα το Teen Wolf... και το X Factor

The irony is strong with this one...

Κι εγώ ακόμα περιμένω το Mega να βάλει Breaking Bad που είχε αγοράσει τα δικαιώματα πριν χρόνια. Ας το βάλει το #skai_xeftiles τουλάχιστον!
παντως χαιρομαι που μεσα απο το ιντερνετ μου δωθηκε η ευκαιρια να δω πως συνεχιζονται καποιες σειρες οπως το Supernatural, το The Vampire Diaries και το Doctor Who που ξεκινησα να τα βλεπω απο την τηλεοραση... ειμαι ευγνώμων για αυτο

(15-11-2015 08:54 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]The irony is strong with this one...

ει....Angry μια χαρα ειναι το Teen Wolf... και ειναι πολυ δημοφιλης στην αμερικη απ' οσο ξερω... και θα παει και για εκτη season...

αλλη μια καλη σειρα που εχει παιξει ο ΣΚΑΙ και που ειναι δημοφιλης στην αμερικη ειναι το Game of Thrones.... αλλα αυτην δεν την εχω δει.... δεν πολυψηνομαι...
(15-11-2015 09:12 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]μια χαρα ειναι το Teen Wolf

Να φανταστώ και το Pretty Little Liars? Toungue
oxi ayto den to exo dei

to Desperate Housewives μετραει; Toungue

το ειχα δει στον ΑΝΤ1 μου αρεσαν καποια επεισοδια και ειπα να την συνεχισω να δω πως τελειωνει

εχω φτιαξει ενα ποστερ στο picasa με αφισες και εικονες οσων ταινων και σειρων εχω στους δυο πολυτιμους δισκους και θελω να γινει κανονικη αφισα να το κολλησω στο δωματιο μου σαν κορνιζα για παραδειγμα....
(12-11-2015 11:36 AM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]


Μεεεε την αγάπη οδηγόοοο
το ντιτζιμόν μου κι εγώωω
θα πολεμάμε το κακόοο
στον όμορφο κόσμο
τον κόσμο το ψηφιακόοοοοοοοοοοο
@GS

Μη καταχωρισμένο? Toungue
(16-11-2015 03:34 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]@Hachi

https://www.youtube.com/watch?v=Yk8XOdsWjWY

Me epsises gia lol twra.
(16-11-2015 07:25 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]@GS

Μη καταχωρισμένο? Toungue

Ναι ποιό είναι το πρόβλημα; Toungue
Reference URL's