Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(18-10-2015 01:54 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]Ελα ρε μην αλλαξεις username με αυτο σε συνηθισαμε... Χατσι εχουμε μαθει να σε λεμε... Εκτος αν απο χατσι το κανεις Leo... Εγω δεν εχω εμπνευση για να ξαναλλαξω το username μου

Έχω λόγο που το αλλάζω. Toungue Θα αρχίσω από το νέο έτος Youtubing (Minecraft,διάφορα PC games και Pokemon σε emulators για αρχή) και λίγο το Hachi δεν μου αρέσει και τόσο τώρα πια. (συν ότι θα ακούγεται παρόμοιο με το HackyPixelz και δεν θα το ήθελα,αν και το καινούργιο nick είναι κάπως παρεμφερές).
Εξάλλου,πάει καιρός που έχω "ξεφορτωθεί" το Hachi στο chatroom,στην προσπάθειά μου να σκεφτώ καλύτερο nickname. Και πιστεύω το nickname που σκέφτηκα είναι αρκετά καλό.
(Φυσικά όταν ασχοληθώ με τα Pokemon vids,θα κάνω και μια προσπάθεια για να διαφημίσω το forum)

Also,thanks Herc! (τώρα χρειάζομαι άλλο signature :O)
ωραια... καλο ξεκινημα... μου θυμισες τον megacuber που εφτιαχνε καποια βιντεο με την pokemon white 2... απο οσα βιντεο ανεβαζε μονο αυτα εβλεπα... αλλα ηταν καλος σε αυτο που εκανε και τα σχολια που εκανε ηταν ωραια.... οχι σαν τον αλλο που ποσταρε ενα walkthrough εδω καποια στιγμη και το ειπε και ο fr3 οτι βαριοταν μεχρι θανατου
fr3quency gr3quency best nicknames.
το δικό μου είναι μοναδικό (τουλάχιστον για εδώ), μετά πέφτουν οι αντιγραφές.
επίσης μια καλή ιδέα είναι να έχεις nickname το IMEI του κινητού σου, πανεύκολο να το θυμάσαι ! Toungue


wtf? τι στο καλο; διαβασα οτι στο επεισοδιο που παιχτηκε τωρα στην ιαπωνια ο Ash και η Serena πηραν καινουργιο pokedex... μαθαμε και για τις αλλες μορφες του Zygarde, τι περιμενουν για να ανακοινωσουν την Z version?

ακυρο... τα pokedex που πηραν ηταν απο OR/AS
Αυτο το pokemon organized play τι ειναι grim; δηλαδη αν καποιος παρει μερος σε αυτο θα μπορει να συμμετεχει σε κατι τουρνουα που εχω δει οτι εχουν γινει στην αμερικη π.χ. στην χαβαη;
Ναι, Mr.94. Αυτό ακριβώς, τα τουρνουά/events για τα οποία λες είναι τα world championships δηλαδή το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα όπου γίνεται κάθε χρόνο το καλοκαίρι.
Αυτο σημαινει οτι μπορει καποια στιγμη να κερδισει ελληνας το τουρνουα... Καλο αυτο Smile
(23-10-2015 01:22 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]Αυτο σημαινει οτι μπορει καποια στιγμη να κερδισει ελληνας το τουρνουα... Καλο αυτο Smile

Λέμε τώρα. Θα πεθάνει ο Μητσοτάκης και δεν θα έχουμε πάρει πρωτάθλημα. Ούτε καν Champion's League με ελληνική ομάδα.
Κάπως έτσι λέγαμε και για το EURO μέχρι πριν 11 χρόνια. Smile
να σου πω κάτι... όμως με το γιούρο η ελλάδα πήρε πολύ αρέα
(23-10-2015 03:02 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]
(23-10-2015 01:22 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]Αυτο σημαινει οτι μπορει καποια στιγμη να κερδισει ελληνας το τουρνουα... Καλο αυτο Smile

Λέμε τώρα. Θα πεθάνει ο Μητσοτάκης και δεν θα έχουμε πάρει πρωτάθλημα. Ούτε καν Champion's League με ελληνική ομάδα.
Αν πάρει την προσφορά η intracom στο θέμα αντιπροσωπείας. Μπορεί να έχουμε μέχρι City championship αλλά για worlds εδώ θα γινόταν όταν και εφόσον βγεί πρωτιά από Έλληνα στο παγκόσμιο (το ποιο απίθανο).
Ρε λέτε να φταίει που είχα βγεί φωτογραφία με το βρυκόλακα και να κάηκε την άλλη μέρα το κινητό μου; δεν το σκέφτηκα νωρίτερα !

Έχουμε παγκόσμια πρωτιά στα υπερόπλα καταστροφής πάντως Big Grin
άμα ψάξει κανείς θα δει οτι υπάρχουν καμμένοι έλληνες που έχουν ελπίδες
αρχισα να βλεπω The Big Bang Theory.... μου αρεσουν οι αναφορες σε σειρες, ταινιες και κομικς που κανουν...

επισης στο Big Bang Theory τωρα ειμαι στην 2 season, και δεν κουραστηκα καθολου, θελω να δω κι αλλα ενω το How i Met Your Mother το ειχα βαρεθει καποια στιγμη
Reference URL's