Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ότι?
Breedαρα σύνολο 8 Riolu με διαφορετικά natures και abilities. 4 natures (Modest, Timid, Adamant, Jolly) και 2 abilities (Inner Focus, Justified (HA)).
Χθες εκπαίδευσα τα Modest+Timid. Τώρα εκπαιδεύω τα Adamant+Jolly Toungue
Η CD Media είναι ο επίσημος νέος αντιπρόσωπος της Nintendo.
Επιτέλους! Θα γεμίσουν τα καταστήματα με τίτλους και κονσόλες.
χαιρομαι με την προοδο που εχει κανει η google με το android...

απο την εκδοση του Honeycomb μεχρι τωρα στην lolilop και marshmallow εχει βελτιωθει πολυ...

απλα θελω να ακολουθησει περισσοτερο τα βηματα της apple... κατι ξερει που εχει κλειστο το λογισμικο της

επετειος ενος χρονου απο το δημοψηφισμα... εναν χρονο και παραπανω με το ιδιο σπαμ theard
(12-07-2016 08:05 PM)*deleted* Wrote: [ -> ]χαιρομαι με την προοδο που εχει κανει η google με το android...

απο την εκδοση του Honeycomb μεχρι τωρα στην lolilop και marshmallow εχει βελτιωθει πολυ...

απλα θελω να ακολουθησει περισσοτερο τα βηματα της apple... κατι ξερει που εχει κλειστο το λογισμικο της

Για ποιο λόγο το λες αυτό με την Apple, μια χαρά κοντά στο iOS έχει φτάσει το Android και μπορεί και να το έχει ξεπεράσει.
Το ότι είναι κλειστό το λογισμικό δεν το κάνει αυτομάτως καλύτερο.
εχεις δικιο συγνωμμη...

απλα ειχα διαβασει καποιον καπου να λεει οτι θελει το android να μοιασει περισσοτερο με το ios και μου εμεινε απο τοτε...

το να εχει η google ανοιχτο το λογισμικο της εχει και τα θετικα και τα αρνητικα του....
Ιδού η επόμενη κονσόλα της Nintendo. Toungue
https://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintend...24287.html
(13-07-2016 01:30 PM)*deleted* Wrote: [ -> ]εχεις δικιο συγνωμμη...

απλα ειχα διαβασει καποιον καπου να λεει οτι θελει το android να μοιασει περισσοτερο με το ios και μου εμεινε απο τοτε...

το να εχει η google ανοιχτο το λογισμικο της εχει και τα θετικα και τα αρνητικα του....
You fried my brain. Έτσι πάει και για την Apple. Το να έχει κλειστό τον κώδικα του λογισμικού έχει θετικά και αρνητικά. Τι αρνητικά σου έρχονται στο μυαλό για το Android που είναι ανοιχτό(προφανώς φαίνεται ότι δε ξέρεις από αυτά); Και προφανώς θα μου πεις security, αλλά εγώ θα σου πω nonroot+selinux enforcing+androidNougat

Sent from my Nexus 4
(14-07-2016 08:03 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Ιδού η επόμενη κονσόλα της Nintendo. Toungue
https://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintend...24287.html

Από το WiiU μακράν ανώτερο. Toungue

Ναι είμαι κακός το ξέρω. Toungue
(14-07-2016 08:03 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Ιδού η επόμενη κονσόλα της Nintendo. Toungue
https://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintend...24287.html

Ξέρουμε πόσο θα κάνει ή μπα?
$59.99
Μην περιμένεις να παίρνει άλλα games, αυτά τα 30 θα έχει μάλλον.
Έχουν πει επίσημα νομίζω ότι δεν έχει ούτε ίντερνετ ούτε τρόπο να πάρει δεδομένα από φλασάκι π.χ και ότι δε θα πάρει άλλα games. Και το καπάκι της κασέτας είναι απλά για ομορφιά.

Πλάκα έχει, παλιά εμείς εδώ στο χωριό είχαμε NES Clones (Playpower).
heeeeeeeeeeeeey kiiiiids
ποιος είναι ποιος τώρα γιατί βλέπω 1-2 καινούριες φάτσες ίσως έχετε αλλάξει ονόματα.

GeorgeSlayer , χρόνια και ζαμάνια φίλε
φρ3 κάνε κουμάντα να ξαναπάρεις θέση γιατί κουράστηκα να μπαίνω 1 φορά το 6μηνο και να βλέπω Ελληνικό σπαμ και fr3DS Toungue
Grim , Skorp saludos φίλοι
Xρήστο χέυ παλ
αυτά δεν πάω πιο πίσω βαριέμαι :Ρ
(17-07-2016 01:25 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]$59.99
Μην περιμένεις να παίρνει άλλα games, αυτά τα 30 θα έχει μάλλον.

Ποτέ δεν είχα NES. Οπότε αν κάνει εδώ 60 ευρώ το ψήνω. Toungue

(17-07-2016 02:12 PM)Aldark Wrote: [ -> ]heeeeeeeeeeeeey kiiiiids
ποιος είναι ποιος τώρα γιατί βλέπω 1-2 καινούριες φάτσες ίσως έχετε αλλάξει ονόματα.

8
(nuff said Toungue)
Reference URL's