Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(23-09-2015 11:14 AM)skorp Wrote: [ -> ]@ Mister94: Oxi, xeirotera. H agaphmenh ths frash einai "I-I t-think I will d-d-depixelate". Den thn leei poly. Mono 15 fores th mera......ka8e mera

P-p-p-pi-pi-xi-xi-la-la-la-te

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΥΠΕΡΑΙΩΝΟΒΙΕ ALDARK! Big Grin Άντε να τα διακοσιοστήσεις! Toungue
Σε ευχαριστώ buddy! Να σαι καλά Smile Big Grin
Μπαίνω και εγώ στο LP και βλέπω κάμποσα posts. Λέω κάτι έγινε Toungue
όταν έρχεται ο VIP Aldark , θα βλέπεις πολλά ποστ Toungue
κατεβασα το ingress να το δοκιμασω αλλα δεν καταλαβα πολυ τον σκοπο του παιχνιδιου...

μου εβγαζε τρια σημεια τα οποια σχηματιζαν ενα τριγωνο... πηγα στο ενα σημειο και μαλλον πρεπει να πηρα ενα κλειδι την δευτερη φορα που πηγα γιατι την πρωτη φορα ηταν κλειστα

(φανταζεστε να ηταν καφετερια και να ελεγα στο γκαρσονι, ευχαριστω δεν θα παραγγειλω, θα κατσω να παρω ενα κλειδι στο παιχνιδι και θα φυγω)

το δευτερο σημειο ηταν εκκλησια και γινοταν γαμος εκεινη την ωρα που πηγα
(26-09-2015 06:57 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]κατεβασα το ingress να το δοκιμασω αλλα δεν καταλαβα πολυ τον σκοπο του παιχνιδιου...

μου εβγαζε τρια σημεια τα οποια σχηματιζαν ενα τριγωνο... πηγα στο ενα σημειο και μαλλον πρεπει να πηρα ενα κλειδι την δευτερη φορα που πηγα γιατι την πρωτη φορα ηταν κλειστα

(φανταζεστε να ηταν καφετερια και να ελεγα στο γκαρσονι, ευχαριστω δεν θα παραγγειλω, θα κατσω να παρω ενα κλειδι στο παιχνιδι και θα φυγω)

το δευτερο σημειο ηταν εκκλησια και γινοταν γαμος εκεινη την ωρα που πηγα
Όταν βγάλει ένα σχήμα με κύκλους, θα παίξω και εγώ ingress
να
εεεετς
κυριλέ Toungue
Σε 20 λεπτά (απ'την ώρα που γράφω αυτό το post) αρχίζει το Pokemon Get TV στην Ιαπωνία. Προβλέπω ανακοίνωση (πιθανότατα σχετικά με καινούργιο game ή περισσότερα στοιχεία για το Pokemon Go). Αν όντως υπάρξει ανακοίνωση, θα ιδρύσω την "Ένωση Εκπαιδευτών" και θα διεκδικήσω την είσοδο στην Βουλή. Ο Λεβέντης πώς το έκανε δηλαδή? Toungue
^ 19 lepta
Epeses eksw stis provlepseis sou
(27-09-2015 10:05 AM)skorp Wrote: [ -> ]Epeses eksw stis provlepseis sou

Γιατί ο Λεβέντης σε όλα είχε δίκιο? Toungue
(27-09-2015 10:28 AM)8hachi8 Wrote: [ -> ]
(27-09-2015 10:05 AM)skorp Wrote: [ -> ]Epeses eksw stis provlepseis sou
Γιατί ο Λεβέντης σε όλα είχε δίκιο? Toungue
ο καζάκης είναι ποιο δίκαιος, ο λεβέντης μπήκε αφού πρώτα πήρε το ΟΚ από τις δημοσκοπικές εταιρίες, τα exit poll και τους υπόλοιπους. Με ξένα λεφτά πάντα.
Το να "μπείς" στη παρέα πρέπει να συμφωνήσουν πολλοί από τα μέσα. Αλλιώς είσαι έξω.
Τo ποιο τρολλ κόμμα πάντως στις εκλογές, ήταν το κίνημα Ελλάδα για 2η φορά και απορώ, πως βρήκαν 60.000Ευρώ για τα έξοδα συμετοχής; πετσετάκια τα έχουν τα 500ευρα; Toungue δείτε και στο youtube να γελάσετε.
έχει λεφτά ο παπανικόλας (ιδρυτής του ΕΛΛΑΔΑ) μωρέ...

btw sad news bout us nintendo fans today...
Σήμερα είμαι με τον Ολυμπιακό. Όχι τίποτα άλλο,υποστηρίζω Λίβερπουλ και Λέστερ. Η Λέστερ έφαγε 5άρα απ'την Άρσεναλ. Αλλά να μου πεις κι ο Ολυμπιακός θα χάσει,αλλά τέσπα. :\
Exeis proais8hma pantws Toungue
Έχω επίσης προαίσθημα ότι στο επόμενο τζακπότ του Τζόκερ δεν θα κερδίσω. (φαίνεται ότι δουλεύει το προαίσθημά μου,οπότε Toungue)
Μια υπάλληλος στη δουλειά, είχε ένα δελτίο κίνο γραμμένο, και μετά από 3 λεπτά ακριβώς, στην επόμενη κλήρωση έπιασε 6άρες !!!
Και όχι τίποτε άλλο, η τερματική που έχουμε είναι demo και δεν τζογάρεις λαίβ.
Μας βασανίζουν εκεί στον οπαπ Toungue

btw αγόρασα για το Big boss 2 θήκες για κινητό από το ebay. Ο ίδιος βαριόταν να κάνει κόλπα με το paypal. xD Λόγω φόβου αν χειροτερέψει το CC σπατάλισα 465Ευρώ στο paypal σήμερα. Τον άλλο μήνα με βλέπω να φέρνω μόνος μου wii u από Γερμανία. (είναι 20Ευρώ λιγότερα)
Reference URL's