Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
fr3 τι έγινε γτ έγινες ξανά θνητός; :o
Ειχαμε μια συζήτηση με τον Ηρακλή και προσπαθούσα να του εξηγήσω ορισμένα πράγματα. Δε ξέρω αν θυχτικε απο αυτά που ειπα ή απο τον τροπο που μίλαγα αλλά εν τέλη νόμιζα πως ειχαμε μια υγιής συζήτηση.

Turns out I was wrong and he has trust issues and he forgot to use the burn heal. Toungue
[Image: hROvjki.jpg]
Αυτό το PC λέω να αγοράσω το 2017. Smile (τότε θα έχω τα 1500€ που κάνει)

[Image: TB1PKBN.png]


(08-04-2015 07:56 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Ειχαμε μια συζήτηση με τον Ηρακλή και προσπαθούσα να του εξηγήσω ορισμένα πράγματα. Δε ξέρω αν θυχτικε απο αυτά που ειπα ή απο τον τροπο που μίλαγα αλλά εν τέλη νόμιζα πως ειχαμε μια υγιής συζήτηση.

Turns out I was wrong and he has trust issues and he forgot to use the burn heal. Toungue

oh man , τώρα το τσέκαρα , ελπίζω (για την υγεία του φόρουμ αλλά και τις γενικότερες "ανθρώπινες" και "φιλικές" σχέσεις (ότι μπορούν αυτές να σημαίνουν στο διαδίκτυο και όχι μόνο) εδώ) να είστε εντάξει και να μην υπάρχουν hard feelings..
Αλλά that's your business..!

Ευτυχώς πάντως . είσαι ακόμα εδώ Toungue
Θα περιμένεις μέχρι το 2017 για αυτό;;; Rolleyes xDD , θα χουν βγει και πιο φρέσκα πράματα :ρ
(11-04-2015 04:06 AM)Aldark Wrote: [ -> ]
(08-04-2015 07:56 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Ειχαμε μια συζήτηση με τον Ηρακλή και προσπαθούσα να του εξηγήσω ορισμένα πράγματα. Δε ξέρω αν θυχτικε απο αυτά που ειπα ή απο τον τροπο που μίλαγα αλλά εν τέλη νόμιζα πως ειχαμε μια υγιής συζήτηση.

Turns out I was wrong and he has trust issues and he forgot to use the burn heal. Toungue

oh man , τώρα το τσέκαρα , ελπίζω (για την υγεία του φόρουμ αλλά και τις γενικότερες "ανθρώπινες" και "φιλικές" σχέσεις (ότι μπορούν αυτές να σημαίνουν στο διαδίκτυο και όχι μόνο) εδώ) να είστε εντάξει και να μην υπάρχουν hard feelings..
Αλλά that's your business..!

Ευτυχώς πάντως . είσαι ακόμα εδώ Toungue
Θα περιμένεις μέχρι το 2017 για αυτό;;; Rolleyes xDD , θα χουν βγει και πιο φρέσκα πράματα :ρ

Δεν υπάρχουν hard feelings και είμαι εν μέρη εντάξει με την απόφασή του στο forum. Είμαι 100% εντάξει με την απόφάση του για το τσατ, αλλά όχι για το forum. Αν τον πείραξε ο τρόπος που μίλαγα ή αυτά που έλεγα θα μπορούσε να μου το πει. Μου εξήγησε στο τελευταίο του μήνυμα γιατί το έκανε, πράγμα που δεν το βρίσκω σωστό και πρέπον απέναντι μου μιας αυτό που είπε(ότι κι αν είπε) δεν ισχύει.
Άκυρο, αλλά δεν είμαι το ίδιο εδώ και το ίδιο στο τσατ, προφανώς. Όπως είπε κι εκείνος, είναι δύο διαφορετικοί κόσμοι και εξάλλου δύο διαφορετικές φιλοσοφίες.

Δεν πας σε κάποιον που είναι τόσα χρόνια εδώ και γουστάρει αυτό το community να του πεις κάτι τέτοιο(δεν είπε τίποτα κακό) ή να κάνεις κάτι τέτοιο. Πόσο μάλλον εγώ που περιφανευόμουν που ήμουν μέλος του lpf(και προφανώς και mod). Θυμάμαι το είχα πει στην κοπέλα μου και μου λέει "τι;;; είσαι μοντ; δε σε πιστεύω!" mfw της έδειξα τι ισχύει. *sunglasses deal with it coming from above* Toungue
Μάλιστα...εσείς ξέρετε , δε γνωρίζω και την κατάσταση οπότε δεν μπορώ να προσθέσω κάτι.
Αλλά φυσικά , είσαι iconic member εδώ μέητ! I just hope , να υπερηφανεύεσαι ακόμα , όπως κι εγώ Big Grin


chat<>forum πλέον, that's the sad truth though...

btw κι εγώ είμαι μοντ σε ένα φόρουμ , αλλά είναι ξερχαβαλωμένο όσο δεν πάει Toungue

καλή ανάσταση σε όλους , και είθε να έχετε υγεία και ευτυχία , στους χαλεπούς καιρούς που διανύουμε.

(τι γράφω πάλι)
Aldark λίγο νωρίς είναι για να πίνεις από τώρα, κάτσε τουλάχιστον να γίνει η ανάσταση Toungue
(11-04-2015 06:25 PM)Aldark Wrote: [ -> ]Μάλιστα...εσείς ξέρετε , δε γνωρίζω και την κατάσταση οπότε δεν μπορώ να προσθέσω κάτι.
Αλλά φυσικά , είσαι iconic member εδώ μέητ! I just hope , να υπερηφανεύεσαι ακόμα , όπως κι εγώ Big Grin


chat<>forum πλέον, that's the sad truth though...

btw κι εγώ είμαι μοντ σε ένα φόρουμ , αλλά είναι ξερχαβαλωμένο όσο δεν πάει Toungue

καλή ανάσταση σε όλους , και είθε να έχετε υγεία και ευτυχία , στους χαλεπούς καιρούς που διανύουμε.

(τι γράφω πάλι)

Ναι, δεν έχω σκοπό να φύγω anytime soon. Toungue Και επειδή γούσταρα που είμαι μέλος αυτής της κοινότητας, είχα θέμα με τη διαχείριση του τσάνελ εφόσον μερικοί το βλέπουν σα δουλειά ή το παίρνουν πιο σοβαρά από ότι έπρεπε. Προσπαθούσα να το κάνω ένα μέρος που ναι μεν υπάρχουν κανόνες, αλλά πάνω από όλα βάζεις τη διασκέδαση και το τσατ. Δε μπόρεσα να το κάνω. Οι νέοι operators δεν είναι στο irc χρόνια και δεν έχουν πάει σε 3000 άλλα κανάλια. Το irc έχει δική του φιλοσοφία κι αν έχεις πάει σε σωστά κανάλια(#pocketmonsters, NOT #spp) τότε θα καταλάβεις τη διαφορά στη διοίκηση.
Χριστός Ανέστη, και του χρόνου με υγεία!!!
[Image: WbxYzzL.png]

[Image: lRdNkNt.png]

[Image: Pu6BgaK.png]

[Image: NvVTcj4.png]
[Image: zRbTspP.jpg]





Hello future youtube player.
I've been accused of having an anti-Android and anti-LegendaryPokemon bias.

Sent from my iPhone
(02-04-2015 10:43 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Έχει ψωνίσει κανείς σας ποτέ εξαρτήματα PC απ'το MindFactory? Σε ένα groupάκι στο fb σχετικά με PC το έχω ακούσει να λένε ότι είναι καλό,κτλ. Δοκίμασα να φτιάξω το PC με τα ίδια κομμάτια εκεί και μου βγήκε περίπου 670 (μαζί με τον SSD) και κάτι είδα ότι εφόσον είμαι εξωτερικό (εκτός Γερμανίας δηλαδή) μπορώ να γλιτώσω τον φόρο. Τι παίζει με αγορές από εξωτερικό ρε παιδιά? (συγκεκριμένα,από χώρα της ΕΕ)
πληρώνεις τον εδώ φόρο πάντα, άσχετα με την εκεί τιμή.

@fr3, no worries, τα μισά να ζούσες από εμένα θα είχες καραφλιάσει, ευτυχώς λίγες τρίχες έμειναν ακόμη στο κεφάλι μου δεν καράφλιασα και τελείως Toungue
Στην Alpha bank, ξεχάσαν να μου στείλουν νέα κάρτα από τον Ιούλιο, την παρέλαβα προ βδομάδας, μήπως ήταν slowpoke η υπάλληλος που μου έλεγε θα σας τη στείλουμε αμέσως; Toungue

σε 5:30 ώρες έχω να ξυπνήσω πάλι #)_*&()#(*@ΘΠΙΞΚΜΓΔΣχψφδσφ..
http://www.listal.com/list/liveaction-heroes-dc-comics

δεν μπορεσα να βρω μια τετοια λιστα με χαρακτηρες της marvel
Reference URL's