Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Καημένε, στην εξορία είσαι Toungue
Σιγά την εξορία ρε Toungue
εγώ που εργάζωμαι, για να μπορειτε να παίζετε εσεις πάμε στοίχημα και να ποντάρετε τι να πω; Toungue
Grim, mhn pas paralia re. Exei metanastes autes tis meres 8a se fane Toungue
Δεν πάω στο λιμάνι για κολύμπι Toungue
ψαχνω για shiny feebas και βρηκα shiny magikarp... αν το θελει καποιος, του το δινω, αλλιως wonder trade
Πώs το κατάφερεs αυτό? Υπάρχουν 2 σημεία που όταν ψαρεύειs υπάρχει 100% πιθανότητα για το feebas.
ναι αλλα μονο την ημερα... οποτε οταν πηγα για ψαρεμα δεν ειχε ξημερωσει ακομα, ε, και δεν προσπαθησα ιδιαιτερα, εμφανιστηκε απο μονο του... πες μου λιγο το δευτερο σημειο γιατι το πρωτο, το ξερω
Το δεύτερο είναι σχετικά στην αρχή του route 119. Σε μια πέτρα/βράχο στο νερό κοντά στο σπιτάκι που υπάρχει. Είναι στα νότια του route 119, πάνω από τα μεγάλα χόρτα. Αυτό το μέροs είναι για τη νύχτα ενώ η γέφυρα για το πρωί. Smile
επιτελους βρηκα το shiny feebas που ηθελα... το ποκεντεξ κατεγραψε 963 encounters... το βρηκα μετα απο περιπου 40 encounters με chain fishing αν και αργησα να καταλαβω οτι πρεπει να εχω ποκεμον με sticky hold (την ιδια δουλεια κανει grim) για abillity για να μην σπασει το chain...

μετα το πηγα στην x, του εδωσα το Prism Scale, εκανα ανταλλαγη με το GTS και τωρα εχω shiny Milotic...
Μπράβο!
Ναι δεν θυμόμουν το άλλο ability που μπορούσεs να έχειs Toungue
upo.O
Epesan ta xrhmatisthria. Pane oi metoxes mou(exw ependhsei sta pokemon centers kai ta pokemarts)! An mpei 23% fpa stis pokeball thn katsame. Ase pou den mporeis na peiseis pleon oti ta pokemon center einai MKO. Se ligo oloi 8a protimoun deposit kai withdraw sto pc...
Πρέπει να πούμε όχι στα μνημονια ώστε να έχουμε ακόμα pokemon center/mart και νέουs trainers.
Ennoeitai! Gia na mhn milhsoume gia thn ygeia... [Image: Pok%C3%A9monDollar.png]400 to Potion apo Septemvrh!
Reference URL's