Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Το τριτο βημα με μπερδεψε... Νομιζα οτι ελεγε να αποθηκευσω ενα ψευτικο mail στο προφιλ στο paypal...

Αλλα και παλι αυτο που γινεται ειναι μεταφορα χρηματων απο το ενα προφιλ paypal στο αλλο... Σωστα; πως αυτο παρακαμπτει τα καπιταλ κοντρολ; οκ θα το δοκιμασω αργοτερα
(07-11-2015 05:28 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]Το τριτο βημα με μπερδεψε... Νομιζα οτι ελεγε να αποθηκευσω ενα ψευτικο mail στο προφιλ στο paypal...
----->
(07-11-2015 05:15 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]...ένα δεύτερο paypal πάλι δικό σου με μια διεύθυνση από παλιότερο σου σπίτι και ένα 2ο κινητό και mail (όλα τα στοιχεία πραγματικά, τίποτα ψεύτικο). Περνάς τη χρεωστική/πιστωτική στο 2ο account.

(07-11-2015 05:28 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]Αλλα και παλι αυτο που γινεται ειναι μεταφορα χρηματων απο το ενα προφιλ paypal στο αλλο... Σωστα; πως αυτο παρακαμπτει τα καπιταλ κοντρολ; οκ θα το δοκιμασω αργοτερα
Το παρακάμπτει γιατί είναι σαν να μου στέλνεις χρήματα για παροχές υπηρεσιών η αγορές εντός Ελλάδας, μόνο που μόλις μου στέλνεις χρήματα τα λεφτά πάνε στη Γερμανική τράπεζα (μια από τις οποίες ερδεύει το PP). Οπότε μετά αφού έχει κάποιος λεφτά μέσα στο paypal αγοράζει ότι θέλει όπου θέλει. Λογιστικό Cheat.
οκ επιασε ευχαριστω
Μιας και πλησιάζουν Χριστούγεννα και πολλοί έχουν ήδη να στολίζουν (ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ? ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ?), ας βάλω κάτι ωραίο. Toungue



http://unboxholics.com/news/gaming/11676...s-konsoles

Shots fired!
Και 100 ευρώ ακριβότερα να ήταν πάντως, Steam sales κι έχεις κάνει απόσβεση. Toungue

In other news, ανακαλύψαμε ότι έχουμε ένα λάπτοπ παλιό (όχι πάααρα πολύ παλιό,αλλά πρέπει να είναι 5 χρονών λογικά? 4? δεν ξέρω). Δεν έχουμε ιδέα αν έχουμε τον φορτιστή,αλλά θυμηθήκαμε ότι η οθόνη ήταν χαλασμένη. o.O

http://www.theverge.com/products/presario-cq61/755

Meh
Δεν θα πω για τον AMD επεξεργαστή,γιατί εντάξει,δεν είναι και τελείως χάλια η AMD. Αλλά 2GB RAM DDR2... Ούτε LoL δεν θα παίζει. Toungue
Ο σκληρός μόνο 160GB...
Πέρα από το να το βάψω μπλε και να το ρίξω μες στην θάλασσα,τι άλλο μπορώ να κάνω?
να το πουλήσεις ένα 20άρικο, γιατί ο επόμενος πρέπει να δώσει 100-120 για οθόνη + άλλα 30 για φορτιστή + καμια ram Η δίσκο για να το φτιάξει Toungue
Να μου το κάνεις δώρο για πειραματόζωο.
(08-11-2015 07:06 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]Δεν θα πω για τον AMD επεξεργαστή,γιατί εντάξει,δεν είναι και τελείως χάλια η AMD. Αλλά 2GB RAM DDR2... Ούτε LoL δεν θα παίζει. Toungue
Ο σκληρός μόνο 160GB...
Πέρα από το να το βάψω μπλε και να το ρίξω μες στην θάλασσα,τι άλλο μπορώ να κάνω?

Ratsismos! Ehw 2GB RAM DDR2 300-500MHz (a8lies) kai paizw aneta LoL, alla ehw kai Nvidia 650 Ti. Toungue
(08-11-2015 09:53 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]
(08-11-2015 07:06 PM)VladdyHawkward Wrote: [ -> ]Δεν θα πω για τον AMD επεξεργαστή,γιατί εντάξει,δεν είναι και τελείως χάλια η AMD. Αλλά 2GB RAM DDR2... Ούτε LoL δεν θα παίζει. Toungue
Ο σκληρός μόνο 160GB...
Πέρα από το να το βάψω μπλε και να το ρίξω μες στην θάλασσα,τι άλλο μπορώ να κάνω?

Ratsismos! Ehw 2GB RAM DDR2 300-500MHz (a8lies) kai paizw aneta LoL, alla ehw kai Nvidia 650 Ti. Toungue

Bitch please! Integrated graphics εγώ. Toungue

Αλλά τέσπα,ούτε να το ανοίξω μπορώ (δεν έχω φορτιστή για αυτό),ούτε η οθόνη δουλεύει,οπότε δεν έχω πολλά να κάνω. Hue hue hue.
Κάντο δωρεά στην σχολή που είμαι, το πολύ πολύ να το τσεπώσω για linux system. Toungue
I pwn you
AMD 6850 εδώ (και σύντομα R9 η Fury X), αλλά δεν παίζω games, κάνω rendering η compile στο PC, σίγουρα μια R9 290X η Titan Z θα μείωνε το χρόνο αναμονής.
Μεταμεσονύχτιο ποστ

βασικά πρωινό ποστ

αλλά δεν έχει ξημερώσει

εκτός κι αν ξημέρωσε και δεν το είδα, μισό να δω

όχι ντάξ νύχτα είναι ακόμα
Skorp μου θύμισες το Call Me Maybe Toungue





to vlepa shmera.
Reference URL's