Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Too much.
για consumer ναι, είναι λιγάκι τσιμπιμένο.
θα προτιμούσα η dell να έδινε options για Quadro M6000 αλλά έχει μέχρι Titan X.
Προσωπικά το workstation που έχω έχει 32GB ram και Xeon V3 Toungue
Web developing παρουσίαση/σεμινάριο στην Microsoft Hellas.

Στο πρώτο διάλλειμμα φύγαμε το 90% από τα παιδιά στης τάξης μου. Toungue
(16-12-2015 01:27 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Web developing παρουσίαση/σεμινάριο στην Microsoft Hellas.

Στο πρώτο διάλλειμμα φύγαμε το 90% από τα παιδιά στης τάξης μου. Toungue
ε, αυτοί θα είναι και όσοι θα έχουν λειψό βιογραφικό.

Σε βρήκα εδώ. Άλλαξε ΤΩΡΑ nick Toungue

Υ.Γ. Στο παρελθόν έκανα flight simulation, γιαυτό και έχω τόσο υψηλές προδιαγραφές. Συν το video μονταζ που κάνω ορισμένες φορές στον οπαπ όποτε έχουν ad.
Νέο upload, είπα για XRGB και ανέβασα, 1ος στην Ελλάδα Wink
https://www.youtube.com/watch?v=rVBAIAT1yog
ειδα μια ταινια με τον Ανταμ Σαντλερ και μετανοιωσα που την ειδα... η ταινια ειναι το "Pixels"...

καποιος ηθελε πολυ να φτιαχτει μια ταινια με Donkey Kong και Pac man και γενικα χαρακτηρες παιχνιδιων αλλα το σεναριο ηταν αθλιο
/\ θα την δω, αλλά 5.1 τα βρίσκω, μόλις έρθουν τα άλλα 3 ηχεία από το Surround θα την ακούσω κιόλας. Από το Νοέμβρη τα περιμένω τα ηχεία από Γερμανία #g@m0t1MerkelMouMesa
(17-12-2015 11:22 AM)Mister 94 Wrote: [ -> ]ειδα μια ταινια με τον Ανταμ Σαντλερ και μετανοιωσα που την ειδα... η ταινια ειναι το "Pixels"...

καποιος ηθελε πολυ να φτιαχτει μια ταινια με Donkey Kong και Pac man και γενικα χαρακτηρες παιχνιδιων αλλα το σεναριο ηταν αθλιο

Πλάκα είχε μωρέ , ταινία του Σάντλερ πήγες να δεις , τι περίμενες; Toungue
Έκλαψα με Peter Dinklage και πρόεδρο James Toungue
(19-12-2015 04:35 PM)Aldark Wrote: [ -> ]Πλάκα είχε μωρέ , ταινία του Σάντλερ πήγες να δεις , τι περίμενες; Toungue
Έκλαψα με Peter Dinklage και πρόεδρο James Toungue

αλλες ταινιες του Σαντλερ οπως το Click και το Bedtime Stories μου αρεσαν περισσοτερο...

ειδα επισης εξι ταινιες Star Wars... τα prequel μου αρεσαν περισσοτερο απο την οριτζιναλ τριλογια....

απο την οριτζιναλ τριλογια περισσοτερη εντυπωση μου εκανε το 3

θελω να δω την νεα ταινια Star Wars χωρις σποιλερ, οποτε δεν ξερω καν αν θα επιστρεψουν οι ηθοποιοι απο την οριτζιναλ τριλογια... ελπιζω να εχει καινουργια προσωπα τουλαχιστον...

αφηστε που ο Mark Hamill γερασε... δεν θελω να δω τον Luke Skywalker γερασμενο...
Μ'αρέσει που βγαίνει στο ps vita. Και ας μην έχω την κονσόλα. Toungue


In other news


(19-12-2015 06:41 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]
(19-12-2015 04:35 PM)Aldark Wrote: [ -> ]Πλάκα είχε μωρέ , ταινία του Σάντλερ πήγες να δεις , τι περίμενες; Toungue
Έκλαψα με Peter Dinklage και πρόεδρο James Toungue

αλλες ταινιες του Σαντλερ οπως το Click και το Bedtime Stories μου αρεσαν περισσοτερο...

νομιζω οτι η απαντηση μου δεν ειναι αρκετη οποτε ηθελα να συμπληρωσω οτι στις ταινιες του Σαντλερ που ανεφερα οπως το Click και το Bedtime Stories υπηρχαν κι αλλες σκηνες πιο δραματικες και υπηρχε ενα ηθικο διδαγμα... αλλιως απο μονο του, ενα τηλεκοντρολ που κανει fast forward τι το ενδιαφερον μπορει να εχει... ή το αλλο με τα παραμυθια που ο,τι ελεγαν τα παιδια, γινοταν και στην ζωη του Σαντλερ...

Οποτε σορρυ αλλα τι ηθικο διδαγμα να περιμενω απο μια ταινια που ο Σαντλερ κανει παρεα με τον προεδρο των ΗΠΑ;

το ολο νοημα της ταινιας ηταν οτι ο Σαντλερ ειναι πρωταθλητης στα arcade?

Στο μεταξυ πρεπει να εχει καποια συμφωνια ο Σαντλερ με την Happy Madison γιατι και οι τρεις ταινιες ειναι δικες της παραγωγες ...
Ελληνικό Σπαμ και Καλές Γιορτές.
δεν κραζω συχνα ταινιες οποτε σκεφτειτε οτι ακομα και για τα δικα μου δεδομενα ηταν χαλια... ενιωθα οτι με εξαπατουσε.... το ιδιο και το πρωτο μερος της τριτης season του Once Upon a Time με τον Πητερ Παν..

το Star Trek παντως δεν παιζει να το αρχισω με τιποτα.... 14 ταινιες στο συνολο μεχρι το 2019 και 7 σειρες... εξαιρειται μια σειρα που ειδα οτι ειναι animation....
Έκανα μια ρύθμιση του προβολέα μου, στα επαγγελματικά μηχανήματα τα πάντα είναι manual, τίποτα δεν είναι αυτόματο, ακόμη και οι διαστάσεις του κάθε cluster μέσα στην εικόνα.
Έτυχε να έχω και ένα φίλο σήμερα να μου κρατάει το μέτρο γιατί μόνος λίγο δύσκολο Toungue

H.Size(sector*Multiplier)*V.Size(sector*Multiplier) Screen ratio
-
2.20(0.55*4)*1.68(0.56*3) 4:3 (108inch)
2.20(0.44*5)*1.76(0.44*4) 5:4 (
2.20(0.1375*16)*1.2375(0.1375*9) 16:9 (99,2inch)
σχεδόν 100 ίντσες στο 16:9 καλά είμαι πιστεύω Big Grin
Reference URL's