Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
xD
περιμένω να το διοργανώσετε
(21-06-2015 05:22 PM)Aldark Wrote: [ -> ]xD
περιμένω να το διοργανώσετε

Ψηστε 10 Ιουλιου, παιζει να κατεβω Αθηνα εκεινες τις μερες, αναλογα ποτε θα τελειωσω εξεταστικη με το δημοψηφισμα
Κάτσε να δούμε αν όντως θα γίνει, μέχρι την άλλη Κυριακή ποιος ζει ποιος πεθαίνει.
Πες το ψεματα
Εγω απλα πεταω την ιδεα, να εχω κατι να με κραταει τελευταια βδομαδα εξεταστικης
Άντε να τελειώνετε ένας ένας. Καλή επιτυχία Smile
Να'σαι καλα, εχουμε πηξει εδω περα στην ζεστα και μονο τον Θερμαϊκό από θάλασσα, να πέσεις μέσα να βγεις με έξτρα χέρια πόδια
Χαχαχαχαχαχα δεν πειράζει, θα κάνεις πιο πολλά με τα έξτρα χέρια Toungue
[Image: 250px-068Machamp.png]
(27-06-2015 11:40 PM)Bills Wrote: [ -> ][Image: 250px-068Machamp.png]

Να δουλέψεις σε εταιρία με μεταφορές Toungue
Γίνεται επιτέλους δημοψήφισμα στην Ελλάδα και δεν μπορώ να ψηφίσω λόγω ηλικίας. :\ (2 χρόνια ακόμα μου μένουν)
Αν ψήφιζα πάντως,θα ψήφιζα "όχι"

(μπαίνω από γειτονέτ που πιάνει μόνο στην αυλή της γιαγιάς μου,οπότε δεν θα μπαίνω πολύ Toungue)
(01-07-2015 11:06 AM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Γίνεται επιτέλους δημοψήφισμα στην Ελλάδα και δεν μπορώ να ψηφίσω λόγω ηλικίας. :\ (2 χρόνια ακόμα μου μένουν)
Αν ψήφιζα πάντως,θα ψήφιζα "όχι"

οταν λες "οχι" εννοεις "οχι, θελουμε καλυτερη συμφωνια"; ή "οχι στο ευρω"; οσοι θελουν να γυρισουμε στην δραχμη εχουν καταλαβει, οτι θα καταστραφουμε; κατα αρχην, θα σταματησουν τα εισαγομενα... και η δραχμη ακουσα θα ειναι πιο υποτιμημενη απο το ευρω, συν οτι θα εχουμε χασει την εμπιστοσυνη των ξενων... αστα να πανε... αυτο που ξερω ειναι ο τσιπρας δεν εκλεχτηκε για να φερει την χωρα σε αυτο το χαλι...

οσο για την κωνσταντοπουλου εννοια της, και θα τα ακουσει μαζεμενα οταν κατεβει αποτομα απο το καλαμι της
Εγώ ήρθα εδώ για να αφήσω αυτό μιας και με επιασε στο ξαφνικό και μου ξέφυγε δυνατό γέλιο όταν το είδα
[Image: R1vSeQr.png]
Mister94, potamopasokoneodhmokrath xairomai pou me to OXI mou tha akyrwsw to diko sou NAI. Akou 8a xasoume thn empistosynh twn ksenwn. Dld re pøú$th mou ntaksei... den pame pou8ena san laos. Aaaante geia!
(01-07-2015 05:54 PM)skorp Wrote: [ -> ]Mister94, potamopasokoneodhmokrath xairomai pou me to OXI mou tha akyrwsw to diko sou NAI. Akou 8a xasoume thn empistosynh twn ksenwn. Dld re pøú$th mou ntaksei... den pame pou8ena san laos. Aaaante geia!

δεν εκφραστηκα σωστα... ξεχνα αυτο που ειπα... ηθελα να πω ειναι οτι αν γυρισουμε στην δραχμη θα γινουμε αλβανια του 90... τα χρεη μας δεν θα διαγραφουν αν παμε στην δραχμη απλα θα χρωσταμε με υποτιμημενο νομισμα και οι ξενοι δεν θα επενδυουν σε μας πως να στο εξηγησω... για παραδειγμα τα εισαγωμενα

Στο μεταξυ ο Κασιδιαρης αποφυλακιστηκε
Windows 10 10159. Hmmmmm feels like RTM is close. Big Grin Nομίζω σήμερα είναι το sign off της RTM και μέσα Ιουλίου θα δώσουν το build στους συνεργάτες.
Reference URL's