Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
εγω εχω σκοπο να κανω συλλογη για αυτο μαζευω οσα κατεβαζω σε δισκους

προσπαθησα να δω το stargate sg-1 που κρατησε 10 χρονια και εχει βγαλει δυο σπιν οφ... ειδα τα δυο πρωτα επεισοδια... και νταξει δεν ηταν ασχημα απλα δεν ειμαι και φαν... οποτε το εσβησα..

εχω κατεβασει x files που κρατησαν εννια χρονια... το smallville που κρατησε 10 το εχω ηδη κατεβασει, το supernatural μου φαινεται παει να σπασει το ρεκορ του smallville... Απο ολες τις scifi σειρες με εξωγηινους η μονη που μου αρεσε και την βλεπω ακομα ειναι το Doctor Who που ειναι η μακροβιοτερη...

εχω κατεβασει επισης ολες τις ταινιες του Marvel Cinematic Universe μαζι με τις σειρες που συνδεονται με το MCU


στο μεταξυ χατσι επειδη θυμαμαι οτι σου ειχε αρεσει ενα βιβλιο που διαβαζα καποτε, εχω παραγγειλει το τεταρτο βιβλιο με τους φυλακες του χρονου... ειναι ο αιωνιος πολεμος... αξιζει να γινουν ταινιες νομιζω τα βιβλια
(04-05-2015 12:28 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]στο μεταξυ χατσι επειδη θυμαμαι οτι σου ειχε αρεσει ενα βιβλιο που διαβαζα καποτε, εχω παραγγειλει το τεταρτο βιβλιο με τους φυλακες του χρονου... ειναι ο αιωνιος πολεμος... αξιζει να γινουν ταινιες νομιζω τα βιβλια

lol
Ανάθεμα να μην κρατάμε αρχείο των spam threads :\

Εγώ πάλι όπως έγραψα και πιο κάτω μάλλον θα διαβάσω την σειρά "A Song of Ice And Fire" (aka τα βιβλία στα οποία βασίστηκε το Game Of Thrones) στα αγγλικά. Toungue
θελω να διαβασω τους ηρωες του ολυμπου που ειναι sequel του Περσι Τζακσον με τους ολυμπιους αλλα δεν εχει μεταφραστει ακομα... μου την δινει που το αν θα διαβασω ή οχι αυτα τα πεντε βιβλια με τους ηρωες του ολυμπου εξαρταται απο το αν θα μεταφραστουν
Εάν στα βγάλει ο δρόμος προς το Αιγάλεω να πάτε στη καφετέρια Cap Cap. Ωραιότατη και με θέματα που αλλάζουν συχνά, αυτή την περίοδο είναι με το Game of Thrones Toungue
(είχε κάποτε Harry Potter απ' όσο κατάλαβα και προηγουμένως ήταν με DC vs Marvel ή γενικά με super heroes)
Το Σύμβολο της πίστεως για τους επιστήμονες των υλικών

1. Πιστεύω εις ένα σύμπαν, ποιηθέν από το Big Bang, ύλης, αντιύλης, σκοτεινής ύλης και ενέργειας.
2. Και εις τα μαθηματικά, απόρροια της λογικής, που περιγράφουν το σύμπαν, προ πάντων των αιώνων.
3. Φως εξ ηλίου, ηλεκτρομαγνητικό κύμα αληθινόν, εκ πυρηνικής σύντηξης.
4. Δια της ενέργειας αυτού, και εκ δαρβινικής εξέλιξης, πάσα ζωή εν τω πλανήτη σαρκώθηκε.
5. Και απορροφάται από την ύλη, κατά τους νόμους της κβαντομηχανικής.
6. Και εκπέμπεται από αυτήν, εκ μετάπτωσης των ηλεκτρονίων.
7. Και αποπέμπεται στον ουρανόν, και προκαλεί φαινόμενο θερμοκηπίου.
8. Και πάντα ερχόμενον εκ του ηλίου, μέχρι τη βαρυτική του κατάρρευση σε λευκό νάνο.
9. Και εις την συνείδηση, την εκ του εγκεφάλου παραγμένη, τη ζωοποιούσα, τα qualia αναπαρίστουσα.
10. Εις μίαν καθολικήν και βαρυτικήν νευτώνια σταθερά.
11. Ομολογώ ύπαρξη φανταστικών αριθμών.
12. Προσδοκώ κβαντικούς υπολογιστές, και ζωή των μέλλοντων γενεών. Αμήν!
το CW ανανεωσε το iZombie, εδωσε επισημη παραγγελια για το σπιν οφ Arrow/Flash που θα λεγεται DC's Legends of Tomorrow, ακυρωσε το The Messengers..., κατα τα αλλα Flash, Arrow, Supernatural, The Originals, The Vampire Diaries συνεχιζονται με την Ελενα να αποχωρει απο το TVD

To ABC τωρα ανανεωσε για την επομενη season τα Agent Carter, Agents of Shield, Once Upon a Time αλλα δεν ενεκρινε τελικα το σπιν οφ του Agents of Shield

Το CBS εδωσε παραγγελια ολοκληρης season για το Supergirl

FOX και NBC ανανεωσαν το Gotham και το Grimm

Γενικα παντως απο τις σειρες που βλεπω φετος καμια δεν σταματαει
(07-05-2015 03:33 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Το Σύμβολο της πίστεως για τους επιστήμονες των υλικών

1. Πιστεύω εις ένα σύμπαν, ποιηθέν από το Big Bang, ύλης, αντιύλης, σκοτεινής ύλης και ενέργειας.
2. Και εις τα μαθηματικά, απόρροια της λογικής, που περιγράφουν το σύμπαν, προ πάντων των αιώνων.
3. Φως εξ ηλίου, ηλεκτρομαγνητικό κύμα αληθινόν, εκ πυρηνικής σύντηξης.
4. Δια της ενέργειας αυτού, και εκ δαρβινικής εξέλιξης, πάσα ζωή εν τω πλανήτη σαρκώθηκε.
5. Και απορροφάται από την ύλη, κατά τους νόμους της κβαντομηχανικής.
6. Και εκπέμπεται από αυτήν, εκ μετάπτωσης των ηλεκτρονίων.
7. Και αποπέμπεται στον ουρανόν, και προκαλεί φαινόμενο θερμοκηπίου.
8. Και πάντα ερχόμενον εκ του ηλίου, μέχρι τη βαρυτική του κατάρρευση σε λευκό νάνο.
9. Και εις την συνείδηση, την εκ του εγκεφάλου παραγμένη, τη ζωοποιούσα, τα qualia αναπαρίστουσα.
10. Εις μίαν καθολικήν και βαρυτικήν νευτώνια σταθερά.
11. Ομολογώ ύπαρξη φανταστικών αριθμών.
12. Προσδοκώ κβαντικούς υπολογιστές, και ζωή των μέλλοντων γενεών. Αμήν!
Μπηκα φορουμ και φετος οποτε θα ποσταρω. Υποχρεώνομαι, Κώστα, να ανεβάσω αυτό ως απάντηση, γνωστό ως ύμνος τον ηλεκτρολόγων μηχανικών (μιας και το συμβολο της πίστεως είναι μάλλον script matlab)

(21-05-2015 05:09 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Pokémon Super Mystery Dungeon is Adventuring to 3DS
Που σημαίνει... Pokemon main game από το 2016... ''no good'' Sad
Δεν πειράζει, δεν θα χρειαστεί να ξοδευτείς αυτή την χρονιά για main series Pokemon game Toungue
(21-05-2015 08:20 PM)LEOPOLDOS Wrote: [ -> ]
(21-05-2015 05:09 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Pokémon Super Mystery Dungeon is Adventuring to 3DS
Που σημαίνει... Pokemon main game από το 2016... ''no good'' Sad

Να σου πω την αλήθεια,καλύτερα. Toungue Θέλω να πάρω PC τον Σεπτέμβριο.
(22-05-2015 01:58 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Να σου πω την αλήθεια,καλύτερα. Toungue Θέλω να πάρω PC τον Σεπτέμβριο.
Αν είναι έτσι, ας πάει και το παλιάμπελο!Cool
βασικα για μας στην ευρωπη θα ερθει το 16 στην ιαπωνια το φθινοπορο του 15... οποτε αυτο που ειπε ο λεοπολδος για καινουργιο παιχνιδι ως το 16 ειναι μονο για μας.. ειπα και εγω... σιγα μην αφηναν το υπολοιπο μισο του 15 οι γιαπωνεζοι χωρις νεο παιχνιδι...
Reference URL's