Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
GS: Nope. Karfi den mou kaigetai. Afou den kseroun na mhn milane oute gia ta men oute gia ta de. Kai na mhn mou pshfizoun Pasok. Eidika oi Patrinoi pou pshfisan stis teleutaies ekloges ton Papandreou. Ramolimenta ths symfora... kontos psalmos alilouia! Erxetai h syntaksh twn 230€. Krima, omws, pou 8a piasei kai foukarades pou den ftaine se tipota
o Γκλετσος θα καταθεσει μηνυση κατα του βαρουφακη γιατι λεει οτι οι κινησεις του απο το 2010 ως τωρα ηταν πολυ υποπτες... δειτε τι ειπε εδω: https://www.youtube.com/watch?v=oydkla_mnKk

κλασσικα οι δημοσιογραφοι του ΣΚΑΙ προσπαθουν να εκμαιευσουν την ειδηση και να κατευθυνουν τον Γκλετσο... τα θελετε και εσεις μου φαινεται
Egw lew na pame paralia giati epiase zesth. Allo ki auto... Paraskevh eixame 24C kai Trith 34C ypo skia...
(07-07-2015 02:53 PM)Aldark Wrote: [ -> ]btw πρέπει να αλλάξω αβ και σιγκ...τι να βάλω;;;
βάλε την dawn Toungue
(08-07-2015 04:16 AM)skorp Wrote: [ -> ]Egw lew na pame paralia giati epiase zesth. Allo ki auto... Paraskevh eixame 24C kai Trith 34C ypo skia...
το χειμώνα πήρα την άδεια, μαρέσει το χιόνι όχι η Θάλασσα.
(ρωσικά γονίδια Toungue )
Eimai 800 metra apo th 8alassa. Den ginetai na mhn mou aresei Toungue
Ρε αλλάξτε τα events στην αρχική σελίδα, έχει καταντήσει αηδία να βλέπω το vivillon του 2013
Prepei na anasthsoume to forum. Osoi endiaferontai to lene edw. Den 8a einai kai toso dyskolo... nomizw
Αμα έχουν αφήσει κάτι event 2 χρόνια, πιστεύω οτι θα είναι λιγάκι δύσκολο
8elhsh na yparxei
και admins να νοιάζονται
Ναι ίσως έπρεπε να το σκεφτείτε πριν 2-3 χρόνια αυτό αλλά δε βαριέσαι, συζητείστε το εδώ στο σπαμ κόρνερ.
σήμερα είδα ότι μπορώ να κάνω συναλλαγές και με debit card όταν αγοράζω σε super market η κατάστημα ηλεκτρονικών, οπότε για να μη τρώτε στήσιμο σε ουρές ATM. Πληρώνετε πάντα με τη κάρτα σας και τελειώνει η ιστορία.
Ήθελα να φορτώσω ένα 600άρι ευρώ στην prepaid για να κινούμαι, αλλά ούτε 1 ευρώ reload δεν μπορώ να κάνω ! αφού κινούμαι με την debit στα εδώ μαγαζιά οκ παλεύεται. Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να αγοράσω πράγματα από γερμανία. Άντε να αλλάξει νομισμα για να μπορούμε έστω να πάμε κανονικά τράπεζα. Το ευρώ φτάνει στο τέλος του *evil*
(08-07-2015 06:02 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να αγοράσω πράγματα από γερμανία.

οταν ακουσα οτι δεν επιτρεπονται αγορες απο το εξωτερικο, εσενα ειχα σκεφτει γιατι συνηθιζεις να αγοραζεις πραγματα απο κινα και ιαπωνια και σκεφτομουνα ειρωνικα... "πω, πω... πως θα επιβιωσει τωρα;" Rolleyes

εγω μονο μια φορα εκανα παραγγελια απο το εξωτερικο... πηρα μια μπλουζα πριν εναν μηνα, απο μια καμπανια, εκστρατεια, δεν θυμαμαι τι ηταν του Jared Padalecki και του Jensen Ackles
(08-07-2015 07:57 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]
(08-07-2015 06:02 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να αγοράσω πράγματα από γερμανία.

οταν ακουσα οτι δεν επιτρεπονται αγορες απο το εξωτερικο, εσενα ειχα σκεφτει γιατι συνηθιζεις να αγοραζεις πραγματα απο κινα και ιαπωνια και σκεφτομουνα ειρωνικα... "πω, πω... πως θα επιβιωσει τωρα;" Rolleyes

εγω μονο μια φορα εκανα παραγγελια απο το εξωτερικο... πηρα μια μπλουζα πριν εναν μηνα, απο μια καμπανια, εκστρατεια, δεν θυμαμαι τι ηταν του Jared Padalecki και του Jensen Ackles
Αν στην Ελλάδα δεν βρίσκω τίποτα, όλα απ έξω τα φέρνω.
Ενισχυτές ήχου η άλλα αξεσουάρ που θέλω, εδώ τα έχουν διπλά λεφτά και βάλε. Συν εξαρτήματα για το προβολέα, επιπλέον μονώσεις, ακόμη και τα ξύλα της κουζίνας από Γερμανία είναι. Δεν είμαι Γερμανόφιλος αλλά αν όλα εκεί φτιάχνονται η είναι αξιόπιστα αγοράζω. Αλλιώς μεταχαράς αν είχα άνεση θα αγόραζα από UK τα studio monitors αλλά έχουν 2.500 το ζευγάρι (Unity Audio) και για τη δουλειά που κάνω είναι overkill. Με behringer δουλεύω (ναι Γερμανική και αυτή!) και είχαν 250 Ευρώ το ζεύγος αλλά τη δουλειά τους τη κάνουν για το home cinema. 2 ενισχυτές που είχα καήκαν μετά από μια 7ετία δουλειάς και τώρα που ήθελα έναν δεν μπορώ να τον φέρω. Βάλε και το ebay , παιχνίδια η καλώδια/adaptors η αξεσουάρ για PC. Τώρα ένα δίσκο που ήθελα να πάρω ήταν τελευταίο κομμάτι, ήθελα άλλους 4 των 4TB για τα δεδομένα μου, άντε να περιμένω τον επόμενο μήνα μήπως έρθει Dodgy
Είμαι υπερ-σπάταλος αλλά το ευχαριστιέμαι, όποτε πληρώνομαι ξοδεύω Toungue
O.O Phres thn mplouza pou eixa vare8ei na vlepw na forane sto fb? *faints*
Reference URL's