Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
μου αρεσει αυτο που κανουν με το τηλεοπτικο συμπαν της DC... και μου αρεσει το crossover του flash με την supergirl απλα θελω και η καρα να παει καποια στιγμη στην σεντραλ σιτυ......
Ξηγήθηκαν καινούργιο ποκεμόνι τα αλάνια οι γιαπωνέζοι
δεν νομιζω οτι ειναι ποκεμον 7ης γενιας ομως
Βλακείες.... κοίτα πως είναι!!!!!
(11-02-2016 03:08 AM)Mister 94 Wrote: [ -> ]δεν νομιζω οτι ειναι ποκεμον 7ης γενιας ομως

1hs genias einai re.
(11-02-2016 09:50 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]
(11-02-2016 03:08 AM)Mister 94 Wrote: [ -> ]δεν νομιζω οτι ειναι ποκεμον 7ης γενιας ομως

1hs genias einai re.

το ειπα επειδη ο σχεδιασμος του θυμιζει το Diancie... δεν ξερω μπορει και να ειναι 7ης, αλλα σκεφτηκα οτι δεν ειναι απιθανο να προσθεσουν ενα ακομα ποκεμον στην εκτη γενια...
Μπαναΐαμ' τιν'τούτο?
Ή, όπως λένε στο χωριό μου, "Oh my God! What the hell is that?" Toungue
(11-02-2016 10:02 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]
(11-02-2016 09:50 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]
(11-02-2016 03:08 AM)Mister 94 Wrote: [ -> ]δεν νομιζω οτι ειναι ποκεμον 7ης γενιας ομως

1hs genias einai re.

το ειπα επειδη ο σχεδιασμος του θυμιζει το Diancie... δεν ξερω μπορει και να ειναι 7ης, αλλα σκεφτηκα οτι δεν ειναι απιθανο να προσθεσουν ενα ακομα ποκεμον στην εκτη γενια...

Odws thumizei to Diancie. Steel/Fairy to kovw. Logika h trith kaseta(Z/XY&Z/X2/Y2/whatever) tha einai se neo region(logika Germania) opou tha phgainei to traino pou uparxei stis XY se mia polh. Logika allo ena SGC.
O.O Οι αγρότες έβαλαν τα μεγάλα μέσα. Τρέμε Τσίπρα!!!!!!


(10-02-2016 09:34 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]μου αρεσει αυτο που κανουν με το τηλεοπτικο συμπαν της DC... και μου αρεσει το crossover του flash με την supergirl απλα θελω και η καρα να παει καποια στιγμη στην σεντραλ σιτυ......
λοοοολ....δες τζέσικα τζόουνς και ντέρντεβιλ μαν!!! Είναι όλα ωραία!
(11-02-2016 01:48 AM)skorp Wrote: [ -> ]Ξηγήθηκαν καινούργιο ποκεμόνι τα αλάνια οι γιαπωνέζοι

λ0λ όμως...didn't like this...
also check this mates:

https://youtu.be/H7u_ppJtoJo?t=67
σήμερα γιορτάζουν οι άχρηστοι, pussyslaves, εξαρτώμενοι ερωτευμένοι.
Χαρίστε ένα μπουκέτο. το ξύλο κάνει καλό

Υ.Γ. Ποτέ δεν ήμουν και δεν πίστευα για τη συγκεκριμένη μέρα, είναι ανύπαρκτη για μένα.
(14-02-2016 01:15 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]σήμερα γιορτάζουν οι άχρηστοι, pussyslaves, εξαρτώμενοι ερωτευμένοι.
Χαρίστε ένα μπουκέτο. το ξύλο κάνει καλό

Υ.Γ. Ποτέ δεν ήμουν και δεν πίστευα για τη συγκεκριμένη μέρα, είναι ανύπαρκτη για μένα.

Ψεύδεσαι! Κι οι οπαδοί της Λίβερπουλ γιορτάζουν.
Πήραμε επιτέλους νίκη. Και μάλιστα 6-0 Toungue




I lol'd
η λίβερπουλ και ο ΠΑΟΚ είναι άλλο επίπεδο Big Grin
Και η ΑΕΚ ρε, 1-0 με τον Ολυμπιακό
Reference URL's