Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Κολλάει για κανέναν άλλον το Twitch ή μόνο για μένα? -.-
OK τώρα. Δουλεύει.
Btw, 9 referrals ο Herc κι από 8 έχω εγώ με τον Grim. 1 ακόμα και πάω στην πρωτιά μαζί με τον Herc,2 και έχω την πρωτιά μόνος μου :O
Αρσενικό shiny ponyta μετά από 139 encounters.
θηλυκό shiny ponyta μετά απο 1 encounter Toungue
@Skorp

Βρήκα χειρότερο τραγούδι απ'το καυτό μπικίνι. Και το τικα τακα τικα τακ. Ενωμένα μαζί. Και υψωμένα στο τετράγωνο.

@Arty2
"The message you entered contained 3 videos, while only 1 videos per message are allowed. Please lower the video count in your message to meet the limit."
Πότε μπήκε αυτός ο κανόνας? o.O Πήγα να βάλω άλλα 2 βίντεο και δεν με άφηνε.
mapa kanonas, uninstall.
Επειδή ήταν καραγτπκ (θα βγάλω νέο όρο: για τον π Καβάλα-Καμπάλα-τραμπάλα,ή για συντομία γτπκκτ) το τραγούδι,είπα να επανορθώσω. :3

Ο Aero Chord είναι Έλληνας btw. Toungue



@Hachi: Autos htan sto Blackout me thn Mpoule (wraia h Mpoule) pou elege "tha ysteriasw". Sixama apla o an8rwpos to plasma ayto.
Κρίμα να μην έχω ps4 (ακόμα Toungue )


Καλό μήνα!!
http://www.twitch.tv/bobross

Let's paint some happy little trees :3
Καλό μήνα, απέκτησα επιτέλους Wii U, και έναν καλό scaler για να έχω και τις παλιώτερες κονσόλες σε καλή ανάλυση στο HT.
Πάνω που ήμουν έτοιμος να πάρω ηχεία τις επόενες μέρες ξαφνικά αδειάσαν όλο το στοκ από Γερμανία, Damn it.
me geia pokemaniac.






http://replay.pokemonshowdown.com/random...-289568109

closest battle I remember having in a long time
Έχουμε κατάληψη απ'την Τρίτη. Ιστορία έχουμε να κάνουμε εδώ και 2 εβδομάδες (μία λόγω 28ης Οκτωβρίου και μία λόγω κατάληψης,αφού ιστορία έχουμε Τρίτη και Τετάρτη). Και η καθηγήτριά μας σήμερα δίνει την ύλη για το διαγώνισμα σε μία κοπέλα απ'την τάξη μας ώστε να μας ενημερώσει ότι γράφουμε την Τετάρτη. Έτσι στο άκυρο,γράφουμε την Τετάρτη διαγώνισμα τετραμήνου. Στα διάλα μεσημεριάτικα! -.-
Reference URL's