Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
@skorp: Digimon Tri spoilers




Αυτά συμβαίνουν όταν αντί να βάλεις 3-4 καλλιτέχνες να γράψουν 2-3 χαζομάρες για να ψηφίσει ο κόσμος παίρνεις ένα συγκρότημα με ιδιόρρυθμο στυλ, του αλλάζεις όνομα (από Europond τώρα Argo) και τους βάζεις να φτιάξουν τραγούδι. Ένας αχταρμάς. Ελληνικά, ποντιακά, αγγλικά, όλο αυτό λέγεται "ποντιακό ραπ".
Αν ήταν να στέλναμε ραπ, ας στέλναμε Υποχθόνιο. Στα διάλα.

Τουλάχιστον είμαστε καλύτεροι απ'το Σαν Μαρίνο.
στο μεταξυ το CW ανανεωσε 11 σειρες και αναμεσα σε αυτες ειναι το The Vampire diaries και το supernatural... δεν το περιμενα για το TVD επειδη εφυγε η ελενα αλλα η αληθεια ειναι οτι αφοτου εφυγε και γλυτωσαμε απο την κλαψα της η σειρα απεκτησε ξανα ενδιαφερον
(11-03-2016 11:08 AM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Την Inalan λες που δίνει 100Mbps με 27€ το μήνα;
ναι είναι καλή προσφορά, αν είχα κάλυψη θα είχα 2 γραμμές πάνω σε load balancer.
Και εγώ θα ήθελα να βάλω αν μπορούσα.
Δυστυχώς δεν είναι στην περιοχή μου.
(11-03-2016 10:38 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]@skorp: Digimon Tri spoilers

Ελπίζω να το λες έτσι, χωρίς να το έχεις δει γιατί θα σε σκοτώσωωωωωωω!!!!!!!!

Είμαι σίγουρος ότι θα πεθάνει πάλι οπότε δεν πρόκειται να δεθώ μαζί του (όχι για 3η φορά (ή 4η)). Ο Leomon έχει καταντήσει να είναι ο μαύρος στα θρίλερ Toungue

Btw, το ψάχνω online και δεν το βρίσκω. Νομίζω η 1η ταινία είχε βγει αμέσως : /
(14-03-2016 02:56 AM)skorp Wrote: [ -> ]Btw, το ψάχνω online και δεν το βρίσκω. Νομίζω η 1η ταινία είχε βγει αμέσως : /

https://kissanime.to/Anime/Digimon-Adven...i-2-Ketsui
^ arigato!

Telika perimena na vgei ws epomeno epeisodio enw to evalan ws 2h tainia ksexorista lol
[Image: lh3YlJU.png]
μου ήρθε το Lenovo k3 note,
από τη 1η μέρα
Του έκανα root
του άλλαξα themes, ringtones, lock screen
του έβαλα titanium backup
του άλλαξα το bootanimation ΚΑΙ το shutdown animation από δικό μου μοντάζ
έλεγα να του αλλάξω ακόμη και το oemlogo, από lenovo που γράφει στην αρχή να βάλω το victini αλλά έπρεπε να παραμετροποιήσω το boot.img και βαριέμαι Toungue το είχα κάνει σε huawei παλιώτερα και αντί huawei έδειχνε το dodrio.
(16-03-2016 03:11 AM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]μου ήρθε το Lenovo k3 note,
από τη 1η μέρα
Του έκανα root
του άλλαξα themes, ringtones, lock screen
του έβαλα titanium backup
του άλλαξα το bootanimation ΚΑΙ το shutdown animation από δικό μου μοντάζ
έλεγα να του αλλάξω ακόμη και το oemlogo, από lenovo που γράφει στην αρχή να βάλω το victini αλλά έπρεπε να παραμετροποιήσω το boot.img και βαριέμαι[emoji14]το είχα κάνει σε huawei παλιώτερα και αντί huawei έδειχνε το dodrio.
Mlkies

Lenovo lol. Ti allo tha dw se auto to forum





Ντααααξ! Sin Boy και Sugar Boy έπρεπε να στείλουμε στη Eurovision.

ΥΓ: Ο Sin Boy είναι Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Δεν περίμενα τίποτα καλύτερο lol
είμαι σίγουρος ότι ο jeremy δεν θα το αφήσει έτσι αυτό το video Toungue
*grabs popcorn*
(19-03-2016 01:13 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]είμαι σίγουρος ότι ο jeremy δεν θα το αφήσει έτσι αυτό το video Toungue
*grabs popcorn*

Ο Jeremy το έχει παρατήσει,βασικά. Τον σχολιασμό βίντεο εννοώ. Τελευταία μόνο ταξίδια κάνει. Σχολιασμό έχω καιρό να δω από Jeremy. Οπότε πιο πολύ για Manos ή Booyah TV το κόβω να κάνει την δουλειά. Toungue
long time no see everyone ! Big Grin
Reference URL's