Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nope. Μην περιμένετε spoilers από μένα. Τα έχω κόψει από τότε με το spoil που έφαγα για το Leomon. (Blame peke for this :p)
Btw, πριν λίγες μέρες με σποίλαραν (όχι πολύ μωρέ, 7 φορές το είδα μόνο) στο fb για το dragonball και τον Goku SSJSS (aka blue) με Kaioken και κάθομαι και βλέπω τώρα επεισόδια. Έχω δει 15 eps να ούμε.... φτου τους
τουλάχιστον το Freeza arc δεν κράτησε 150 επεισόδια πάλι :p
Κόψε το fb. Toungue

Το έχω δει και από φίλους μου να λένε τα ίδια για τα spoilers.
Βασικά πρέπει να βγω από την συγκεκριμένη ομάδα αλλά 1/100 posts που κάνουν είναι ενδιαφέρον.
[Image: Jv9WVkV.jpg]
αγαπώ; τι είναι αυτό; αν δεν τρώγεται δεν με ενδιαφέρει Toungue
[Image: i7Bgfnj.jpg]
Nice! Το 2ο σύντομα και στα αγγλικά άκουσα :)
Δεν έχω ιδέα, εγώ στα ελληνικά το έχω.
Το βρήκα καλύτερο από το πρώτο.
Ελπίζω να καταφέρω να ανέβω την επόμενη φορά. Ειδικά την 1η στο στάδιο του Tae Kwon Do (πριν βάλουν τους μετανάστες) ήθελα πάαααρα πολύ να πάω. Είχε και ενδιαφέροντα άτομα (Ευγένιος Τριβιζάς, Silvia Ziche, etc...). Ειδικά την τελευταία ήθελα να την γνωρίσω ως λάτρης των κόμιξ της Disney Smile
Ήθελα να πάρω ένα υπογραμμένο (δούλευε ένας φίλος μου εκεί με την Κάισσα) αλλά έμαθα ότι τα comic που είχε εκείνη όπου τα αγόραζες και τα υπέγραφε ήταν 15€+.
Δεν πρόλαβα και μια ιστοριούλα της που είχαν στα περίπτερα. :/
Έχω δώσει πολύ περισσότερα για disney stuff αλλά να μου πεις ήταν και άλλες εποχές. Έχω κάνει και 30 χιλιόμετρα για να βρω το Μίκυ Μάους, πηγαίνοντας από περίπτερο σε περίπτερο.
Πάντως 15€, που πας κυρά μου? Δεν ξέρεις που έρχεσαι? :p
Εγώ πάλι τα περισσότερα που έχω δώσει σε disney μάλλον είναι η βιβλιοθήκη της disney/του Carl Barks από την καθημερινή, μετά νομίζω πάει μια υδρόγειος/κάποια comic από την deAgostini.
[Image: EMUGxwt.jpg]
Χριστός Ανέστη, υγεία να έχουμε να μπορέσουμε και του χρόνου πάλι!!
Χρόνια πολλά, Χριστός ανέστη!
Καλά πήγε χθες. Είχαμε δυναμιτάκια, πυροτεχνήματα, φωτοβολίδες και βροχή λουλούδια από το καμπαναριό (αναρωτιέμαι ποιος τους ειδοποίησε ότι θα εμφανιζόμουν στην εκκλησία, παπαράτσι λογικά :p).

[Image: 0M0aVG7.jpg]

Ο Πιτσικώστας...
Reference URL's