Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.




Ψηφοφορία κοινού:
Το σπαμ κόρνερ να το διατηρήσουμε στα archives; Ναι ή όχι;
Ναι, να κρατηθεί.
Έχουμε και τα προηγούμενα; Toungue


Με τα accounts τι θα γίνει;
Υποθέτω να τα έχουμε για comments στα άρθρα;
εχμμμ... γινεται τα δικα μου ποστ να σβηστουν απο τα αρχεια??? εχω τους λογους μου....
@*deleted*: Τα post αν και τεχνικά εύκολο είναι πρακτικά δύσκολο, γιατί θα συμπαρασύρει και posts άλλων στην διαγραφή. Φυσικά αν έχεις υπόψιν κάποιο συγκεκριμμένο όπου αναφέρονται προσωπικά στοιχεία θα το δούμε από μόνο του. Αυτό που γίνεται πάντως, είναι να σβηστεί κάθε αναφορά στο όνομά σου. Στείλε μου ένα mail στο [email protected] ώστε να μην το ξεχάσω.

@Grim: Πααάνε τα προηγούμενα. Ούτε οι λογαριασμοί θα κρατηθούν. Ο πιο σημαντικός λόγος για το κλείσιμο είναι ότι η υποδομή του forum θέλει συνεχή συντήρηση αλλιώς αποτελεί κίνδυνο για τον server. Σχετικά με τα comments θα δούμε στο μέλλον.
Θα βάλεις κάποια επιλογή να κάνουμε backup σε κάποιο αρχείο στοιχεία του account μας (PMs κυρίως) ή να αρχίσω να το κάνω χειροκίνητα? Α, και επίσης, πόσο χρόνο έχω για να το κάνω πριν σβηστούν όλα?
Δεν υπάρχει κάποια έτοιμη λύση για αυτοματοποιημένο export δυστυχώς. Αν κάποιος ενδιαφέρεται να ψάξει το SQL query που χρειάζεται, ευχαρίστως να το κάνω για όποιον το ζητήσει. Μέχρι τότε όμως… εντελώς χειροκίνητα.

Κυριακή κλειδώνω τα posts και κάνω το archiving, αλλά θα το αφήσω προσβάσιμο για 5-6 μέρες.
Στα PM έχει επιλογή download πάντως, δοκιμάστε και αυτό όσοι θέλετε.
+1
(Yesterday 03:06 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Στα PM έχει επιλογή download πάντως, δοκιμάστε και αυτό όσοι θέλετε.

Μου έβγαζε περίεργη κωδικοποίηση στο HTML και δεν έδειχνε τα ελληνικά (αφότου το αποθήκευσα εννοώ), τουλάχιστον το μετέτρεψα με το notepad++ και τώρα είναι οκ.
Ευχαριστώ. Smile
Reference URL's