Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Σπαμ και fr3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Skorp, είδες SPN;
γιου σουλντ του σι ιτ... ιτ γουας οσομ... ιτ γουας ντεντικειτεντ του δε φανς

γενικα τωρα τελευταια απολαμβανω τις σειρες που βλεπω
Όχι δεν έχω δει μετά από τότε που σταμάτησαν για 2 εβδομάδες. Ποια επεισόδια έχουν βγει από τότε?

έκλαψα
Να τρέξεις να τα δεις. Ειδικά το τελευταίο.
Αριθμούς επεισοδίων ρώτησα για να μην ψάχνομαι αλλά μάλλον θα ψάχνομαι :p
Αν δεν κάνω λάθος αυτό που είδα εχθές ήταν το 20.
Όποιος/α έχει λάβει κλήση με απόκρυψη από εταιρία της wind σήμερα μεταξύ 8:00 - 15:00 και ο αριθμός του υπάγεται στο άρθρο 11. Ας μιλήσει μαζί μου, ψάχνω μάρτυρες του περιστατικού.
https://www.reddit.com/r/pokemontrades/c...on_events/
Ατυχία, έπρεπε να ρωτήσω αν μπορούσε να το κάνει η Nortec πριν κλείσει. :/
(09-05-2016 09:49 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Όποιος/α έχει λάβει κλήση με απόκρυψη από εταιρία της wind σήμερα μεταξύ 8:00 - 15:00 και ο αριθμός του υπάγεται στο άρθρο 11. Ας μιλήσει μαζί μου, ψάχνω μάρτυρες του περιστατικού.

1. Δεν έχουμε γυναίκες εδώ
2. Δεν ξέρω τι λέει το άρθρο 11
3. Ούτε θέλω να μάθω
4. Wind can kiss my ass. Στα δικαστήρια είμαστε γιατί μας φόρτωνε κλήσεις προς άγνωστους σε εμάς αριθμούς που ποτέ δεν έγιναν. Και βασικά είναι τόσο βλάχοι που ούτε καν συμβόλαιο δεν έχουμε υπογράψει. Οπότε wind, φάε την πιστολιά σου και σκάσε.

Άντε, έβγαλα χολή βραδυάτικα...

Edit: Ξέχασα,
ένα ας πούμε σπόιλερ για το ποιο θα είναι το επόμενο arc στο db super, παλιός γνώριμος από το μέλλον και ο νέος κακός (O.O μάλλον ξέρω τι θα παίξει)
(09-05-2016 09:49 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Όποιος/α έχει λάβει κλήση με απόκρυψη από εταιρία της wind σήμερα μεταξύ 8:00 - 15:00 και ο αριθμός του υπάγεται στο άρθρο 11. Ας μιλήσει μαζί μου, ψάχνω μάρτυρες του περιστατικού.

Τιν'το άρθρο 11? Του Συντάγματος ή κάποιου συμβολαίου?
Του συντάγματος. Λογικά φαντάζομαι πως λέει ότι όταν εταιρίες καλούν με απόκρυψη, αυτό θεωρείται παράνομο, απεχθές, επονείδιστο, μη βιώσιμο και διώκεται ποινικά από το νόμο.
Grim νομίζω έχει γίνει και σε "εμάς" κάτι παρόμοιο, αλλά ίσως το είδα και στον ύπνο μου.
@Grim Μπα, δεν είχαν ούτε Eon, ούτε Aurora ticker εδώ. Το Eon το είχα από e-reader, θεωρητικά μπορώ ακόμα να το μεταδώσω με sync.

@GeorgeSlayer Είχαν κάνει με αντίστοιχο τρόπο την διόρθωση για το time glitch στις R/S, και έδιναν ένα Shiny Zigzagoon με Liechi Berry αν θυμάμαι καλά.
Α οκ, κρίμα. :/
Το eon ticket το δίνω και εγώ σε όσους θέλουν, με ή χωρίς sync. Toungue

Πήρα google cardboard σήμερα, ωραίο είναι.
Τελείωσα και με το σεμινάριο της Samsung στο innovathens, Samsung Galaxy S4 ανοίξαμε.
[Image: psTv8Py.jpg]

:o
Ο τζανάκος online.
μολις ειδα τα σταρτερ των σαν αιντ μουν.... καλα οκ... παρακμη... ο σχεδιασμος των ποκεμον καθε γενια και χειροτερα...

επισης αλλαξα γνωμη... το σαν θα παρω τελικα

το ιαπωνικο τραιλερ παντως πολυ καλο
Reference URL's