Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Tωρα ενταξει,απλα ηθελα να δω αν ξερετε κατι γι'αυτον.
Τhanks και παλι.
Πως μπορώ να αλλάξω το username μου; Κοίταξα sto Profile μου μήπως γίνεται τίποτα αλλά δεν βρήκα κάτι. Για βοηθήστε Smile plz.

Thanks
Κάνε PM έναν admin και πες του να σου αλλάξει το nick σου.

Admins:
Ευχαριστώ για την βοήθεια!!!! Big Grin
Ε....αυτο ειναι λιγο παραξενο.Γιατι το Legendary Pokemon mailer μου στελνει mails και καθε φορα που καποιος postαρει ενα thread,threads και οχι posts μεσα σε threads,μου λεει οτι εχω κανει subscribe?Aφου δεν εχω κανει subscribe σε κανενα thread...Eπισης,στις επιλογες προφιλ δεν εχω tickαρει το ''Subscribe to threads that you post in''...Τι γινεται?Θα μπορουσα να αλλαξω την ηλεκρονικη μου διευθυνση σε καποια που δεν υπαρχει,μηπως πρεπει να κανω αυτο,η υπαρχει αλλη λυση?
[Image: 15i2jwl.png]

Κανε click εκεί που έχω επιλέξει και μετά κανε UPDATE χωρίς όμως να πατήσεις τίποτα στην μπλε οθόνη(εκεί που σου λέει "Thank you, you have successfully updated your options."). Έπειτα ξανά-πήγαινε στα options και κανε click πάλι σε εκείνο που έχω επιλέξει(ώστε να μην υπάρχει). ΚΑΙ αυτή την φορά μην πατήσεις τίποτα στην μπλε οθόνη.
Επιασε,αν και δεν ηταν δυσκολο να το βρω μονος μου,δυο option updates χρειαζοντουσαν και τιποτε αλλο.Thanks for the help,btw.
Αυτό μου είχε γίνει και σε εμένα όταν προσπάθησα να αλλάξω το avatar μου. Έτσι σκέφτηκα ότι, ίσως, εάν δεν πατήσω τίποτα στην μπλε οθόνη ίσως μου αλλάξει το avatar(γιατί όσα updates και να έκανα δεν γινόταν τίποτα, γιατί πάταγα κάτι στην μπλε οθόνη). Άρα να το έχεις υπόψη σου όταν δεν μπορείς να αλλάξεις το avatar σου. Wink
Οταν καποιος δειχνει το site του στην sig του η ενα αλλο site,αυτο θεωρειται advertising?Ρωταω γιατι υπαρχει κι'αλλος τροπος,γραφοντας το στο προφιλ του φυσικα.
User CP->Your Profile->Edit Profile->Your Website URL:.
Εξαρτάται απο τον τρόπο που το γράφει κάποιος, όταν αναφέρεται κάτι για λόγους διαφήμισης ειναι εμφανές, πχ άλλο το My website: [url] και άλλο το Please visit my website ή Go to my website!!1
Που μπορω να βρω το Pokedex της νεας γενιας ποκεμον (της πεμπτης);
Δεν υπάρχει (ακόμη τουλάχιστον) 5η γενιά...
Μα εχω δει τις εξελιξεις του Rotom.
Αυτή είναι η τέταρτη γενιά. Η Platinum(στην οποία θα είναι και οι μορφές του Rotom) έχει 40 νέα Pokemon + νέα μορφή Shaymin και Giratina.
Συχνό λάθος. Δεν έχει 40 νέα Pokémon. Απλά αντί για 151, το Hoenn Dex έχει πλέον 210 Pokémon. Αυτά που προστέθηκαν, σύμφωνα με τον Serebii, είναι:

Rotom #152
Gligar #153, Gliscor #154
Nosepass #155, Probopass #156
Ralts #157, Kirlia #158, Gardevoir #159, Gallade #160
Lickitung #161, Lickilicky #162
Eevee #163, Vaporeon #164Jolteon #165, Flareon #166, Espeon #167, Umbreon #168, Leafeon #169, Glaceon #170
Swablu #171, Altaria #172
Togepi #173, Togetic #174, Togekiss #175
Houndour #176, Houndoom #177
Magnemite #178, Magneton #179, Magnezone #180
Tangela #181, Tangrowth #182
Yanma #183, Yanmega #184
Tropius #185
Rhyhorn #186, Rhydon #187, Rhyperior #188
Duskull #189, Dusclops #190, Dusknoir #191
Porygon #192, Porygon2 #193, Porygon-Z #194
Scyther #195, Scizor #196
Elekid #197, Electabuzz #198, Electivire #199
Magby #200, Magmar #201, Magmortar #202
Swinub #203, Piloswine #204, Mamoswine #205
Absol #209
Reference URL's